-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
ja tak kombinuję, że tych dwóch, pożal się Boże, użytkowników, zarejestrowało się tu tylko w intencji tego konkretnego wątku. Muszą mieć coś wspólnego z pseudohodowlą. Zobaczcie: wrzucili śmierdziele i zniknęli, tchórze
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
inga.mm replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Prosimy o najświeższe wieści -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Echo za 150 zł? :crazyeye: Ja płaciłam chyba 80, u Niziołka, bez żadnych zniżek.[/QUOTE] U Niziołka w czerwcu płaciłam 140, bez zniżki dla kota z pseudo.- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Ciociu Isadoro, jak Twoje ogarnianie wygląda? Cisza tu, aż uszy dzwonią... -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
inga.mm replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też. Niedawno wróciłam, ale udało się jeszcze zakupy zrobić. Padam na twarz Buziaki dla Misi -
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Widzę, że nadal u Harfy pusto. -
[quote name='zachary']Oj, Pani Jolu17.....Chyba rzeczywiście nie powinniście przyjmować żadnych zwierząt do siebie, skoro tak Pani skomentowała post DIF. Czytam to, co Pani pisze i widzę,że samokrytycyzm nie jest Pani mocną stroną. Zofija również zachowała się bardzo fair.Jasno, szczerze napisała, dlaczego Kajtuś nie powinien do Pani trafić. Zdaję sobie sprawę, że w naszym kraju mnóstwo jest takich ludzi jak Pani.Karmią, przekarmiają, głaszczą, zagłaskują na śmierć prawie. Ludzie, którzy mają do czynienia z kilkoma psami naraz, tym bardziej powinni być bardzo świadomymi, mądrymi znawcami psich zachowań i potrzeb. Pani nie wykazuje żadnej refleksji po tym co się przy Pani udziale stało z 3 psami. To nie rokuje dobrze dla kolejnego.Tym bardziej tak okrutnie doświadczonego przez człowieka.[/QUOTE] ładnie to ujęłaś. Nic dodać chyba już nie można, żeby nie wywoływać kolejnych bitew
-
nie wypowiadam się, ale myślę o nim. Nie wiem jaką decyzję bym podjęła. Chyba gdyby był cień szansy - walczyłabym. Jednak jeśli ta szansa nie da mu komfortu i będzie tylko ulotną chwilą - dałabym mu tę chwilę, ale byłabym już przygotowana na podjęcie decyzji ostatecznej. Szczerzę mówiąc oplakatowałabym okolicę zdjęciami Duszka i napisałabym o tych świątojebliwych, którzy byli obojętni. Przecież grzech zaniechania pomocy jest jednym z największych grzechów, chociaż wg większości kleru dotyczy to tylko zaniechania wobec ludzi.
-
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Isadora, zrób mały banerek, ale wyrazisty. Mnie nie mieszczą się pixele w sygnaturze. Chciałabym jednak utrzymać reklamę [B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-robi-si%C4%99-galeria-psich-portret%C3%B3w"][FONT=Book Antiqua][COLOR=magenta][B][SIZE=3][I]bazarku na psie długi[/I][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/URL] [/I][/B]i moich sierotek. Może ktoś do nich zajrzy i pomoże a! i jeszcze jedno: wg mnie Harfę potrącił samochóD, a nie samochóW [IMG]http://preview.canstockphoto.com/canstock1721293.png[/IMG] -
noo, pięknie. Może jednak dałaby Pani spokój peanom na swój temat, Pani Jolu? Gdyby nie było kontrowersji wokół Pani osoby, nie byłoby problemu. Jak się czuje szczeniak, którego wzięła Pani na miejsce oddanych psów?
-
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='J_ulia']Co do bannerka trzeba uśmiechnąć się do Isadory tylko ,że biedna ma tyle na głowie, że podobnie jak ja nie wyrabia (za dużo roboty , a za mało rąk do pracy i czasu).[/QUOTE] To może jednak poprosić necię? Ona jest kochana i robi fajne baneriny -
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
już zleciłam przelew 20 zł na poniedziałek. Nadal wiercę dziurę o banerek. Moje podczepione banerki przynoszą trochę szczęścia -
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
dostałam 20 zł na Maciejkę, mogę przekazać bardziej potrzebującej Harfie, tylko chyba nie znam konta - już znam, zaraz przeleję. Co z banerkiem? Może Necianeta89 zrobi? Isadora czy jakieś alle lub fb jest zrobione? -
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiaczek87']mogę wysłać trochę fantów na bazarek, jeśli ktoś chciałby poprowadzić. Sama zrobić nie umiem, nie mam też aparatu by sfotografować[/QUOTE] instrukcję do bazarkowania mogę wysłać, aparatu nie zapewnię -
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Harfa, przepraszam. Juz jestem u Ciebie. Gdzie banerek? -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
inga.mm replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to jest super wiadomość!!! -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
myślę, że zacznij od pełnych badań krwi, łącznie z mikro i makro. Pewnie ze 150 zetów. Myślę, że możesz coś znaleźć do wystawienia na allegrze, albo gratce, może olx. Trochę zarobisz. Może np ten świecznik, który mi dałaś? ze 20 dychy by były- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with: