Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Iljova']Proszę bardzo Zofijo, :lol: zawsze pomogę w sposób który potrafię,fakt czasami nie jest to od razu, bo jestem poza domem, czy zwuczajnie totalnie przemęczona, że nie jestem w stanie jeszcze coś zrobić na kompie. :-) :oops: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OVPxUJ-weJA/TobWwmIaEEI/AAAAAAAAE3E/gNmrFCgYue8/0102252021%25255B1%25255D.gif[/IMG][/QUOTE] Iljova - dziękuję! Właśnie spędzam kolejne upojne godziny w pracy, ale postaram się potraktować je optymistycznie, bo na radość chyba nie mam siły
  2. [quote name='ewu']Dziewczyny teksty super.Poryczałam się czytając. Matko takie teksty i fotki mogłyby zadziałać. Kto nie próbuje, ten traci...:)[/QUOTE] Ewu, byłaś u mnie? Jestem dumna z tekstu Guinnessa. Pierwszy raz takie coś powstało i to w jakieś 7-10 minut z drobnymi korektami licząc. Gdy przeczytałam całość - ryczałam jak fontanna.
  3. Ileż może ten wspaniały pies znieść? Nie do wiary. Tessuniu, trzymaj sie, Dziewczynko.
  4. Ciociu MaDi, dziękuje w imieniu Vita, natomiast powiedz co sądzisz o opowieściach moich zwierzątek? Czy to chwyciłoby?
  5. [quote name='madi']się robi:)[/quote] dziękuję, od razu przyjemniej sie robi
  6. Zajrzjyjcie do wprowadzeń w tematach [SIZE=3][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudowny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"][FONT=Georgia][I][COLOR=sandybrown]Guinnessa[/COLOR][/I][/FONT][/URL][/I][/SIZE] (od niego trzeba zacząć) oraz[B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213168-Po%C5%9Bmiertne-%C5%BCycie-VITA-z-sierokoci%C5%84ca"] Vita[/URL][/SIZE][B][B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210047-Sierokociniec-i-sieropsiniec-Ingi.mm/page10"]/[/URL][/SIZE][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212629-Maciejka-z-Maciejowic-szczeniak-wyrzucony-na-szos%C4%99-ma-dt-nie-ma-pieni%C4%99dzy"][SIZE=2]Maciejki/[/SIZE][/URL][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-czy-kto%C5%9B-jeszcze-zobaczy-we-mnie-dobrego-kochaj%C4%85cego-przyjaciela"]Maleńczuka[/URL][/SIZE][/B][/B] Czy takie rzewne teksty sa dobre?
  7. A może jeszcze skorygować tytuł? Chyba juz nie wola o pomoc?
  8. pewnie miejsce by znalazło się, tylko nie wiem jaki Lisio jest do innych psów i kotów. Poza tym nie szukaj miejsca tylko na dogo, gdzie wszyscy sa zapchani pod dach
  9. [quote name='Noemi1']Sanciku, skoro nikt Cię nie odwiedza, to ja chociaż się z Tobą przywitam :)[/QUOTE] Ja odwiedzam, ale nie mam za dużo czasu na pisanie
  10. Cześć Przystojniaku
  11. słodkie buzialce dla Majkiego
  12. [quote name='Lu_Gosiak']Dusio w klinice To zdjęcie nadal jest przerażające i budzące we mnie potworny gniew
  13. [quote name='Zofija']Kajtusia już nie ma na facebooku[/QUOTE] Zadziwiające, że po moim wpisie na fb, w którym starałam się ostudzić emocje Państwa Szymańskich, wydarzenie zniknęło. W ciągu 5-8 minut. A napisałam tylko prawdę: że oddała dwa psy podobno bardzo kochane, a na to miejsce wzięła szczeniaka amstaffa. Napisałam również, że straszeniem i krzykami nic nie zdziałają.
  14. Pani Jolu, czy Pani nie rozumie, że swoim zachowaniem tym bardziej Pani sie pogrąża? Co to za straszenia?! Robi Pani krzywdę psu. My się obronimy - nie ma strachu, tylko koncentrując sie na obronie przed chorymi atakami nie będziemy mogły pomóc nowemu psu w potrzebie. W przypadku dalszych szykan wyślemy do modów informację o trollowaniu wątku i naszej pracy. Może zostać Pani zawieszona lub usunięta z forum. Proszę skupić się na swoich problemach i swoich psach. A moze mam jeszcze napisać coś o Smolisi, która trafiła do mnie prosto z Pani domu, a czego nie pisałam na jej wątku, żeby nie robić niezdrowej atmosfery?
  15. [quote name='Jola17']Gdyby nie ta ilośc stałych psiaczków u mnie ,Kajtuś by miał u mnie stały dom .Ale sama rozumiesz że nie mam gdzie wcisnąc Kajtusia .Postaram się zrobic co tylko w mojej mocy by mu pomóc .[/QUOTE] ja tak na marginesie przypomnę # 287 z 25.08
  16. [quote name='Merys']Piracik pojechal do nowego domku :)[/QUOTE] ZOSTAŁAM ZASTRZELONA WIADOMOŚCIĄ!!! To Ci nowina cudowna. Jak rozumiem, będzie to dsik? Oj Piraciku-butożerco, Ciocia MaDi będzie tęsknić, a Ciocia Merys zapłacze się Powodzenia malutki
  17. [quote name='Jasza']Kocham doktora Garncarza!!!![/QUOTE] Oj, nie Ty jedna!!! teraz już powinno pójść wszystko planowo. Swoja drogą słuszna uwaga co do Bemowa: taki haj-lajf na wejściu, a organizacyjnie cos zaszwankowało.
  18. Oj, nesca... Dzielna jesteś, trzymaj się i całuj Duniowy mordek
  19. No tak katlis, widzę, że wiesz wszystko i wszystko załatwiasz dla ardnas. Ci co przelecieli watek sa be, Ci, którzy sa z wWmi sa cacy. Zastanawia mnie, jak różne są sposoby trollowania. Nie jestem przewrażliwiona paniusią, ale klimat stworzony w ostatnich wpisach nie jest zdrowy. Z pewnością płakać nie będziecie, gdy się wyrejestruję z tematu. Grzejcie sie w blasku własnej wspaniałości i cieszcie się pogardą okazywana innym.
  20. PROFILACH????? Już nawet nie pw??? Profile sa ogólnie dostępne, wiec mogliby uwalić przynajmniej 30-40 osób wpisujących różne reklamy w profile. Wydawałoby się, że właśnie profile będą tym dobrym miejscem na reklamę. Zakończone i rozliczane bazarki też. Ech, biedne psy. Same na siebie nie zarobią, a jeszcze dobrym duszom kłody pod nogi rzuca się.
  21. Tak właściwie, to juz okpił, bo przecież przeżył tyle miesięcy bez jakiejkolwiek pomocy. Duszku, kocham Cie bardzo, bardzo, bardzo. Najchętniej sama bym Cie przytulała. Ale u Nesci masz najlepiej.
  22. [quote name='Andzike']Nie ukrywam, że miałam taki cel, wysyłając Ci linka ... ;)[/QUOTE] To prosze o pomoc w znalezieniu domu Maciejce (zdrowa, wesoła szczeniurka)
×
×
  • Create New...