-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[quote name='Iljova']Proszę bardzo Zofijo, :lol: zawsze pomogę w sposób który potrafię,fakt czasami nie jest to od razu, bo jestem poza domem, czy zwuczajnie totalnie przemęczona, że nie jestem w stanie jeszcze coś zrobić na kompie. :-) :oops: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OVPxUJ-weJA/TobWwmIaEEI/AAAAAAAAE3E/gNmrFCgYue8/0102252021%25255B1%25255D.gif[/IMG][/QUOTE] Iljova - dziękuję! Właśnie spędzam kolejne upojne godziny w pracy, ale postaram się potraktować je optymistycznie, bo na radość chyba nie mam siły
-
[quote name='ewu']Dziewczyny teksty super.Poryczałam się czytając. Matko takie teksty i fotki mogłyby zadziałać. Kto nie próbuje, ten traci...:)[/QUOTE] Ewu, byłaś u mnie? Jestem dumna z tekstu Guinnessa. Pierwszy raz takie coś powstało i to w jakieś 7-10 minut z drobnymi korektami licząc. Gdy przeczytałam całość - ryczałam jak fontanna.
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Ileż może ten wspaniały pies znieść? Nie do wiary. Tessuniu, trzymaj sie, Dziewczynko. -
Ciociu MaDi, dziękuje w imieniu Vita, natomiast powiedz co sądzisz o opowieściach moich zwierzątek? Czy to chwyciłoby?
-
[quote name='madi']się robi:)[/quote] dziękuję, od razu przyjemniej sie robi
-
Zajrzjyjcie do wprowadzeń w tematach [SIZE=3][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudowny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"][FONT=Georgia][I][COLOR=sandybrown]Guinnessa[/COLOR][/I][/FONT][/URL][/I][/SIZE] (od niego trzeba zacząć) oraz[B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213168-Po%C5%9Bmiertne-%C5%BCycie-VITA-z-sierokoci%C5%84ca"] Vita[/URL][/SIZE][B][B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210047-Sierokociniec-i-sieropsiniec-Ingi.mm/page10"]/[/URL][/SIZE][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212629-Maciejka-z-Maciejowic-szczeniak-wyrzucony-na-szos%C4%99-ma-dt-nie-ma-pieni%C4%99dzy"][SIZE=2]Maciejki/[/SIZE][/URL][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-czy-kto%C5%9B-jeszcze-zobaczy-we-mnie-dobrego-kochaj%C4%85cego-przyjaciela"]Maleńczuka[/URL][/SIZE][/B][/B] Czy takie rzewne teksty sa dobre?
-
A może jeszcze skorygować tytuł? Chyba juz nie wola o pomoc?
-
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
inga.mm replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pewnie miejsce by znalazło się, tylko nie wiem jaki Lisio jest do innych psów i kotów. Poza tym nie szukaj miejsca tylko na dogo, gdzie wszyscy sa zapchani pod dach -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Noemi1']Sanciku, skoro nikt Cię nie odwiedza, to ja chociaż się z Tobą przywitam :)[/QUOTE] Ja odwiedzam, ale nie mam za dużo czasu na pisanie- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Cześć Przystojniaku
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
inga.mm replied to danavas's topic in Już w nowym domu
słodkie buzialce dla Majkiego -
[quote name='Zofija']Kajtusia już nie ma na facebooku[/QUOTE] Zadziwiające, że po moim wpisie na fb, w którym starałam się ostudzić emocje Państwa Szymańskich, wydarzenie zniknęło. W ciągu 5-8 minut. A napisałam tylko prawdę: że oddała dwa psy podobno bardzo kochane, a na to miejsce wzięła szczeniaka amstaffa. Napisałam również, że straszeniem i krzykami nic nie zdziałają.
-
Pani Jolu, czy Pani nie rozumie, że swoim zachowaniem tym bardziej Pani sie pogrąża? Co to za straszenia?! Robi Pani krzywdę psu. My się obronimy - nie ma strachu, tylko koncentrując sie na obronie przed chorymi atakami nie będziemy mogły pomóc nowemu psu w potrzebie. W przypadku dalszych szykan wyślemy do modów informację o trollowaniu wątku i naszej pracy. Może zostać Pani zawieszona lub usunięta z forum. Proszę skupić się na swoich problemach i swoich psach. A moze mam jeszcze napisać coś o Smolisi, która trafiła do mnie prosto z Pani domu, a czego nie pisałam na jej wątku, żeby nie robić niezdrowej atmosfery?
-
[quote name='Jola17']Gdyby nie ta ilośc stałych psiaczków u mnie ,Kajtuś by miał u mnie stały dom .Ale sama rozumiesz że nie mam gdzie wcisnąc Kajtusia .Postaram się zrobic co tylko w mojej mocy by mu pomóc .[/QUOTE] ja tak na marginesie przypomnę # 287 z 25.08
-
[quote name='Merys']Piracik pojechal do nowego domku :)[/QUOTE] ZOSTAŁAM ZASTRZELONA WIADOMOŚCIĄ!!! To Ci nowina cudowna. Jak rozumiem, będzie to dsik? Oj Piraciku-butożerco, Ciocia MaDi będzie tęsknić, a Ciocia Merys zapłacze się Powodzenia malutki
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Kocham doktora Garncarza!!!![/QUOTE] Oj, nie Ty jedna!!! teraz już powinno pójść wszystko planowo. Swoja drogą słuszna uwaga co do Bemowa: taki haj-lajf na wejściu, a organizacyjnie cos zaszwankowało. -
No tak katlis, widzę, że wiesz wszystko i wszystko załatwiasz dla ardnas. Ci co przelecieli watek sa be, Ci, którzy sa z wWmi sa cacy. Zastanawia mnie, jak różne są sposoby trollowania. Nie jestem przewrażliwiona paniusią, ale klimat stworzony w ostatnich wpisach nie jest zdrowy. Z pewnością płakać nie będziecie, gdy się wyrejestruję z tematu. Grzejcie sie w blasku własnej wspaniałości i cieszcie się pogardą okazywana innym.
-
PROFILACH????? Już nawet nie pw??? Profile sa ogólnie dostępne, wiec mogliby uwalić przynajmniej 30-40 osób wpisujących różne reklamy w profile. Wydawałoby się, że właśnie profile będą tym dobrym miejscem na reklamę. Zakończone i rozliczane bazarki też. Ech, biedne psy. Same na siebie nie zarobią, a jeszcze dobrym duszom kłody pod nogi rzuca się.
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Nie ukrywam, że miałam taki cel, wysyłając Ci linka ... ;)[/QUOTE] To prosze o pomoc w znalezieniu domu Maciejce (zdrowa, wesoła szczeniurka)