Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Witajcie cioteczki. Weszłam na mapę pomocy dogomaniaków. Tam jest taka zakładka DT awaryjny i są nicki osób z różnych województw. Na razie wysłąłam PW do "nadzieja", zaraz będę dalej wysyłać. Może ktoś z nich jeszcze coś doradzi.
  2. Czwarte super, trzecie i szóste też bardzo fajne, dziękujemy Ulu.:lol::lol::lol::lol::lol: Majeczko możesz brać się do pracy :multi:
  3. A co tu tak pusto u Bursztynka, Bursztynku przepraszam cię że na bazarek dla innej biedy zaproszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url]
  4. A ja zapraszam na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url]
  5. Nikt z nami na wieczorny spacerek nie poszedł to ja dzisiaj zaproszę cioteczki na bazarek dla Lisia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/URL] Dieguś mi wybaczy na pewno jak go wymiziam troszkę :glaszcze::glaszcze::glaszcze: Naprawdę warto zajrzeć cioteczki całe mnóstwo wszystkiego :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  6. Dropsiku wybaczysz :oops::oops::oops::oops: Super bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] mnóstwo książek biżuterii kosmetyków :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: chodźcie cioteczki koniecznie :lol::lol::lol::lol:
  7. cioteczki wybaczcie mi offa zapraszam serdecznie na super bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] naprawdę warto zajrzeć, mnóstwo ksiązek bużuterii kosmetyków
  8. A ja zapraszam na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] Naprawdę warto zajrzeć, mnóstwo super książek , biżuterii i kosmetyków
  9. Trinusiu, wybacz mi offa Zapraszam na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] mnóstwo super ksiązek biżuterii kosmetyków, zajrzyjcie koniecznie
  10. Kremciu wybaczysz offa dla innej biedy Lisia serdecznie zapraszam na bazarek dla niego [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] mnóstwo super książek biżuterii kosmetyków
  11. to ja na wątku tych szczęśliwych psiaków zaproszę na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] mnóstwo książek, biżuterii kosmetyków, naprawdę warto zajrzeć
  12. Kajusiu wybacz mi offa, zapraszam na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url]
  13. Maxiu przepraszam za offa serdecznie zapraszam na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url]
  14. Rozi mi wybaczy offa :oops::oops::oops: Super bazarek cioteczki na opłacenie DT u Kikou dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] całe mnóstwo super książek :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:, biżuterii serdecznie zapraszam :lol::lol::lol::lol:
  15. Cioteczki przepraszam was i Grizabelkę za offa :oops::oops::oops::oops: zapraszam na super bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] super książki :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: całe mnóstwo, biżuteria, kosmetyki, zajrzyjcie koniecznie:lol::lol::lol:
  16. Japerek wybaczy mi offa :oops::oops::oops: Ja też zaproszę na bazarek dla Lisia, na którego brakuje nam jeszcze stałych deklaracji http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00 Naprawdę super bazarek, książki całe mnówstwo :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:, biżuteria , kosmetyki zajrzyjcie cioteczki koniecznie :lol::lol::lol::lol:
  17. Tulipanku wybaczysz :oops::oops::oops::oops: że zaproszę na bazarek dla Twojego kolegi z Dzierżoniowa Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] Naprawdę super bazarek, super książki, biżuteria, kosmetyki (całe mnóstwo wszystkiego :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:) Warto zajrzeć cioteczki :lol::lol::lol::lol:
  18. Ciekawe jak tam Pilocikowi się wiedzie, a tu trzeba poczekać aż do wizyty poadopcyjnej. Przepraszam za offa cioteczki :oops::oops::oops::oops: ale zajrzyjcie na maga bazarek dla Lisia Mnóstwo super książek, biżuterii i kosmetyków, naprawdę warto zajrzeć [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] :lol::lol::lol::lol::lol:
  19. Tamarka na pewno wybaczy mi offa :oops::oops::oops::oops: Zapraszam na bazarek dla Lisia na którego też nam brakuje stałych deklaracji [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] mnóstwo super książek biżuterii i kosmetyków, naprawdę warto zajrzeć :lol::lol::lol::lol:
  20. Cioteczki, przepraszam za offa :oops::oops::oops: Zapraszam na super bazarek dla Lisia. Mnóstwo super książek , biżuterii i kometyków http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00 :lol::lol::lol:
  21. Cioteczki przepraszam za offa :oops::oops::oops::oops: ale zapraszam na cudny bazarek dla uratowanego Lisia, który już jest u Kikou ale mamy mało stałych deklaracji [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/URL] Mnóstwo super książek i biżuterii, zajrzyjcie koniecznie :lol::lol:
  22. Cioteczki zapraszam na bazarek dla Lisia który już jest u Kikou, ale brakuje mu stałych deklaracji. Mnóstwo super książek i biżuterii, naprawdę [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] [URL="http://www.dogomania.190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00"][/URL] Przepraszam za offa ale cioteczki na pewno mi wybaczą [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
  23. Cioteczki zapraszam na bazarek dla Lisia który już jest u Kikou, ale brakuje mu stałych deklaracji. Mnóstwo super książek i biżuterii, naprawdę http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00 Przepraszam cię Emi za offa ale cioteczki Emikowe na pewno mi wybaczą :):)
  24. Cioteczki zajrzyjcie na super bazarek dla Lisia który już jest u Kikou ale też nie mamy pełnych stałych deklaracji. Super książki i biżuteria, naprawdę [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] chodzcie [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/bubblegum.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.../190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] Przepraszam za offa [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]
  25. Cioteczki zajrzyjcie na super bazarek dla Lisia który już jest u Kikou ale też nie mamy pełnych stałych deklaracji. Super książki i biżuteria, naprawdę [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] chodzcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] Przepraszam za offa [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...