Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. już tam jesteśmy Moniczko. Dziewczyny uważajcie z rozsyłaniem linków na wątki. Ja dostałam od moda 2 punty karne od moda za wysyłanie spamów na wątki:(
  2. [quote name='Kapsel']Kochane te cioteczki buldożkowe, prawda Mysiu? :multi::multi::multi:[/QUOTE] Pewnie że kochane :loveu: Jaki pan taki kram :lol:
  3. Ja ponowię pytanie o rzeczy na bazarek dla Bina gdyby ktoś miał fanty to proszę oinfo
  4. [quote name='ULKA12']Ja wstępnie umówiłam Tofika na kastrację na niedzielę. Ale bardzo proszę o potwierdzenie bo jakby co to jajek nie da się przyszyć :-)[/QUOTE] Nie da się ukryć że się nie da :):):) No to ciachamy biedakowi
  5. Ale on fajny jest. Ciotki założycielki wątku, proszę wypowiedzcie się do końca z tą kastracją bo chciałam dzisiaj przesłać pieniądze.
  6. [quote name='Nelka']jak możesz jeszcze coś dorzucić do obecnego bazarku, to jutro wyśle ci foty jeszcze kilku rzeczy.[/QUOTE] Mogę dorzucić spokojnie. Wysyłaj :):)
  7. Ja tak podejrzewałam że jak pójdziesz to do weta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190569-Bim-bity-przez-ludzi-gryziony-przez-psy-pom%C3%B3%C5%BCcie-zanim-b%C4%99dzie-za-p%C3%B3%C5%BCno-%28"][IMG]http://i36.tinypic.com/2mr8i39.jpg[/IMG][/URL] na razie taki banerek
  9. Witajcie Lisiowe cioteczki. Nie pomogę finansowo, zapchałam się totalnie. Bardzo chciałabym żeby się wam udało zebrać.
  10. [quote name='lika1771']Mam pare rzeczy na bazarek moge wysłac[/QUOTE] Wysłam Ci pw z adresem mailowym do wysłania zdjęć. Jeśli ktoś jeszcze coś ma to bardzo proszę o informację
  11. Jestem na zaproszenie Kasi. Jutro zrobię banerek i będę rozsyłać wątek. Gdyby ktoś miał fanty na bazarek to też chętnie zrobię. Nic nie mogę zadeklarować dopóki jedna z moich bied nie znajdzie domu :(
  12. cioteczki to jak z decyzją, ja jestem na tak. Wpłynęło od: Kielaczka - 10 zł Vega36 - 10 zł Aktualne rozliczenie w 2 poście
  13. to ja ponowię zaproszenie na bazarek cookiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/190506-Bazarek-dla-Cookie-do-dnia-18.08.2010[/url] Bazarek może się jeszcze rozrośnie bo cioteczka Onsen obiecała przysłać do mnie jeszcze jakieś fanty, ale to trochę potrwa zanim dojdą pocztą. Najwyżej zrobię drugi jak nie zdążę dołożyć do tego :)
  14. A propos uczenia czystości, Taks na którymś wątku doradziła żeby psiuniowi w domu przez jakiś czas zakładać jakieś zwykłe majtasy, a zdejmowac przed wyprowadzeniem, podobno psy szybko załapują o co chodzi (a sikanie w majtasach szybko je zniechęca). Taks podobno wypróbowała to na swoich psach i działa. Nic nie kosztuje spróbować. Cieszę się bardzo że psiaczek ma dom. Powodzenia :):)
  15. Najlepiej byłoby znaleźć mu DT na Górnym Śląsku. Jeśli leczenie będzie długotrwałe to koszty wożenia nas zjedzą. Kasiu a jak on chodzi po schodach. Bo pomyślałam o Gisic87. Może ją zapytać?
  16. O matko, biedna ty jesteś, jak 30 sekund tak trzymał to ja dziękuję, mam nadzieję ze byłaś z tym u jakiegoś lekarza, jak się paprze to nie lekceważ tego
  17. Cioteczki nic się pisze ale stale podczytuję ten wątek, tak bardzo życzę tej biduli zdrowia i żeby miała to swoje stałe bezpieczne miejsce
  18. To dobrze że śpi. Niech zbiera siły bidulek. Dzięki za wiadomości Germaine. Jeszcze raz wkleję link do bazarku dla cookiego gdyby ktoś przeoczył. Kupujcie cioteczki bo kasa bardzo potrzebna [url]http://www.dogomania.pl/threads/190506-Dior-Bereshka-Lacoste-dla-Cookie-do-18.08.2010-godz-22[/url] Fajne ciuszki i inne atrakcje
  19. To bardzo się cieszymy że wszystko ok i bardzo Ci dziękujemy Kikou że dałaś mu szansę. Jak będziesz miała jakieś luzy czasowe (żart taki) to wrzuć nam jakieś fotki:):)
  20. [quote name='Kapsel']Co to cioteczki niedzielną drzemkę sobie zrobiły? :cool3:[/QUOTE] Cioteczki sprzątały, gotowały prały (jak to w niedzielę:)) , bazarek robiły dla cookiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/190506-Bazarek-dla-Cookie-do-dnia-18.08.2010[/url] Kapselku zmieniłam tej naszyjnik na 10. No i zapraszam na bazarek
  21. Mamy nadzieję ze się obejdzie. Lisio jest w osobnym apartamencie, więc wszystko jest ok
  22. [quote name='Korespondentka']Hmmm..., będę miała czytania, a czytania :lol: na chwilę obecną przywitam się, a wieczorkiem ( jak nie padnę z niewyspania) poczytam sobie wieści.[/QUOTE] Witamy wypoczętą cioteczkę:):):)
×
×
  • Create New...