-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
już tam jesteśmy Moniczko. Dziewczyny uważajcie z rozsyłaniem linków na wątki. Ja dostałam od moda 2 punty karne od moda za wysyłanie spamów na wątki:( -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Kochane te cioteczki buldożkowe, prawda Mysiu? :multi::multi::multi:[/QUOTE] Pewnie że kochane :loveu: Jaki pan taki kram :lol: -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A co u Puśki Justynko. -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Ja ponowię pytanie o rzeczy na bazarek dla Bina gdyby ktoś miał fanty to proszę oinfo -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Ja wstępnie umówiłam Tofika na kastrację na niedzielę. Ale bardzo proszę o potwierdzenie bo jakby co to jajek nie da się przyszyć :-)[/QUOTE] Nie da się ukryć że się nie da :):):) No to ciachamy biedakowi -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ale on fajny jest. Ciotki założycielki wątku, proszę wypowiedzcie się do końca z tą kastracją bo chciałam dzisiaj przesłać pieniądze. -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nelka']jak możesz jeszcze coś dorzucić do obecnego bazarku, to jutro wyśle ci foty jeszcze kilku rzeczy.[/QUOTE] Mogę dorzucić spokojnie. Wysyłaj :):) -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
:thumbs::thumbs::thumbs:Trzymamy -
Ja tak podejrzewałam że jak pójdziesz to do weta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super nasz przystojniak -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190569-Bim-bity-przez-ludzi-gryziony-przez-psy-pom%C3%B3%C5%BCcie-zanim-b%C4%99dzie-za-p%C3%B3%C5%BCno-%28"][IMG]http://i36.tinypic.com/2mr8i39.jpg[/IMG][/URL] na razie taki banerek -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Mam pare rzeczy na bazarek moge wysłac[/QUOTE] Wysłam Ci pw z adresem mailowym do wysłania zdjęć. Jeśli ktoś jeszcze coś ma to bardzo proszę o informację -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Kasi. Jutro zrobię banerek i będę rozsyłać wątek. Gdyby ktoś miał fanty na bazarek to też chętnie zrobię. Nic nie mogę zadeklarować dopóki jedna z moich bied nie znajdzie domu :( -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
cioteczki to jak z decyzją, ja jestem na tak. Wpłynęło od: Kielaczka - 10 zł Vega36 - 10 zł Aktualne rozliczenie w 2 poście -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
to ja ponowię zaproszenie na bazarek cookiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/190506-Bazarek-dla-Cookie-do-dnia-18.08.2010[/url] Bazarek może się jeszcze rozrośnie bo cioteczka Onsen obiecała przysłać do mnie jeszcze jakieś fanty, ale to trochę potrwa zanim dojdą pocztą. Najwyżej zrobię drugi jak nie zdążę dołożyć do tego :) -
A propos uczenia czystości, Taks na którymś wątku doradziła żeby psiuniowi w domu przez jakiś czas zakładać jakieś zwykłe majtasy, a zdejmowac przed wyprowadzeniem, podobno psy szybko załapują o co chodzi (a sikanie w majtasach szybko je zniechęca). Taks podobno wypróbowała to na swoich psach i działa. Nic nie kosztuje spróbować. Cieszę się bardzo że psiaczek ma dom. Powodzenia :):)
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Najlepiej byłoby znaleźć mu DT na Górnym Śląsku. Jeśli leczenie będzie długotrwałe to koszty wożenia nas zjedzą. Kasiu a jak on chodzi po schodach. Bo pomyślałam o Gisic87. Może ją zapytać? -
O matko, biedna ty jesteś, jak 30 sekund tak trzymał to ja dziękuję, mam nadzieję ze byłaś z tym u jakiegoś lekarza, jak się paprze to nie lekceważ tego
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cioteczki nic się pisze ale stale podczytuję ten wątek, tak bardzo życzę tej biduli zdrowia i żeby miała to swoje stałe bezpieczne miejsce -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
To dobrze że śpi. Niech zbiera siły bidulek. Dzięki za wiadomości Germaine. Jeszcze raz wkleję link do bazarku dla cookiego gdyby ktoś przeoczył. Kupujcie cioteczki bo kasa bardzo potrzebna [url]http://www.dogomania.pl/threads/190506-Dior-Bereshka-Lacoste-dla-Cookie-do-18.08.2010-godz-22[/url] Fajne ciuszki i inne atrakcje -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Co to cioteczki niedzielną drzemkę sobie zrobiły? :cool3:[/QUOTE] Cioteczki sprzątały, gotowały prały (jak to w niedzielę:)) , bazarek robiły dla cookiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/190506-Bazarek-dla-Cookie-do-dnia-18.08.2010[/url] Kapselku zmieniłam tej naszyjnik na 10. No i zapraszam na bazarek