Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Może zamiast mało szczeka napisać nie jest hałaśliwy. Reszta wydaje mi się ok.
  2. Zeusku zbieraj tą kaskę psiaczku:):)
  3. U mnie słoneczko nie świeci, ale na razie nie pada
  4. To ja cioteczkom i Lisiowi dobranoc mówię
  5. ciotki się pewnie weekendują. Tekst dobry Kasiu. Może ja bym nie pisała o tym zerwanym wiązadle śródstopia tylko że lekko utyka i koniec
  6. :sleep2::sleep2::sleep2::sleep2:To ja dobranoc mówię wszystkim boksiowym zakochanym cioteczkom
  7. Bardzo dziękuję, jutro go skończę
  8. Kapselku nie mogę dokończyć bazarku bo edka która wysłała mi zdjęcia nie podała cen:(:(.
  9. Dzięki Asiaczku :loveu: Cioteczki te rzeczy są już dołożone do bazarku Puśki. Jeśli ktoś nie znalazł nic wcześniej dla siebie to proszę zajrzyjcie jeszcze raz [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url]
  10. O niebo lepiej. Czy ktoś znajdzie jeszcze jakieś fanty na bazarek dla Cookiego?
  11. cioteczki zajrzyjcie na skromniutki bazarek dla Puśki [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url]
  12. cioteczki zajrzyjcie na skromniutki bazarek Puśki, która nie jest niestety krezusem. [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url]
  13. cioteczki zajrzyjcie na skromniutki bazarek dla Puśki http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00
  14. cioteczki zajrzyjcie na skromniutki bazarek dla Puśki [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url]
  15. cioteczki zajrzyjcie na skromniutki bazarek dla Puśki [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url]
  16. cioteczki zajrzyjcie na skromniutki bazarek dla Puśki [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url] bardzo tam cienko z finansami stoimy
  17. Mam nadzieję że wszystko ok, jakby coś było nie tak to kikou chyba by pisała Cioteczki zaglądnijcie na bazarek dla Puśki [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url]
  18. też mamy taką nadzieję cioteczki zajrzyjcie na bazarek dla Puśki http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00
  19. zajrzyjcie cioteczki na bazarek dla Puśki [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url]
  20. cioteczki zapraszam na bazarek dla Puśki, bardzo cienko z finansami tam mamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url]
  21. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  22. Edko bardzo proszę doślij mi jakiś opis fantów, rozmiary kolor z jakiego materiału itd. oraz proponowane ceny :):)
  23. cioteczki to link do bazarku dla Pusi [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url] Asiaczek ma jeszcze mi dosłać fanty to dołożę Gdyby ktoś jeszcze coś znalazł to proszę o info na pw. Gdybyście też mogły rozsyłać link to byłoby fajnie
  24. [quote name='Kapsel']Edko_ :buzi: do kogo wysłałaś te foty fantów?[/QUOTE] Edka wysłała do mnie. Już się zabieram , mam 6 fantów od edki i 1 od Nelki. Gdyby jeszcze jakaś dobra dusza miała jakieś fanty to bardzo proszę o info na pw
×
×
  • Create New...