-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Może zamiast mało szczeka napisać nie jest hałaśliwy. Reszta wydaje mi się ok. -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Zeusku zbieraj tą kaskę psiaczku:):) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ciotki się pewnie weekendują. Tekst dobry Kasiu. Może ja bym nie pisała o tym zerwanym wiązadle śródstopia tylko że lekko utyka i koniec -
:sleep2::sleep2::sleep2::sleep2:To ja dobranoc mówię wszystkim boksiowym zakochanym cioteczkom
-
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję, jutro go skończę -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Kapselku nie mogę dokończyć bazarku bo edka która wysłała mi zdjęcia nie podała cen:(:(. -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzięki Asiaczku :loveu: Cioteczki te rzeczy są już dołożone do bazarku Puśki. Jeśli ktoś nie znalazł nic wcześniej dla siebie to proszę zajrzyjcie jeszcze raz [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url] -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
O niebo lepiej. Czy ktoś znajdzie jeszcze jakieś fanty na bazarek dla Cookiego? -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości Kasiu -
cioteczki zajrzyjcie na skromniutki bazarek dla Puśki [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url]
-
cioteczki zajrzyjcie na skromniutki bazarek dla Puśki http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00
-
cioteczki zajrzyjcie na skromniutki bazarek dla Puśki [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url]
-
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
cioteczki zajrzyjcie na skromniutki bazarek dla Puśki [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url] -
zajrzyjcie cioteczki na bazarek dla Puśki [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url]
-
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Edko bardzo proszę doślij mi jakiś opis fantów, rozmiary kolor z jakiego materiału itd. oraz proponowane ceny :):) -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
cioteczki to link do bazarku dla Pusi [url]http://www.dogomania.pl/threads/190490-Bazarek-Na-DT-dla-PUSI-do-15.08.2010-godz-22-00[/url] Asiaczek ma jeszcze mi dosłać fanty to dołożę Gdyby ktoś jeszcze coś znalazł to proszę o info na pw. Gdybyście też mogły rozsyłać link to byłoby fajnie -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Edko_ :buzi: do kogo wysłałaś te foty fantów?[/QUOTE] Edka wysłała do mnie. Już się zabieram , mam 6 fantów od edki i 1 od Nelki. Gdyby jeszcze jakaś dobra dusza miała jakieś fanty to bardzo proszę o info na pw