-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Przepraszam że się wcinam na wątek, ale kochany :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: mój Kapselek na imprezkę mnie zaprosił, a jak doczytałam że Bilbuś na DT szczęśliwie dojechał to się straaaaaaszzzzzzznieeeeeeee cieszę razem z wami:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: klacz::klacz::klacz::klacz::I parę piweczek też moge dorzucić żebym na darmozjada nie wyszła:Cool!::Cool!::Cool!::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::laola::laola::laola:
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
No to zapraszam na wieczorny spacerek wszystkie niespiące psy i ciotki i wujków też ;);););););) -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy do Duszeńki:) -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Nie będziesz sama, lecę z Tobą;)[/QUOTE] Kurcze Nesusiu, jestes tam jeszcze w tych krzaczorach , bo coś szeleści ale nie wiem czy to TY. Kapselku kochany możesz się dołączyć :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Na wątku medycznych szczegolow za wiele nie ma. Najwięcej będzie wiedziala Justyna85 i Justyna_wolontariat. Jak nie będą miały problemów z wejściem na dogo to na pewno się odezwą -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Ale,co tam,ważne żeby jasperek nie miał cukrzycy i innych przypadlosci:lol::lol: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Mysza2 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Melduję sie na zaproszenie. Na razie zaznaczam. Jutro poczytam. Finansowo na razie u mnie bardzo kiepsko -
2 stare jamniczki już w domku!! Uciekły spod igły i wesoło mają :)
Mysza2 replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
No, wreszcie wątek ze szczęśliwym zakończeniem , Bardzo się cieszę że dwie starowinki mają kochający domek :multi::multi::multi::multi: -
[quote name='brzośka']mogę dać na bazarek kilka książek z serii "Literatura w spódnicy", tylko musicie mi napisać co, gdzie i jak, bo nie mam pojęcia o bazarkach[/QUOTE] Możesz sama założyć wątek na forum bazarkowym. W tytule musisz podać do kiedy bazarek trwa. Ekspertem od bazarków dla Lisia jest Zuzia_kuzik. My do niej wysyłałyśmy zdjęcia fantów a zuzia robiła bazarek. Ale możesz zrobić też sama
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']no, no Mysia do Nas wróciła z wojaży:multi::multi::multi: Tęskniłaś za Nami? Na poprzedniej stronie są wstawione filmiki Diegula.[/QUOTE] Widziałam przystojniaka, tak sobie myślę jak ty się z nim rozstaniesz jak on domek znajdzie. Tęskniłam za wami bardzo bardzo :placz::placz::placz: A no bywało się, bywało ;);););) za granicą (województwa) :lol::lol::lol::lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85'] Nie wiem tylko czy Kaas,to nie K.D. z W-wy,a ona wpłaciła,nie wpisuje tylko nicku. Reszta nie wpłaca,Aguifere tylko raz wpłaciła 50 zł...[/QUOTE] Kaas1 to KD z Warszawy bo mam od niej wpłaty na Tofika (z nickiem) Justynko wyślij może PW , najczęściej to po prostu zapomnienie bo każdy ma sporo deklaracji i może się pogubić. Niektóre cioteczki wręcz proszą o przypominanie -
[quote name='giselle4']witaj cioteczko ukochana,wypoczta ,rozesmiana Robimy juz ,rozbimy ogłoszenia...zawsze trzeba duzo czasu czekac na domek:([/QUOTE] Cioteczki na posterunku cały czas a ja się tu wcinam;);););) Nie do poznania ten nasz Lisio w porównaniu ze zdjęciami z pierwszej strony. TYlko niech on kurcze przestanie rozrabiać. Gdzie mu będzie tak jak u Kikou. Moja suńka to też taki dominant. Też miałam nadzieję że po sterylce wyluzuje, ale niestety nie. Każdy spacer z nią to oczy na 4 strony świata i zawracanie jak tylko coś na 4 łapach jest w okolicy, a malutka waży niewiele mniej ode mnie.
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Witaj Nesusiu, cudowny Dieguś i wspaniale się nim opiekujecie. Bardzo się cieszę że fajnie się to uszysko zagoiło :multi::multi: No i oczywiście buziaki dla Diega, Trufelka Natka i Ciebie (zwróć uwagę na kolejność :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Witam Boksiowe cioteczki. Wieczorem mogę z całą czeredą iść na sikanie albo i co twardszego. Stęskniłam się za wami jak nie wiem co:loveu::loveu::loveu::loveu:, ale nie mam czasu na razie poczytać wszystkiego.Taką miałam nadzieję że może jakiś DS już jest. Żeby tylko nie było że sama w tych krzaczorach będę czekać :razz::razz::razz: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Witam Volverina i cioteczki po urlopie :):) -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam Jasperka i wszystkie cioteczki po urlopie. Miło popatrzeć na biedaka. Może spróbować z tyt testowaniem moczu? -
Witajcie Lisiowe cioteczki. Przeczytałam na szybkensa to co działo jak byłam na urlopie i od euforii przeszłam do zdołowania:(. Kasiu kochana tak bym chciała, żeby mógł u Ciebie zostać. Niech te dobre duszki które nad nim jednak czuwały gdzieś z góry nie próżnują teraz tylko na nowo wezmą się do roboty. Bardzo mocno trzymam za to kciuki. W pracy mnie gonią jak to po urlopie. Wieczorem na spokojnie wszystko przeczytam. Cioteczki może ta kastracja polepszyłaby sprawę. Będziemy musiały na nią uzbierać, może Kasia zgodziłąby się żeby to było jeszcze u niej i pod jej opieką, muszę kończyć Serdecznie wszytkich pozdrawiam