Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Przepraszam że się wcinam na wątek, ale kochany :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: mój Kapselek na imprezkę mnie zaprosił, a jak doczytałam że Bilbuś na DT szczęśliwie dojechał to się straaaaaaszzzzzzznieeeeeeee cieszę razem z wami:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: klacz::klacz::klacz::klacz::I parę piweczek też moge dorzucić żebym na darmozjada nie wyszła:Cool!::Cool!::Cool!::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::laola::laola::laola:
  2. No to zapraszam Dropsika na wieczorny spacerek, :loveu::loveu::loveu: u mnie tak duszno że moja piękność łapy za sobą wlokła po schodach i sapała jak miech kowalski. Dropsio na pewno nie będzie taki leniuch ;);););););)
  3. No to zapraszam na wieczorny spacerek wszystkie niespiące psy i ciotki i wujków też ;);););););)
  4. [quote name='Nes2009']Nie będziesz sama, lecę z Tobą;)[/QUOTE] Kurcze Nesusiu, jestes tam jeszcze w tych krzaczorach , bo coś szeleści ale nie wiem czy to TY. Kapselku kochany możesz się dołączyć :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. Na wątku medycznych szczegolow za wiele nie ma. Najwięcej będzie wiedziala Justyna85 i Justyna_wolontariat. Jak nie będą miały problemów z wejściem na dogo to na pewno się odezwą
  6. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Ale,co tam,ważne żeby jasperek nie miał cukrzycy i innych przypadlosci:lol::lol:
  7. [quote name='zuzia_kuzik']Dziekuje Myszko za reklame :P[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/185837-Lisiu-w-hoteliku-u-Kikou-POTRZEBNE-DEKLARACJE!-fanty-na-bazarek-szukamy-domku/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Zuziu mam nadzieję że się nie obrazisz:):):)
  8. Melduję sie na zaproszenie. Na razie zaznaczam. Jutro poczytam. Finansowo na razie u mnie bardzo kiepsko
  9. No, wreszcie wątek ze szczęśliwym zakończeniem , Bardzo się cieszę że dwie starowinki mają kochający domek :multi::multi::multi::multi:
  10. [quote name='brzośka']mogę dać na bazarek kilka książek z serii "Literatura w spódnicy", tylko musicie mi napisać co, gdzie i jak, bo nie mam pojęcia o bazarkach[/QUOTE] Możesz sama założyć wątek na forum bazarkowym. W tytule musisz podać do kiedy bazarek trwa. Ekspertem od bazarków dla Lisia jest Zuzia_kuzik. My do niej wysyłałyśmy zdjęcia fantów a zuzia robiła bazarek. Ale możesz zrobić też sama
  11. [quote name='Nes2009']no, no Mysia do Nas wróciła z wojaży:multi::multi::multi: Tęskniłaś za Nami? Na poprzedniej stronie są wstawione filmiki Diegula.[/QUOTE] Widziałam przystojniaka, tak sobie myślę jak ty się z nim rozstaniesz jak on domek znajdzie. Tęskniłam za wami bardzo bardzo :placz::placz::placz: A no bywało się, bywało ;);););) za granicą (województwa) :lol::lol::lol::lol:
  12. Jestem Grażynko, witam następną biedę, a może już nie taką biedę jeśli go wypatrzyłaś
  13. [quote name='jusstyna85'] Nie wiem tylko czy Kaas,to nie K.D. z W-wy,a ona wpłaciła,nie wpisuje tylko nicku. Reszta nie wpłaca,Aguifere tylko raz wpłaciła 50 zł...[/QUOTE] Kaas1 to KD z Warszawy bo mam od niej wpłaty na Tofika (z nickiem) Justynko wyślij może PW , najczęściej to po prostu zapomnienie bo każdy ma sporo deklaracji i może się pogubić. Niektóre cioteczki wręcz proszą o przypominanie
  14. [quote name='giselle4']witaj cioteczko ukochana,wypoczta ,rozesmiana Robimy juz ,rozbimy ogłoszenia...zawsze trzeba duzo czasu czekac na domek:([/QUOTE] Cioteczki na posterunku cały czas a ja się tu wcinam;);););) Nie do poznania ten nasz Lisio w porównaniu ze zdjęciami z pierwszej strony. TYlko niech on kurcze przestanie rozrabiać. Gdzie mu będzie tak jak u Kikou. Moja suńka to też taki dominant. Też miałam nadzieję że po sterylce wyluzuje, ale niestety nie. Każdy spacer z nią to oczy na 4 strony świata i zawracanie jak tylko coś na 4 łapach jest w okolicy, a malutka waży niewiele mniej ode mnie.
  15. Zaglądam ze strachem że nasz biedaczysko znowu coś narozrabiał, ale na szczęście nic nie słychać. Cioteczki jak myślicie , czy Lisiowi trzeba by robić już ogłoszenia czy dopiero jak będzie po jajuniach?
  16. A miałam nadzieję że przyjadę i przeczytam że domek się znalazł. Jak ciężko o te domki teraz. I o kasę na DT też. :( Ale najważniejsze że biedaczysko odkarmione:):)
  17. Witaj Nesusiu, cudowny Dieguś i wspaniale się nim opiekujecie. Bardzo się cieszę że fajnie się to uszysko zagoiło :multi::multi: No i oczywiście buziaki dla Diega, Trufelka Natka i Ciebie (zwróć uwagę na kolejność :evil_lol::evil_lol::evil_lol:)
  18. Z tego co wiem to nie bo mieliśmy poczekać na decyzję tej pani która była zainteresowana. Ale teraz już można robić.
  19. Witam Boksiowe cioteczki. Wieczorem mogę z całą czeredą iść na sikanie albo i co twardszego. Stęskniłam się za wami jak nie wiem co:loveu::loveu::loveu::loveu:, ale nie mam czasu na razie poczytać wszystkiego.Taką miałam nadzieję że może jakiś DS już jest. Żeby tylko nie było że sama w tych krzaczorach będę czekać :razz::razz::razz:
  20. Witam Volverina i cioteczki po urlopie :):)
  21. Witam Gasparka i Gasparkowe cioteczki po urlopie. Nie takim długim jak Bjutki, ale zawsze coś, Zaglądając miałam nadzieję że może jakiś domek się szykuje a tu nic:(:(
  22. Witam Jasperka i wszystkie cioteczki po urlopie. Miło popatrzeć na biedaka. Może spróbować z tyt testowaniem moczu?
  23. Witajcie Lisiowe cioteczki. Przeczytałam na szybkensa to co działo jak byłam na urlopie i od euforii przeszłam do zdołowania:(. Kasiu kochana tak bym chciała, żeby mógł u Ciebie zostać. Niech te dobre duszki które nad nim jednak czuwały gdzieś z góry nie próżnują teraz tylko na nowo wezmą się do roboty. Bardzo mocno trzymam za to kciuki. W pracy mnie gonią jak to po urlopie. Wieczorem na spokojnie wszystko przeczytam. Cioteczki może ta kastracja polepszyłaby sprawę. Będziemy musiały na nią uzbierać, może Kasia zgodziłąby się żeby to było jeszcze u niej i pod jej opieką, muszę kończyć Serdecznie wszytkich pozdrawiam
×
×
  • Create New...