-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Witam Tofikowe Cioteczki, Ulkę i oczywiście Tofika. Malduję jakie wpłaty wpłynęły w czasie gdy byłam na urlopie: 17.07.2010 - 20 zł od Sylwunia82 20.07.2010 - 20 zł od Mc_Mother 22.07.2010 - 20 zł od Wiga 29.07.2010 - 20 zł od Kaas1 30.07.2010 - 20 zł od Marioli z Warszawy (domyślam się że to od Maja602) Wszystkim bardzo dziękujemy. Zaraz uzupełnię w drugim poście. Piszę króciutko i w biegu bo w pracy nie wiem w co łapy włożyć najpierw, jak to po urlopie. Cieszę się że Tofik taki radosny, tylko to podsikiwanie mnie martwi, może być problem ze znalezienie DS. Jest nadzieja że po kastracji może coś się zmienić. Wielkie dzięki Ula że tak troskliwie się nim zajęłaś:):):) Nasze psy też kopały nory w te upały, ale mają krótką sierść i nie ma takich problemów jak z naszym niskopoziomowym Też uważam że wyróżnione allegro warto byłoby mu zrobić. Błagam cioteczki czy któraś mogłaby to zrobić. Teraz naprawdę nie dam rady. Ula , a co twój wet mówił o ewentualnym terminie kastracji, jakie jest jego zdanie? -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak coś takiego widzę, taką odmianę, to chce mi się żyć i widzę sens tego co wszyscy tu robią:):) Trzymajcie się Cioteczki , nie będzie mnie przez 2 tygodnie. Buziaczki dla wszystkich, a szczególnie dla Donki i Jasperka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miła od Gucia']miłego odpoczynku[/QUOTE] [quote name='diana79']Mysza baw się dobrze :-) będziemy pilnować małego a może nowe ogłoszenia trzeba by porobić?[/QUOTE] Bardzo dziękuję:):) Ogłoszenia zrobiła Gisic sa w poście chyba nr 962, ale jak ktoś mógłby jeszcze dorobić to byłoby super, można dopisac że dogaduje się z kotami:):):) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nie dorobiłam się laptopka :placz::placz::placz::placz::placz: Do kawiarenki może zajrzę. Też nie wiem jak ja bez tych kochanych Diegowych ciotek wytrzymam. :shake::shake::shake::shake: -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba za wcześnie na ogłoszenia. Trzeba mu dać czas żeby się otworzył, przebadać go pod kątem tej cukrzycy, bo na razie jest zbyt przerażony i nieufny, żeby go dodatkowo stresować. -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Ja też nie przypominam sobie bym coś podpisywała. :roll:A wszelaki wnioski urlopowe to ja podpisuje.:cool3::cool3::cool3: Mysza wracaj, gdzie leziesz kobieto. Od swoich uciekasz? Miałaś Trufelka wziąć na DS.:shake: I co teraz?:mad:[/QUOTE] [quote name='andegawenka']Myszko ? a kto Ci podpisał wniosek o urlop....bo ja takiego niecnego czynu nie przypominam sobie:angryy: Przeca my bez Ciebie jak te sierotki, zapytaj Alusi Kapselkowej. Conie Alusiu? nie puszczamy Myszki, nie puszczamy....no:shake:[/QUOTE] Daleko nie uciekam, ale bez neta będę :(:( już za wami płaczę:placz::placz::placz::placz: A Trufelka to ja chętnie ze sobą wezmę, że plewi słyszałam :lol::lol::lol:, że o innych jego zaletach nie wspomnę. No i ja bez TZ na tym urlopie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale biuralistki paskudne, wnioski każą pisać paskudy, a ja na urlopie przez ostatnie 7 lat byłam wszystkiego dokładnie policzę 32 dni, a wy mi żałujecie. to mój pierwszy od 7 lat urlop dłuższy niż 1 tydzień. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No to bardzo się cieszymy :):), kto by pomyślał, że taki kociarz z niego będzie. Wszystkie psy najchętniej teraz przesypiają upały w domu. Ulu przelałam przed chwilą 200 zł (za 2/3 miesiąca) Wyjeżdzam dzisiaj na 2 tygodnie urlopu. Nie będę miała dostępu do neta, ale gdyby coś było pilnie potrzebne, to proszę o kontakt na telefon. W razie potrzeby podjadę do jakiejś kawiarenki. Serdecznie wszystkie ciotki i Tofika pozdrawiam -
Jestem i podnoszę na razie tylko tyle
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Miziamy Diegusia, Kochane cioteczki opuszczam was na 2 tygodnie :( nie będę miała neta na urlopie. Życzę Diegusiowi dużo zdrowia, a Nesusiowi już żadnych problemów. No i Trufelka proszę ode mnie uściskać :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='fiorsteinbock']Witaj ren :) Jestem juz na biezaco, zatem kazda wplata bedzie aktualizowana :) Dziekujemy za pomoc! Ja nie chce zapeszac, ale jak uda mi sie dziecia sprzedac to wsiadam z dziewczynami w basiowy pojazd i pedzimy do Kikou (chyba, ze laski sie rozmysla i mnie nie zabiora, hehehhe :) Qrcze...wciaz nie moge uwierzyc, ze Lisio juz jest wolny! a dzieki waszym wrazliwym serduchom pozna czlowieka od tej lepszej strony![/QUOTE] Na pewno Cię zabiorą:), będzie więcej ciotek do pilnowania naszego biedaka, Tak się cieszę że już od jutra nie będzie w schronie:):)
-
[quote name='giselle4']Uciekaj na ten zasluzony urlop ale szybko waracaj....nie damy rady bez Ciebie:)[/QUOTE] Dacie radę cioteczki, wysłałam wczoraj sporo pw, ale bez odzewu niestety:( Proszę cioteczki, wysyłajcie też bo mnie nie będzie przez dwa tygodnie :):) Ale będę dzwonić i męczyć ciotki żeby się dowiedzieć co u Lisia. I błagam Cioteczki przy transporcie, a potem u Kikou ,żeby on nie nawiał biedak, żeby ten kojec był pewny.
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochany Biedulek:):), a właściwie już nie biedulek dzięki kochanym ciotkom i wujkom :):) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
zaglądamy co tam u naszego Tofika :) -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
zaglądamy do Zeuska -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysza2 replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
pokazujemy się Kajusiu -
7 letni basset szuka domu, obecnie jest w Katowicach
Mysza2 replied to Miła od Gucia's topic in Już w nowym domu
Podniosę chociaż biedaka -
[quote name='ossa98']Dziewczyny, jeden z moich podopiecznych odszedł za TM:-(. Od sierpnia mogłabym przerzucić moją stałą opłatę na LISIA - byłoby to 20 zł.[/QUOTE] :(:( domyślam się że to chodzi o staruszka Maxia, który był u Klaudiuska :(:(. Bardzo dziękujemy choć trudno się cieszyć że biedny Maxiu odszedł :(. Zaglądałam do niego często. Miał dobre i szczęśliwe te ostatnie miesiące.
-
[quote name='Ania i Kajber']Fajnie,że Lisiu jedzie do KIKOU, był tam masz OZZY,zanim znalażł DS, jest b. fajnie. Tam jest hotelik domowy- psy biegaja swobodnie po mieszkaniu i podwórku, dlatego KIKOU wymaga, by były zgodne i sie dogadywały. Ale podobno jest kojec na zewnątrz i chyba LISIO tam będzie , zbezpieczony na poczatku, zanim sie nie otworzy i nie przyzwyczai? No bo puszzcony luzem z całym stadem mógłby szukac miejsca do ukrycia i zwiać, zdezorientowany nowym miejscem . [B][U]Dopilnujcie Cioteczki prosżę, by był na poczatku zabezpieczony przed ucieczką.[/U][/B][/QUOTE] Bardzo słuszna uwaga Aniu. Ja sobie solennie obiecałam, że też na każdym wątku będę trąbić głośno o tym zabezpieczaniu. Tyle było pracy włożonej nieraz w złapanie biedaka, potem w znalezienie umieszczenie i zebranie kasy na DT i wszystko szło na marne bo biedny zdezorientowany psiak zwiewał.
-
[quote name='kizimizi']Biedny Lisiu:( Kasy nie mam ale chetnie pzrekaze cos na bazarek. kto zrobi bazarek? powysylam zdjecia i niech ktos wystawi i pilnuje tego a ja pozniej wysle paczki pod wskazane adresy[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Bazarek robi Zuzia_kuzik. Możesz jej wysłać zdjęcia na pw. A to link do bazarku, może na coś się skusisz :)[url]http://www.dogomania.pl/threads/188983-Filmowo-ksiazkowo-dla-Lisia-zajrzyj-koniecznie-do-24-lipca-do-21.00-ZAPRASZAMY[/url]
-
[quote name='Lidan']Witam. Zaglądałam tu już kiedyś. Strasznie mi żal biedaka ale ja na prawdę nie mam jak pomóc :( Kasy chroniczny brak, fanty na bazarki te, które budziły zainteresowanie już dawno wystawiłam lub podarowałam :niewiem: Mogę najwyżej podrzucić wątek czasem, zareklamować na śledzonych przeze mnie wątkach...zrobić jakieś ogłoszenia na bezpłatnych stronach jak będzie trzeba...[/QUOTE] [quote name='majku33krakow']podniose lisia[/QUOTE] Bardzo dziękuję za obecność i podnoszenie :loveu::loveu::loveu::loveu: