Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Cioteczki zajrzyjcie na super bazarek dla Lisia który już jest u Kikou ale też nie mamy pełnych stałych deklaracji tak jak wy. Super książki i biżuteria, naprawdę [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] Przepraszam za offa [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]
  2. Cioteczki zajrzyjcie na super bazarek dla Lisia który już jest u Kikou ale też nie mamy pełnych stałych deklaracji tak jak wy dla Bilbusia. Super książki i biżuteria, naprawdę :lol::lol::lol::lol: chodzcie :painting: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] Bardzo się cieszę że bilbuś taki grzeczny. Nasz Lisio trochę zaczął rozrabiać u Kikou z innymi podopiecznymi i nie wiadomo co będzie dalej:shake::shake::shake: Przepraszam za offa :oops::oops::oops:
  3. Biedulek, niech szybko wraca do zdrowia Cioteczki zapraszam na śliczny bazarek dla uwolnioego Lisia http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00
  4. Cioteczki zapraszam na śliczny bazarek dla uwolnioego Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url]
  5. To ja rano zabieram go na spacerek :):) i przy okazji zapraszam na bazarek dla Lisia , mnóstwo super książek biżuterii i kosmetyków, naprawdę warto zajrzeć:painting::painting: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00:painting:[/url]
  6. odwiedzamy szuwarka i życzymy Kago samych sukcesów :):) A ja zapraszam cioteczki na bazarek dla Lisia, naprawdę warto zajrzeć, super ksiązki :crazyeye::crazyeye::crazyeye:(całe mnóstwo) biżuteria, kosmetyki chodźcie koniecznie [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] :painting::painting::painting:
  7. Nie daj się Kasiu chorobie, bo kto p Volwa będzie nam dbał :):) Cioteczki zajrzyjcie na super bazarek dla Lisia , mnóstwo książek, biżuterii kosmetyków, Lisio nie miał tyle szczęścia co Volw i brakuje mu stałych deklaracji na hotelik [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url]
  8. Justynko, jak wyglądaja finanse Pusi. Ile brakuje ta ten miesiac? Zaproszę jeszcze cioteczki na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] naprawdę warto zajrzec
  9. I jak tam Kasiu dr Fabisz? Wiadomo już kiedy wraca z urlopu?
  10. I co tam Ulu u naszego przystojniaka? przy okazji zaproszę na bazarek dla innego biedaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] warto zajrzec, mnóstwo książek biżuterii kosmetyków
  11. [quote name='kamilqax95x']zapraszam serdecznie na nowy bazarek [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]: [URL="http://www.dogomania.190271-Bazarek-fotograficzny-na-pomoc-psiakom-%29?p=15128169#post15128169"]http://www.dogomania.pl/threads/1902...9#post15128169[/URL][/QUOTE] Kamilko, zrób coś bo link nadal nie dziala:):) Ciekawe jak tam nasz podopieczny sie miewa:)
  12. Jak widać wyżej on już ma u ciebie dobrze :multi::multi::multi::multi:
  13. Jakie tam nieszczęsne, spójrz na 1 stronę rozliczeń. Jasperek ma godną starości z takich właśnie 10,15,20 zł Bardzo dziękujemy :lol::lol:
  14. [quote name='alice midnight']fanty poszły do zuzi. mam nadzieje ze skarboneczka Lisia sie napełni![/QUOTE] Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi:
  15. To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Moja sunia duża więc na Royala mnie nie stać. Ja daję Purinę dog chow, kupuję w internecie ( 2 worki po 15 kg płacę za obydwa niecałe 200 zł). 1 worek starcza mi na miesiąc. Raz w tygodniu (czasem 2) kurczak albo z warzywami i ryżem. Jeśli skrzydełka albo takie porcje z półudek to zbieram zawsze tłuszcz z wierzchu bo jest go za dużo niestety.
  16. Myszeczko dziękuję za zaproszenie. Mam ten wątek już od wczoraj zaznaczony tylko nic nie pisałam. W miarę możliwości będę rozsyłać , ale muszę jeszcze dozbierać na 2 inne biedy, którym brakuje na hotelik.
  17. Ja sama nie wiem czemu mnie jeszcze dalej coś dziwi i mną wstrząsa, ale wstrząsa. Ale ja święcie wierzę w to że wszystko wraca do człowieka i dobro do którego się przyczynił i krzywda którą wyrządził. Tylko tym naszym biedom nic nie lepiej z tego powodu niestety :shake::shake::shake::shake: Żeby wsiąść do samochodu trzeba mieć prawo jazdy, a psa każdy ....... może sobie zafundować i zrobić z nim co chce i to bezkarnie :-(:-(:-(
  18. Wujek i Ciocia jak zwykle niezawodni :):)
  19. :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Tulipanku, znowu brak słów a przecież nic nie powinno już dziwić, podnosimy maluszka
  20. wpłynęło 15 zł od Lucyna wpłynęło 20 zł od Nevada Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Aktualne rozliczenie w 2 poście
  21. Jak tym biedom niewiele potrzeba żeby pychole były uśmiechnięte :):)
  22. [quote name='zuzia_kuzik']Alez skad , jest mi bardzo milo . Z gory mowie ze chetnie sie tego podejme , za wszelkie utrudnienia zwiazane z moja osoba przepraszam :([/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='_Goldenek2']Karma pedigree to totalne świństwo. Może zaszkodzić zdrowemu psu, a bezwzględnie nie wolno jej podawać psiakowi z problemami żołądkowymi. Z wetem bym poczekała parę dni. Pies jest na razie w stresie. I błagam: nie puszczajcie go luzem. 20 m linka załatwi sprawę. Pamietajcie, aby pies miał zawsze adresówkę.[/QUOTE] Ja też się podpisuję i co do Pedigree i co do tego żeby go jeszcze absolutnie nie puszczać luzem !!!!!!!!!!.
  24. Jestem, na zaproszenie Pauli03. Mogę tylko zaglądać , sama też żebram o deklaracje :)
×
×
  • Create New...