-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaglądamy z rana do naszego Jasperka :) -
Wreszcie jakieś dobre wiadomości :multi::multi::multi:. Dalej mam ochotę mordować niektórych:mad::mad::mad:
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
2 stare jamniczki już w domku!! Uciekły spod igły i wesoło mają :)
Mysza2 replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Ilon. Na razie mogę tylko podnosić :( -
Jestem na zaproszenie, mogę tylko podnosić:)
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
i Jak Duszka po tym ataku? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tak cię podpuszczamy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wpłynęło 10 zł od Kielaczka Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Aktualne rozliczenie w 2 poście -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nawet nie wiesz jak ja czekam na takie wiadomości Donka. To szybciej niż się spodziewałam. Bardzo się cieszę :multi::multi::multi: Będzie szło ku lepszemu:):). Cieszę się że coś dobrego go w życiu spotkało -
[quote name='andegawenka']Mysza jak się cytuje dwa posty?[/QUOTE] na prawo od okienka "odpowiedz z cytatem" jest trzecie takei z "+" (multicytat). klikasz w to we wszystkich postach które chcesz cytować i potem w obojętnie którym z tych postów klikasz "odpowiedz z cytatem" :):)
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Super że się goi uszko. Pozdrawiamy całą diegową rodzinkę :) -
[quote name='andegawenka']jestem Kapselku, jutro zrobię przelew, a komentować nie bedę tylko zacznę mordować:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE] [quote name='_Goldenek2']Jestem Kapselku.... Muszę się uspokoić, bo :2gunfire::chainsaw::boom::snipersm: a na koniec :flaming::wallbash:[/QUOTE] Ciotki jak będziecie szły mordować to napiszcie też do mnie:angryy::angryy::angryy::angryy:chętnie się przyłączę
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Też się cieszę że Tofik taki "bezproblemowy". I cieszę się że dostał szansę na nowe życie. Może Ulka tak się do niego przyzwyczaisz, że nie będziesz chciała oddać przystojniaka:):) -
Grażynko a co zdecydowałyście, gdzie jedzie Lisio do Yumanji czy do Kikou? Z tego co się doliczyłam to stałych deklaracji Lisio ma 140 zł. Trzeba jeszcze dozbierać. Ale jednorazowymi będzie można się ratować jakiś czas. Cieszę się że mizianko jako tako już toleruje biedaczek. Z czasem się otworzy, poczucie bezpieczeństwa i czas cuda potrafią zdziałać. Bardzo bym chciała żeby DS mu się dobry trafił. Ciężko wyadoptować dużego starszego psa i jeszcze tak wycofanego, ale może los się do biedaka uśmiechnie. Pomyślcie jak by on biedak miał w te upały w swoim dawnym więzieniu.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzielny chłopak. Może zaskoczy o co z tym sikaniem chodzi. Ja też wolałabym posiedzieć na Twoim ogródku niż tutaj w mieście w koszmarnym upale. Tofikowi to dobrze. Dalej z niego taki Romeo? -
Toż to prawdziwa Hetera ta Mysza 1 , dzieci będziemy nią straszyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Neigh']Zawsze byłam za karaniem - żadne tam bezstresowe kumplowanie. W dupę jej! No i co ja mam kurcze poradzić, ze mnie wszystko rosnie jak gupie? Powaga. Wetknę w ziemię patyk, to się kretyn przyjmuje..[/QUOTE] Podobno dobrzy ludzie tak mają :):):)
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ogromnie dziękujemy Figu za propozycję pomocy. Wydaje mi się słuszne to co pisze Kaa, żeby jeszcze poczekać na efekt tego sposobu leczenia, tym bardziej że tak jak pisze Kaa jest poprawa. Super byłoby żeby znalazł się Dt tu na Śląsku. A potem po kolejnej wizycie u Dr Fabisza myśleć dalej w zależności od jego diagnozy. Wypowiedzi innych cioteczek mile widziane :):)