-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jurto zadzwonię do Gisic87 czy miała jakieś telefony. Justynko a co z tym wyróżnionym Allegro, bo nie pisałaś nic żeby przesłać Ci kaskę. Ja nie mogę zrobic bo dopiero czekam na aktywację konta. On jest z wyglądu z tych psiaczków,które najprędzej domki znajdują, tylko ta łapina biedna:( -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Cioteczki ponawiam prośbę o fanty na bazarek, chętnie zrobię, sama mam tylko trochę książek ale książki nie najlepiej idą, jeśli coś macie prosze o info. Tylko tak teraz moge pomóc:( -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Już lecę, strasznie zagoniona jestem bo prowadzę też bazarek dla Zeuska z banerka mojego i hoooopsam bazarek z Pusią i z Cookim i dbam o Martiego boksia uratowanego ze schronu koło Lublina i jeszcze tysiące spraw i Kapsel mnie trąca żeby się bawić, TZ woła kolacji, ogórki kładłam w słoiki, nie mam planów na jutrzejszy obiad, jestem nie przygotowana do pracy, oglądam kątem oka TVN24..., z synem na skype piszę i z Wami tez cioteczki Kochane buldożkowe:shake::roll::roll::roll:[/QUOTE] Kapselku, czy ty opisujesz mój wieczór czy swój:) Niewiele zmienic i pasuje:) kapselku a jak wyglądaja finanse cookiego bo nie mam siły przekopywać sie przez wątek? -
Ale fajnie że zdrowy Biluś.:)
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ulu, a radzi sobie teraz np z krawężnikiem, małymi schodkami, czy wnosisz go? -
A pisaliście do Kikou i Yumanji? Kikou ma większość takich schorowanych biedaków, nie wiem czy ma miejsca teraz.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Mysza2 pieniądze dotarły serdecznie dziękuję. Są w ogóle jakieś zapytania o Tofika czy cisza?[/QUOTE] Gdyby jakieś były to Gisic87 na pewno by nam napisała:( -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Cioteczki dobre wiadomości z bazarku Cookiego. Będzie trochę kaski dla biedaka :multi: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: Super, takie wiadomości to ja moge czytać, straaaaaszzzzzzznie się cieszę, niech zdrowieje Frankenschtein :multi: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
żadnych wiadomości? -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
:thumbs::thumbs:Trzymamy kciuki cały czas -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Jasne wysyłaj już ci piszę adres na pw :):) -
Ogłaszajcie cioteczki, ciężki teraz okres na te adopcje, przybyło biedaków, ale on taki słodziak, że moze mu się poszcześci :):)
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pewnie że nic na siłę. Futro może poczekać :):). Najważniejsze żeby czuł że jest bezpieczny. Z czasem pewnie to polubi:):) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kociabanda2']Jaki problem? Niestety wysyłanie pw zajmuje znacznie więcej czasu, którego ja mam niewiele :( Siedzę na dogo w pracy i muszę dzielić uwagę między dogo, a pracę zawodową :P[/QUOTE] ja dostałam za to 2 pkt karne od moda, regulamin zabrania wysyłania spamów -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']Oj na innych wątkach to lepiej nie , :shake: lepiej na Pw wysyłaj , bo będziesz mieć problem .[/QUOTE] Dokładnie. Czy nie wiecie czemu zniknęła lista użytkowników z dogomanii, czy to tylko czasowo czy już na stałe. To bardzo utrudnia rozsyłanie pw. Wszystkie znane cioteczki zapchane deklaracjami :(:( -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie do poznania w porównaniu z tą kupką nieszczęścia z 1 potstu :):) Powtarzam się ale to tak cieszy jak staruszkowi uda się zapewnić godne życie. :multi::multi: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
o której ta operacja Kapselku? -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
A ja jeszcze raz ponowię pytanie o fanty na bazarek. Gdyby jakaś cioteczka miała to czekam na wiadomośc. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ulu pieniążki na DT i sterylkę poszły (razem 450). Napisz jak dojdą i ciachajcie :)