Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Renata5']Justynko,bierz kasę z kajtusiowego posagu i tez mu wyrózniaj-zawsze,aż do znalezienia domku,a mi wysyłaj kwote pomniejszoną o wyróznienie[/QUOTE] Renatko, czy tobie nie zaczyna rosnąć coś na pleckach ( skrzydełka np) :):):)
  2. To bardzo dobre wiadomości :lol::lol::lol::lol:. Co do badań to myślę że warto je zrobić. To chyba nie będą duże koszty. Niech się inne cioteczki też wypowiedzą.
  3. Walcz Luxiu :loveu::loveu::loveu:
  4. Cieszę się że Mani się poszczęściło, żeby tak jeszcze z Kajtkiem się udało:(
  5. To przelałam razem 50 zł (20 Stała za sierpień + 30 ta jednorazowa)
  6. Ciotki czy wy też nie możecie wejść na listę użytkowników dogo. Mam problemy z wysyłaniem próśb na pw, bo te listy mi się nie otwierają. Wześniej zawsze wysyłałam do tych co byli on line. Chciałam dozbierać coś jednorazowych na puśkę. Justynko ja przeleję na nią 30 zł za chwilkę. Nie dam rady więcej teraz bo mam kupę innych zobowiązań
  7. [quote name='jusstyna85']Ponowię pytanie-co myślicie o wyróżnionym allegro?[/QUOTE] Ja już odpowiadałam że jestem za. Chyba myślałam że to już postanowione. Maja robi tofikowi ogłoszenia na innych portalach. Może mogłaby podesłać ci tekst jak skończy i mogłabyś go justynko wystawić? Ja dopiero wczoraj zarejestrowałam się na allegro i muszę czekać 2 tygodnie aż mi się zaaktywuje. Zawsze jak coś kupowałam to przez konto syna, ale nie chcę mu się tam mieszać z tymi sprawami. wpłynęło od: Andegawenka 30 zł Odi 20 zł Bardzo dziękujemy aktualne rozliczenie w 2 poście
  8. [IMG]http://i33.tinypic.com/2qnprn6.jpg[/IMG] Taki zrobiłam benerek do tego bazarku co ma być Cioteczki ile potrzeba na tą operację właściwie?
  9. Ogromny szacunek dla Ciebie Paulinko i wszystkich którzy pomagali, to teraz trzymamy kciuki za jego zdrowie :):)
  10. cioteczki czy są jakieś inne zdjęcia Zeuska, czy tylko te na pierwszej stronie macie?
  11. Jestem na zaproszenie Uli, na razie zapisuję i trzymam kciuki:)
  12. ufffffffffffff, Gratulacje i podziękowania za determinację i skuteczność, :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Śliczny ten Onek (jak wszystkie onki)
  13. Kikou mówiła, że właśnie tak zamierza robić :):)
  14. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  15. I jaki zabawowy chłopak. Jak ktoś może zasnąć spokojnie jak psa wyrzuci, a może potem nawet w niedzielę do kościoła pomknie, nigdy tego nie pojmę. Cieszę się z wami dziewczynki :):)
  16. A bardzo się zestresował tym badaniem? nie zamknął się znowu?
  17. Cioteczki nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Kikou. Z Lisiem wszystko ok. Kikou nic nie pisała bo miała problemy z innym psem i była bardzo zajęta. Lisio jest w osobnym kojcu, ale oczywiście jest wypuszczany jak inne psy są zamknięte. Z brzuchem wszystko się uspokoiło. Kikou będzie pomału próbowała z powrotem integrować go z innymi psiakami (na początek w kagańcu). Lisio boi się mężczyzn. Cały czas ma ogon do góry i zupełnie nie przypomina tego Lisia ze zdjęcia na pierwszej stronie. Ale podobno jak przyszedł jakiś pan do rąbania drzewa to Lisio się skulił i wyglądał właśnie tak jak na pierwszym zdjęciu. Jak Kikou z nim wychodzi to Lisio nie specjalnie ma ochotę wybierać się gdzieś dalej, najchętniej załatwia co należy i chce wracać "do siebie". To przebywanie latami w obrębie budy i łańcucha odcisnęło piętno. Nie wie co robić z tą całą przestrzenią wokół siebie. Ogólnie wszytko OK. Bardzo bardzo się cieszę:multi::multi::multi:
  18. Witajcie boksiowe cioteczki, Widze że się uwijacie tu jak mróweczki. Nawet nie mam czasu do was zajrzeć bo z ogłoszeniami się uwijam ale nie mogłam się oprzeć zeby nie spojrzeć jak tam akcje Bilbusia. Ciesze się że już coraz bliżej do końca, trzymam kciuki :thumbs::thumbs::thumbs: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Kochane cioteczki i wujkowie, tak bardzo wam zyczę żeby wszystko poszło dobrze:thumbs::thumbs::thumbs: Uczulcie ten hotelik żeby nie pozwolili mu uciec. Taki wystraszony psiak w stresie i po sedalinie, po po podróży w nowym otoczeniu, bardzo często chce czmychnąć, już tyle takich akcji skończyło się fiaskiem bo DT zostawił psa na noc w kojcu bez wystarczającego zabezpieczenia. Obiecałam sobie że na każdym wątku będę błagać na kolanach aby go zabezpieczyć. Gdyby tak mogł być w pomieszczeniu aż nie przyzwyczai się do nowych osób i sytuacji to byłoby super. Błagam uczulcie ten hotelik na to. Sprawdzcie gdzie będzie i jak zabezpieczony :)
  20. [quote name='Asiaczek']Napisałam PW. Mogę tez parę złotych dorzucić, jak juz będzie w hoteliku... Pzdr.[/QUOTE] [quote name='bebcik']Jejku... nie mam gdzie biedaka wziąć bo moja sunia nie toleruje dorosłych psów :( nie mam pomysłu ale poszukam, pomyślę. Dopiero przed chwila przeczytałam pw.[/QUOTE] [quote name='malagos']Dostałam i ja pw-nie moge pomóc, awaryjnie mogę wziąć tylko małego psiaka.[/QUOTE] Bardzo wam dziękujemy za odzew i chęć pomocy :):).
  21. [quote name='mru']tą sukę też dawać, znaczy zdjęcie... napisałam do jamora pisałam też do DIF, megii1 i Astaroth, ale nie odezwały się, więc chyba nie maja miejsc :([/QUOTE] mru do astaroth i dif ja też pisałam, możesz opuścić tych co są na "mapa pomocy dogomaniakó - tymczas doraźny" bo do wszystkich pisałam :(:(
  22. powysyłałam pw do wszystkich z mazowieckiego , którzy na na mapie pomocy dogomaniaków są ogłoszeni pod zakładką DT awaryjny , na razie oprócz Neigh nikt się nie odezwał:(. Cioteczki, a jaki ten schron o którym piszecie, ma on tam szansę że go ktoś będzie leczył? Może głupio pytam ale tu na śląsku są schrony w których chore psy mają szansę. w moim podpisie 2 takie psiaki, które leczone były lub są w schronie.
  23. [quote name='maja602']Nie. No zdjęcia są rewelacyjne. A Tofik jaki sympatyczny chłopaczek. Proszę jak się ślicznie uśmiecha. Dziś, najpóźniej jutro zabieram się za ogłoszenia.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: wpłynęło od: Mroowa - 20 zł Aliszcze - 10 zł Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: aktualne rozliczenie w 2 poście
×
×
  • Create New...