-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzięki cioteczki, no to Ulu umawiaj tego erotomana naszego na ciachanie :):) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
reszta ciotek milczy :):) Hej cioteczki, nie możemy w 3 osoby zdecydować bez założycieli wątku, a nie ma co tego w nieskończonośc odwlekać. Proszę wypowiedzcie się -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jeśli ta morfologia nie jest potrzebna w tym momencie to pewnie że nie robić. Ale te watrobowe koniecznie. -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Marudko czemu ty jeszcze nie śpisz, ja nie śpię bo robię bazarek dla Puśki, co do porządku to u mnie wszyscy po jednych pieniądzach :razz::razz::razz::razz::razz: nie wiem co gorsze ludzie czy zwięrzęta :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Cioteczki przepraszam Gasparka za offa ale gdybyście miały jakieś fanty na bazarek dla Puśki [url]http://www.dogomania.pl/threads/180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-1-5-mies.-%C5%82apania-p%C3%B3%C5%82dzika-BRAKUJE-WP%C5%81AT[/url] to bardzo byłabym wdzięczna. Mamy tam dół finansowy na opłacenie DT a deklaracje teraz strasznie ciężko zebrać. Gdyby ktoś coś miał to bardzo proszę oinfo na pw. Wyslę wtedy adres maila na który zdjęcia można wysłać plizzzzz :):):)
-
Aż się boję przedwcześnie cieszyć. to trzymam kciuki dalej:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
-
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Ja to już mam taki syndrom:placz::placz::placz::placz::placz: mijamy się godzinowo, ale co tam psiury nam zostaną :multi::multi::multi::multi: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem trzeba mu zrobić te nerkowe i wątrobowe tez. A to łobuz, poczuł że ma oparcie w sponsorach:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Niech inne cioteczki też się wypowiedzą , moim zdaniem obydwa badania zrobić -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Jeśli chodzi o zaufanie to mam ogromne, kastracji u niego nie robiłam ale on robił operację Bory wtedy kiedy nikt się tego nie chciał podjąć i dał radę. To bardzo dobry chirurg i opiekuje się wszystkimi moimi psami. ale ryzyko zawsze istnieje i coś może pójść nie tak szczególnie u psa w jego wieku.[/QUOTE] Tego nikt nie przewidzi, każdy zabieg niesie ryzyko nawet dla młodego organizmu. Moim zdaniem jest sens zrobić to u Ciebie na miejscu. Koszt ok 150 zł chyba o ile dobrze pamietam. Pytałam u mojego Weta w Dąbrowie , powiedzieli mi 150-170. Więc chyba cena też jest ok. Niech inne cioteczki tez się wypowiedzą. -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
:shake::shake::shake::shake::shake: Masakra, ale trzeba być dobrej myśli jak cioteczki się za niego wzięły. Tylko skąd na to brać:-(:-(:-(:-(:-( Jedną biedę się wyprowadzi na prostą, a zaraz 5 nowych :shake::shake::shake::shake: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Moje też w gnieździe, ale prawie na wylocie. Dobrze że z psem raz dziennie wyjdzie, bo pracę kończy o ludzkich godzinach, nie tak jak mamusia i tatuś :angryy::angryy::angryy::angryy: a o potrzebach nie wspomnę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
tu jest link do tego hoteliku [url]http://hotel-dla-psow.prv.pl/onas.html[/url]
-
Cioteczki pokręciałm, za dużo tych wątków, ten DT u Sylwiaso to koło Łowicza jest.
-
Cioteczki napiszcie jeszcze do sylwiaso (to jest DT koło Tłuszcza)
-
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Asiaczku :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Wysłałam ci na pw Maila z namiarami na wysłanie zdjęć. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Majeczko śliczne ogłoszenia i bardzo fajny tekst. Bardzo Ci dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ulu jeśli masz zaufanie do tego weta i robiłaś u niego takie zabiegi to najlepiej byłoby na miejscu, po co wozić tofika daleko. , co myślicie cioteczki ? -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wpłaciłam deklarację na Jasperka -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zbieram zdjęcia fantów na bazarek dla Puśki z tego wątku [URL="http://www.dogomania.180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-1-5-mies.-%C5%82apania-p%C3%B3%C5%82dzika-BRAKUJE-WP%C5%81AT"]http://www.dogomania.pl/threads/1804...UJE-WP%C5%81AT[/URL] , straszne doły finansowe tam mamy :shake::shake::shake::shake: . Bardzo proszę przejrzyjcie czy czegoś nie macie. Strasznie trudno zebrać teraz jakąś kasę. Gdyby ktoś coś miał to bardzo proszę o pw. Bardzo bardzo proszę i z góry dziękuję :modla::modla::modla: -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cioteczki czy ma ktos jakieś fanty dla Puśki na bazarek. Ja dotałam od Julie na pw zdjęcie portelika skórzanego i testy paskowe do oznaczania stężenia glukozy. To trochę mało jak na bazarek. Proszę przejrzyjcie co macie. Gdyby coś było to proszę prześlijcie mi wiadomość na pw to podam maila żeby mi na niego zdjęcia wysłać -
Jestem na zaproszenie Baetaczl. A pisałyście to Renata5 ? Jedna z jej podopiecznych została niedawno adoptowana. To jest Dt w Sochaczewie.
-
[quote name='viola005'] I wiecie co, ten watek ma podobna przyjazna i optymistyczna atmosfere do sympatycznego watku Tolka (Tolus juz w domu stalym), bardzo serdecznie pozdrawiam ekipe Bilbo. Pinesk@, milo mi Cie znowu widziec.[/QUOTE] Bo te boksiowe cioteczki tak już mają, dlatego ja się do nich doczepiłam jak rzep :):)
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko. tekst bardzo dobry, można by jeszcze dodać to zdjęcie z gryzakiem w pyszczku, bo jest na nim taki wesoły ale nie upieram się, możesz wstawiać jak jest :):) -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Kapselka. Finansowo nie mogę pomóc. Mogę zrobić bazarek, ale fantów nie mam, jak ktoś ma to proszę o wiadomość na pw to podam mojego maila żeby mi przesłać zdjęcia. Cioteczki, jak długo się wytrzymuje na dogomanii, bo ja jestem dopiero ok roku i mam dosyć (uczciwie mówię)