-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Witajcie cioteczki. Weszłam na mapę pomocy dogomaniaków. Tam jest taka zakładka DT awaryjny i są nicki osób z różnych województw. Na razie wysłąłam PW do "nadzieja", zaraz będę dalej wysyłać. Może ktoś z nich jeszcze coś doradzi.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Czwarte super, trzecie i szóste też bardzo fajne, dziękujemy Ulu.:lol::lol::lol::lol::lol: Majeczko możesz brać się do pracy :multi: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
Mysza2 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A co tu tak pusto u Bursztynka, Bursztynku przepraszam cię że na bazarek dla innej biedy zaproszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] -
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
Mysza2 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
A ja zapraszam na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nikt z nami na wieczorny spacerek nie poszedł to ja dzisiaj zaproszę cioteczki na bazarek dla Lisia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/URL] Dieguś mi wybaczy na pewno jak go wymiziam troszkę :glaszcze::glaszcze::glaszcze: Naprawdę warto zajrzeć cioteczki całe mnóstwo wszystkiego :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Dropsiku wybaczysz :oops::oops::oops::oops: Super bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] mnóstwo książek biżuterii kosmetyków :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: chodźcie cioteczki koniecznie :lol::lol::lol::lol:
-
2 stare jamniczki już w domku!! Uciekły spod igły i wesoło mają :)
Mysza2 replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
cioteczki wybaczcie mi offa zapraszam serdecznie na super bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] naprawdę warto zajrzeć, mnóstwo ksiązek bużuterii kosmetyków -
Trinusiu, wybacz mi offa Zapraszam na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] mnóstwo super ksiązek biżuterii kosmetyków, zajrzyjcie koniecznie
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kremciu wybaczysz offa dla innej biedy Lisia serdecznie zapraszam na bazarek dla niego [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] mnóstwo super książek biżuterii kosmetyków
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysza2 replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Kajusiu wybacz mi offa, zapraszam na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url] -
Maxiu przepraszam za offa serdecznie zapraszam na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/url]
-
Rozi mi wybaczy offa :oops::oops::oops: Super bazarek cioteczki na opłacenie DT u Kikou dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] całe mnóstwo super książek :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:, biżuterii serdecznie zapraszam :lol::lol::lol::lol:
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Mysza2 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Cioteczki przepraszam was i Grizabelkę za offa :oops::oops::oops::oops: zapraszam na super bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] super książki :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: całe mnóstwo, biżuteria, kosmetyki, zajrzyjcie koniecznie:lol::lol::lol: -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Japerek wybaczy mi offa :oops::oops::oops: Ja też zaproszę na bazarek dla Lisia, na którego brakuje nam jeszcze stałych deklaracji http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00 Naprawdę super bazarek, książki całe mnówstwo :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:, biżuteria , kosmetyki zajrzyjcie cioteczki koniecznie :lol::lol::lol::lol: -
Tulipanku wybaczysz :oops::oops::oops::oops: że zaproszę na bazarek dla Twojego kolegi z Dzierżoniowa Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] Naprawdę super bazarek, super książki, biżuteria, kosmetyki (całe mnóstwo wszystkiego :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:) Warto zajrzeć cioteczki :lol::lol::lol::lol:
-
Ciekawe jak tam Pilocikowi się wiedzie, a tu trzeba poczekać aż do wizyty poadopcyjnej. Przepraszam za offa cioteczki :oops::oops::oops::oops: ale zajrzyjcie na maga bazarek dla Lisia Mnóstwo super książek, biżuterii i kosmetyków, naprawdę warto zajrzeć [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] :lol::lol::lol::lol::lol:
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Tamarka na pewno wybaczy mi offa :oops::oops::oops::oops: Zapraszam na bazarek dla Lisia na którego też nam brakuje stałych deklaracji [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] mnóstwo super książek biżuterii i kosmetyków, naprawdę warto zajrzeć :lol::lol::lol::lol: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Mysza2 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Cioteczki przepraszam za offa :oops::oops::oops::oops: ale zapraszam na cudny bazarek dla uratowanego Lisia, który już jest u Kikou ale mamy mało stałych deklaracji [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/URL] Mnóstwo super książek i biżuterii, zajrzyjcie koniecznie :lol::lol: -
Cioteczki zapraszam na bazarek dla Lisia który już jest u Kikou, ale brakuje mu stałych deklaracji. Mnóstwo super książek i biżuterii, naprawdę [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] [URL="http://www.dogomania.190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00"][/URL] Przepraszam za offa ale cioteczki na pewno mi wybaczą [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
-
Cioteczki zapraszam na bazarek dla Lisia który już jest u Kikou, ale brakuje mu stałych deklaracji. Mnóstwo super książek i biżuterii, naprawdę http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00 Przepraszam cię Emi za offa ale cioteczki Emikowe na pewno mi wybaczą :):)
-
Cioteczki zajrzyjcie na super bazarek dla Lisia który już jest u Kikou ale też nie mamy pełnych stałych deklaracji. Super książki i biżuteria, naprawdę [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] chodzcie [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/bubblegum.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.../190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] Przepraszam za offa [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zajrzyjcie na super bazarek dla Lisia który już jest u Kikou ale też nie mamy pełnych stałych deklaracji. Super książki i biżuteria, naprawdę [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] chodzcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00[/url] Przepraszam za offa [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]