-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Cyganek z nienaturalnie wykręconą nóżką już po operacjach. Ma domek :)
Anula replied to Alvenka's topic in Już w nowym domu
Napisz,czym karmisz Cyganka bo ma przepiękną lśniącą sierść.Okazuje się,że duże znaczenie w wyglądzie pięknej sierści ma jedzenie. -
Dobrze by było zrobić USG.Ile kosztuje?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
To oby pomogło Wam.Ja i Bogusik widzimy różnicę w ostrości widzenia,zresztą możesz porozmawiać z Bogusik. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Tu masz opis i dawkowanie. https://www.drogeriaolmed.pl/product-zul-78538-Vizik-max-30-tabletek.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu to bądź konsekwentna w łykaniu Viziku raz dziennie i nie tylko przez miesiąc bo nie ma sensu kupować jeżeli na krótki okres np.jedno opakowanie.Koszt Vizyku 16zł. z groszami.Po pewnym czasie zobaczysz poprawę nie od razu. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu,spróbuj sama sobie pomóc i wspomóc wzrok.Kup sobie Vizyk max albo Zomax.Chodzi o to aby lek miał jak największą zawartość luteiny.Vizik ma 32mg a Zomax 25mg.Jest 30 tabletek starcza na miesiąc.Luteina bardzo poprawia ostrość widzenia.Ja i Bogusik łykamy około pół roku i zauważyłyśmy różnicę w widzeniu.Kiedyś okulistka właśnie zaleciła łykać luteinę,że to nie jest samowolka. -
Ja ogłaszam Toffika,są zapytania,kieruję ludzi aby dzwonili na podany nr.tel.w ogłoszeniu,czyli do Bgra.
-
Kiedyś na wątku przeczytałam o wizycie p/a w bloku.Za blokiem stał rząd komórek przypisany do lokatorów.Wizytatorka po rozmowie w mieszkaniu była na tak ale wyszła z klatki i spojrzała na wystające za bloku komórki,podeszła tam i akurat napotkała pana,który naprawiał motocykl,zaczęła rozmawiać z nim i okazało się od słowa do słowa,że poprzedni piesek tej rodziny był przetrzymywany w komórce obok komórki tego pana.Psiak nie poszedł tam do adopcji. I tu wyszła taka zasada,że przy p/a trzeba naprawdę mieć oczy szeroko otwarte i dobrze przypatrzeć się warunkom w jakie ma trafić pies.
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Anula replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Znany Sekuła takie coś stosuje z powodzeniem. -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Anula replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Jeżeli Pikusia chodzi już przy nodze to może puścić ją wolno? -
Malagos w pierwszym poście konkretnie napisała: Prośba: danie Amelce domu. Nie płatnego hoteliku, nie płatnego tymczasu, nie kojca, ale normalnego domu. Więc odpada ta pomoc.Na dogo raczej nie znajdzie się domu bo wiadomo,że każdy jest zapsiony.Rozmawiałam też z Bogusik na temat umieszczenia Amelki u szafirki ale ta opcja odpada.
-
Przepatrzyłam album,czy to jest piesek czy suczka po prawej stronie i czy jest duża?
-
Może na spacerze marznie,przydał by się jej kubraczek.Sunia ma bardzo mikrą sierść.Teraz mocno wieję i może jest jej zimno.Spotykam paniusie rozgadane na chodniku a obok pies telepający się z zimna,widok bardzo przytłaczający jak dla mnie. Nawet w domu widać,że ma podkurczone łapki,lubi prawdopodobnie bardzo ciepło.