Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. O rany! Ale cudny jest Rex.Wcześniej na zdjęciach tak nie było widać,a jakie ma ogromne łapy i pycholek.
  2. Zastanawiam się po co adoptującym była ta klatka dla poprzedniego psa i teraz dla Bruna,czy nie szkoda miejsca i w zamian tej klatki położyć legowisko? Być może obawiają się zachowania Bruna wobec ich albo obcych? W moim odczuciu klatka to żaden mebel,który zdobi mieszkanie.
  3. Napisz,czym karmisz Cyganka bo ma przepiękną lśniącą sierść.Okazuje się,że duże znaczenie w wyglądzie pięknej sierści ma jedzenie.
  4. A miała robione badanie krwi,mam nadzieję,że tak bo jechała na głodniaka do weta.Może ma anemię i trzeba wzmocnić ją lekami przed sterylizacją?
  5. Dobrze by było zrobić USG.Ile kosztuje?
  6. To oby pomogło Wam.Ja i Bogusik widzimy różnicę w ostrości widzenia,zresztą możesz porozmawiać z Bogusik.
  7. Tu masz opis i dawkowanie. https://www.drogeriaolmed.pl/product-zul-78538-Vizik-max-30-tabletek.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping
  8. Elu to bądź konsekwentna w łykaniu Viziku raz dziennie i nie tylko przez miesiąc bo nie ma sensu kupować jeżeli na krótki okres np.jedno opakowanie.Koszt Vizyku 16zł. z groszami.Po pewnym czasie zobaczysz poprawę nie od razu.
  9. Elu,spróbuj sama sobie pomóc i wspomóc wzrok.Kup sobie Vizyk max albo Zomax.Chodzi o to aby lek miał jak największą zawartość luteiny.Vizik ma 32mg a Zomax 25mg.Jest 30 tabletek starcza na miesiąc.Luteina bardzo poprawia ostrość widzenia.Ja i Bogusik łykamy około pół roku i zauważyłyśmy różnicę w widzeniu.Kiedyś okulistka właśnie zaleciła łykać luteinę,że to nie jest samowolka.
  10. Ja ogłaszam Toffika,są zapytania,kieruję ludzi aby dzwonili na podany nr.tel.w ogłoszeniu,czyli do Bgra.
  11. Dobrze Bogusik,że pilnujesz psich spraw bo rejestracja czipa jest bardzo istotna.Jeżeli chodzi o wpis o sterylizacji to Hania chyba nie dopilnowała aby wpisano w książeczkę.No nic najważniejsze,że jest kontakt z P.Anią.
  12. Tak.Ta wizyta była opisana na dogo tylko szerzej ze szczegółami.Zdarzył się cud,że wizytatorka zobaczyła te komórki i wdała się z panem w rozmowę.A ludzie raczej na patologię nie wyglądali skoro wypadli w rozmowie i na p/a okey.
  13. Kiedyś na wątku przeczytałam o wizycie p/a w bloku.Za blokiem stał rząd komórek przypisany do lokatorów.Wizytatorka po rozmowie w mieszkaniu była na tak ale wyszła z klatki i spojrzała na wystające za bloku komórki,podeszła tam i akurat napotkała pana,który naprawiał motocykl,zaczęła rozmawiać z nim i okazało się od słowa do słowa,że poprzedni piesek tej rodziny był przetrzymywany w komórce obok komórki tego pana.Psiak nie poszedł tam do adopcji. I tu wyszła taka zasada,że przy p/a trzeba naprawdę mieć oczy szeroko otwarte i dobrze przypatrzeć się warunkom w jakie ma trafić pies.
  14. werenn jest z Opola,jest mobilna,robiła nam wizytę,Madziek też jest z Opola i chyba mobilna.Najlepiej zadzwonić.Kado nie jest mobilna,trzeba szukać osoby,która porusza się samochodem.Nawet zaproponować zwrot kosztów dojazdu.
  15. Znany Sekuła takie coś stosuje z powodzeniem.
  16. Mam zapisane dwie osoby z Opola i nr.tel.Ile jest z Opola do tej miejscowości? Już wiem 43km z Opola i tyle samo z Wroclawia.
  17. Można ją jedynie ogłaszać i tak jeszcze pomóc.
  18. Jeżeli Pikusia chodzi już przy nodze to może puścić ją wolno?
  19. Malagos w pierwszym poście konkretnie napisała: Prośba: danie Amelce domu. Nie płatnego hoteliku, nie płatnego tymczasu, nie kojca, ale normalnego domu. Więc odpada ta pomoc.Na dogo raczej nie znajdzie się domu bo wiadomo,że każdy jest zapsiony.Rozmawiałam też z Bogusik na temat umieszczenia Amelki u szafirki ale ta opcja odpada.
  20. Przepatrzyłam album,czy to jest piesek czy suczka po prawej stronie i czy jest duża?
  21. Może na spacerze marznie,przydał by się jej kubraczek.Sunia ma bardzo mikrą sierść.Teraz mocno wieję i może jest jej zimno.Spotykam paniusie rozgadane na chodniku a obok pies telepający się z zimna,widok bardzo przytłaczający jak dla mnie. Nawet w domu widać,że ma podkurczone łapki,lubi prawdopodobnie bardzo ciepło.
  22. No i ja nie mogę napatrzeć się na piękność,raczej podchodzi pod średniaczkę mini.Ogromnie się cieszę,że zaświeciło się zielone światełko dla suni.Trochę dziwne jest,że sunia błąkała się rok i nikt jej nie przygarnął,zastanawiam się dlaczego,co było przeszkodą? Czy ma kleszcze?
  23. Najważniejsze,że Agata trzymała rękę na pulsie i szybko zabrała cudnego chłopaczka.Widać,że to nie ten hotel i nie te warunki,przykładem są pchły i to już wystarczy.
×
×
  • Create New...