-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Nie zapominam chociaż ja rzadko kupuję. 1% podatku przekazany i przez rodzinę moją i Bogusik też.
-
Figa, kolejna sunia z M w hoteliku pod moją opieką.
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja też zakochana jestem w czarnych psiakach a najlepiej w łatki,kropki ale jakoś w życiu były inne przeważnie rude. -
~ Lunka wyżełka już w swoim domu nad morzem! :)
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja też tak myślałam bo dlaczego biedna taka jest wychudzona.Jeżeli była wyrzucona z samochodu to może myśliwy jej się pozbył bo nie przynosiła np.kaczek zestrzelonych.No ale teraz można sobie gdybać,nie pozna się prawdy. A Luna zachwyca swoją urodą,jest piękna. -
To już 5 lat minęło kiedy pierwszy raz poznałam Hanię,ale ten czas szybko płynie.Oczywiście wiadomo,nasz Maksio wycisnął u mnie łzy.To co Bogusik napisałaś o hoteliku to podpisują się pod tym dużymi literami.Hania i Piotr są nawet bym napisała wyjątkowi,pełni delikatności,miłości w stosunku do zwierząt,kochają wszystkie bez wyjątku,mają ogromne serce.Za dogomaniackie psiaki nie zdzierają opłaty za hotelik,w ten sposób pomagają.Wizyta u weta jest w mig przeprowadzana,nie ma odciągania.Wszystkie psiaki są w domciu,w cieple,mają swoje posłanka.Hania bardzo pomaga nam w adopcji,ponieważ pierwsze telefony trafiają do Hani o adopcję i Ona weryfikuje dom i daje Bogusi namiary.I trafia zazwyczaj w dziesiątkę z domkiem.No i ten transport bardzo zbawienny,Piotr zawsze jest gotowy pojechać po psiaki.To dzięki Piotrowi rozsądnej,spokojnej,przekonującej rozmowie Tycia nie została w schronie z tą biedną łapką.Ja także jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa,że mamy Hanię i Piotra wspaniałych przyjaciół,którzy dają zwierzakom mnóstwo ciepła. Dziękuję Haniu za szybkie umówienie wizyty w Lecznicy bo faktycznie nie wiadome jest co z łapką Tyci i pachwiną Maliki. Dziś przelałam zaliczkę 300,00zł za pobyt za IV Maliki.Pozostała kwota 50,00zł u Ciebie Haniu za Ati ale to rozliczę za inne wydatki. Haniu,czy Malika ma chorobę lokomocyjną?Ta informacja jest mi potrzebna do ogłoszeń. No,nie jest,sama doświadczyłam jak Piotr zajeżdżał z psiakami do mnie.Zawsze zastanawiałam się jak wytrzymuje tyle godzin w samochodzie pomimo,że miał otwarte okna.
-
~ Lunka wyżełka już w swoim domu nad morzem! :)
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja mam znajomych,którzy mają wyżełkę.Cudna,mądra sunia o wspaniałym,łagodnym charakterze.Uwielbia dzieci,spacery i zabawki. -
Przed chwilą przeczytałam,26min.temu wpis,że kotki dojechały do Krakowa,oznacza to,że p.Piotr jest dopiero w Krakowie a więc jeszcze długa droga przed nim.Musi owczarka Rexa przekazać we Wrocławiu i nie wiem może jeszcze kotka.