Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Nie zapominam chociaż ja rzadko kupuję. 1% podatku przekazany i przez rodzinę moją i Bogusik też.
  2. W ekspresowym tempie nadeszła pierwsza pomoc finansowa dla naszych psiaczków od naszej Figuni i od p.Joli od Destino/Joszki.P.Jola wspiera nas kwotą miesięczną 30zł odkąd zaadoptowała Destino/Joszko.Jesteśmy bardzo wdzięczne.Dziękujemy.
  3. Tu jest wątek Nuki. https://www.dogomania.com/forum/topic/351636-wielka-niewiadoma-ma-na-imię-nuka-zamojska-bida-szuka-przyjaciół-i-sponsorów/?tab=comments#comment-17595881
  4. Znalazłam wątek.Bardzo ładne imię i na pewno cudna jest jak każdy psiak.Jeszcze jeden szczęściarz,sunia uratowana.Miała malutka szczęście. A pieska Baffi porwały bo zakochały się i trudno.
  5. P.Jolu,serdecznie dzięki za pomoc finansową (02.04.20).Pieniążki zostały przekazane na pomoc dwóm nowym psiaczkom pod naszą opieką. https://www.dogomania.com/forum/topic/351622-malika-zamojski-szczeniaczek-z-raną-w-pachwinie-i-baffi-piesekod-010420-w-hoteliku/ Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
  6. Nie rozumiem co te psy robiły w schronie,że nikt ich nie szukał.Są piękne a Baffi cudny taki ponowaty albo Lhasa-apso tylko sierść mają dłuższą.
  7. Ja też zakochana jestem w czarnych psiakach a najlepiej w łatki,kropki ale jakoś w życiu były inne przeważnie rude.
  8. Ja też tak myślałam bo dlaczego biedna taka jest wychudzona.Jeżeli była wyrzucona z samochodu to może myśliwy jej się pozbył bo nie przynosiła np.kaczek zestrzelonych.No ale teraz można sobie gdybać,nie pozna się prawdy. A Luna zachwyca swoją urodą,jest piękna.
  9. Ogromnie się cieszę,a Rex przyzwyczai się do domowych warunków i to szybko pozna,że jeszcze inne warunki o wiele bardziej przyjemniejsze są przebywania w domu a nie w budzie. Jeszcze przelałam swoją deklarację dla Rexa za IV.Może się przyda,może są długi za opłacenie hotelu.
  10. Elu a możesz z rodziną porozmawiać zdalnie,zobaczyć ich posesję? To już są spore dzieci,Albinek by miał z nimi świetną zabawę,zajęcie.Rodzina jest zmotoryzowana to bardzo dobrze,mogą w każdej chwili podjechać do np.Lecznicy,gdyby się coś działo.To są bardzo pozytywne istotne sprawy.
  11. Wpłynęła deklaracja za IV dla Czesterka od Bogusik i Anula.
  12. To już 5 lat minęło kiedy pierwszy raz poznałam Hanię,ale ten czas szybko płynie.Oczywiście wiadomo,nasz Maksio wycisnął u mnie łzy.To co Bogusik napisałaś o hoteliku to podpisują się pod tym dużymi literami.Hania i Piotr są nawet bym napisała wyjątkowi,pełni delikatności,miłości w stosunku do zwierząt,kochają wszystkie bez wyjątku,mają ogromne serce.Za dogomaniackie psiaki nie zdzierają opłaty za hotelik,w ten sposób pomagają.Wizyta u weta jest w mig przeprowadzana,nie ma odciągania.Wszystkie psiaki są w domciu,w cieple,mają swoje posłanka.Hania bardzo pomaga nam w adopcji,ponieważ pierwsze telefony trafiają do Hani o adopcję i Ona weryfikuje dom i daje Bogusi namiary.I trafia zazwyczaj w dziesiątkę z domkiem.No i ten transport bardzo zbawienny,Piotr zawsze jest gotowy pojechać po psiaki.To dzięki Piotrowi rozsądnej,spokojnej,przekonującej rozmowie Tycia nie została w schronie z tą biedną łapką.Ja także jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa,że mamy Hanię i Piotra wspaniałych przyjaciół,którzy dają zwierzakom mnóstwo ciepła. Dziękuję Haniu za szybkie umówienie wizyty w Lecznicy bo faktycznie nie wiadome jest co z łapką Tyci i pachwiną Maliki. Dziś przelałam zaliczkę 300,00zł za pobyt za IV Maliki.Pozostała kwota 50,00zł u Ciebie Haniu za Ati ale to rozliczę za inne wydatki. Haniu,czy Malika ma chorobę lokomocyjną?Ta informacja jest mi potrzebna do ogłoszeń. No,nie jest,sama doświadczyłam jak Piotr zajeżdżał z psiakami do mnie.Zawsze zastanawiałam się jak wytrzymuje tyle godzin w samochodzie pomimo,że miał otwarte okna.
  13. Bardzo by to Piotrkowi ułatwiło transport bo by nie musiał kluczyć po Wrocławiu,autostradą by pojechał dalej ale przy przekazywaniu to jest spore ryzyko na trasie.
  14. Wszystkie zwierzaki wrócą do normy,przecież nie wiedziały co nagle się dzieje wpakowane do klatek i zabrane z miejsca do,którego się przyzwyczaiły.Sama bym była w ogromnym strachu nie znając jutra.
  15. Ja mam znajomych,którzy mają wyżełkę.Cudna,mądra sunia o wspaniałym,łagodnym charakterze.Uwielbia dzieci,spacery i zabawki.
  16. Figuniu,zaraz podeślę i z całego serca dziękuję. Z Krakowa do Nowej Soli jest jeszcze 433km nie licząc jazdy po Wrocławiu.
  17. Psy na pewno są głodne,może też mają chorobę lokomocyjną już powinny mieć dość jazdy ale muszą jeszcze wytrzymać nie ma wyjścia.Z Krakowa do Nowej Soli jeszcze jest 433km. ponad 4 godz.jadąc A-4 a jeszcze trzeba zahaczyć o Wrocław.
  18. Przed chwilą przeczytałam,26min.temu wpis,że kotki dojechały do Krakowa,oznacza to,że p.Piotr jest dopiero w Krakowie a więc jeszcze długa droga przed nim.Musi owczarka Rexa przekazać we Wrocławiu i nie wiem może jeszcze kotka.
  19. Bardzo,bardzo Haniu dziękuję za informację.Niech Piotrek szczęśliwie wraca do domu.Nie tylko ja trzymam kciuki za podróż ale też sporo osób.
  20. Cudnie,niech tak dalej będzie.Tyle osób kibicuje temu transportowi,musi być dobrze.Koniec trasy nastąpi w nocy.
  21. Tak,aby teraz Piotrek sobie poradził a na pewno ma ciężko bo musi rozwieźć kotki i psiaki.Niech się mu szczęści bo to naprawdę wielki wyczyn z jego strony.
×
×
  • Create New...