-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Słuchajcie,poczekajmy na spokojnie,przecież Rudzia dopiero co jest u Moli@ w domowych normalnych warunkach.Wcześniej była określona jako bezdomna.Dla niej wszystko nowe w jej pojęciu jest dzikie,nieprzyswajalne.Potrzeba czasu i spokoju dla Rudzi aby zrozumiała,że są lepsze warunki od tych,które miała wcześniej.Nawet te kleszcze to o czymś świadczą.
-
Jeżeli sunia jest młodziutka to jej zachowanie mnie nie dziwi,potrzebuje zajęcia,ruchu i przyjaciela,który byłby w jej wieku.
-
A nie da się jej dać inne zajęcie? Gryzaki,zabawki,kość? Widać,że Rudzia bardzo się nudzi.
-
Bianka jest prześliczna,taka zgrabna.Jeżeli ma nie jechać do Anecik to konieczne są ogłoszenia jej,szkoda psa.
-
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
Anula replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Bardzo fajny,krótki,zwięzły tekst.Trzymam kciuki aby ktoś sensowny się zainteresował sunią. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Tak to ta karta ale jest wydawana tylko przez Kaufland. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eluniu,jeżeli Kaufland został świeżo otwarty to tak to wygląda.Od jutra do środy jest promocja ćwiartek z kurczaka 1kg/2,75zł.Jeżeli gotujesz psiakom to warto sobie zrobić zapas.Są na kilogramy i w opakowaniach przeważnie po 2szt.Ja wybieram aby miały zbliżoną wagę do 800gr wtedy są spore,jeżeli na wagę to proszę o sztuki i jak największe.Uważam,że 2 ćwiartki ugotowane to 800gr mięska dla psiaków daje to co im potrzeba + ryż.Warto też wyrobić sobie kartę Kauflandu,zbiera się punkty za zakupiony towar i można je wymienić za zakupiony towar płacąc mniej.Oczywiście jeżeli masz blisko Kaufland i zamierzasz tam robić zakupy.Jest jeszcze coś takiego,jeżeli stoisz w kolejce więcej jak 5 minut należy Ci się zwrot 5zł.U nas są roznoszone gazetki raz na tydzień dlatego wiem jakie są promocje. -
Pieniążki zostały przelane za transport.
-
Moli@ podaj mi dane do przelewu,przeleję pieniążki za bilet aby trochę odciążyć pierwsze wydatki.
-
No,przecież zniknęła sygnatura.
-
Nadal trzymam kciuki za powodzenie akcji. Wpłaciłam 60,00zł dla Rudzi.
-
U góry po prawej stronie kliknij na swój nick;wyświetli się:ustawienia konta,następnie kliknij na sygnaturę i tam skasuj dwie Twoje sygnatury a następnie po lewej stronie u dołu kliknij na zapisz.
-
Najważniejsze w tym wszystkim,że jednak sunia otrzymuje pomoc weterynaryjną.Może uda się ją jeszcze utrzymać przy życiu. Trudne to wszystko ale czasami nie mamy wpływu na losy psiaków,które latami tkwią na łańcuchach,w budach rozwalających się itp. W tym przypadku psiaki miały ogromne szczęście,że ktoś ich zauważył i zechciał pomóc.I to właśnie jest piękne i bardzo szlachetne.
-
To niech będzie w tytule:Rudzia.Ja mam dane do przelewu. Jeszcze trzeba stworzyć jakiś post rozliczeniowy aby wiadomo było jak Rudzia stoi finansowo.
-
I ja też trzymam kciuki.To dla wszystkich będzie ciężki dzień,oby zakończył się pomyślnie. W tym wszystkim najistotniejsze,że sunia otrzymała pomoc.Teraz wypadało by jakoś ogarnąć finanse.
-
Kilka dobrych lat temu było bardzo głośno na temat hodowli pekińczyków w bardzo złych warunkach.Gro pekińczyków było bardzo chorych.Bielawski zabrał je wszystkie,oczywiście prosił o pomoc rzeczową i finansową.Wtedy byłam dla Bielawskiego pełna podziwu i nawet sama pomogłam na ile było mnie stać.Gdyby nie Bielawski to nie wiadomo jak by się skończyła gehenna pekinków.Później były różne opisy jego działalności złej i dobrej ale trzeba to brać ogólnie,że pomaga zwierzakom i w moim odczuciu to jest najcenniejsze. Zresztą każda działalność ma dwie strony ale trzeba wybrać tą najlepszą.