-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Jak na razie z finansami nie jest źle.Na karmę mamy zapewnione deklaracje,a smaczki Czesiulkowi się też należą. Jeżeli chodzi o warunki to Czesio ma wspaniały DT i oby tylko DT nie zrezygnował z opieki. Jest bardzo dobrze na dzień dzisiejszy i tego się trzymajmy.Najważniejsze,że Czesio zdrowy i ma opiekę.
-
Tak,oby tylko darczyńcy tak dalej wspomagali Czesia.Na początku nikt nie miał pojęcia,że Czesio raczej na lata zostanie w DT,zapewne sądzili,że tak piękny o wspaniałym charakterze pies szybko znajdzie dom a tu krach. Ta paka jak się zorientowałam to starcza na 4-5 miesiące,że nie jest tragicznie.Na następną dzięki darczyńcom(jeżeli wytrwają w pomocy) powinniśmy uzbierać. Z postu rozliczeniowego wynika,że coraz droższe są artykuły a tym samym utrzymanie Czesia. Ja Czesia nadal ogłaszam ale Ci co chcieli go adoptować rezygnowali. Nie szkodzi,poczekamy,jeszcze miesiąc się nie skończył.
-
Karma zamówiona - 14.02.20. Artykuł Suma z VAT Royal Canin Gastro Intestinal GI 25 - 14 kg 2 x 246,80 zł 493,60 zł Integra Protect Sensitive, 6 x 400 g - Jagnięcina i amarantus 2 x 37,80 zł 75,60 zł Integra Protect Sensitive, 6 x 400 g - Konina i amarantus 2 x 42,80 zł 85,60 zł Integra Protect Intestinal, 6 x 400 g - Kurczak 2 x 28,80 zł 57,60 zł Rocco zielone żwacze wołowe - 500 g 2 x 18,80 zł 37,60 zł Rocco naturalne uszy wołowe - 30 sztuk 1 x 37,80 zł 37,80 zł Rocco chrupkie uszy wołowe - 10 sztuk 3 x 13,80 zł 41,40 zł Rocco Głowizna wołowa - 650 g 2 x 35,80 zł 71,60 zł Głowizna wołowa - 500 g 2 x 23,80 zł 47,60 zł Kurze łapki - 5 sztuk 5 x 3,40 zł 17,00 zł Prażone ryjki wieprzowe - 10 sztuk 3 x 18,80 zł 56,40 zł Uszy wieprzowe w wiaderku - 1250 g 1 x 34,80 zł 34,80 zł Caniland Uszy królika (Canibit) - 600 g 1 x 37,80 zł 37,80 zł Suszone ścięgna z karczku wołowego - 1000 g 1 x 26,80 zł 26,80 zł Racice cielęce - 10 sztuk 3 x 10,80 zł 32,40 zł Żwacz jagnięcy - 500 g 1 x 27,80 zł 27,80 zł Wątróbka wołowa - 400 g 3 x 14,80 zł 44,40 zł Suszone mięso Dibo premium - 500 g 1 x 37,80 zł 37,80 zł Standardowa dostawa gratis Cena razem z VAT1 263,60 zł
-
Livka,a nie możesz sama wyróżniać ogłoszenia,tak by było najprościej,byś miała wgląd do nich od kiedy do kiedy są wyróżnione. Najlepiej linki do ogłoszeń umieścić na 1 str.np.w poście informacyjnym. Super psiak do adopcji Kraków, Małopolskie, Dębniki Dodane o 19:00, 11 lutego 2020, ID ogłoszenia: 585537369 Wyróżnij to ogłoszenie Odśwież to ogłoszenie Wystarczy kliknąć na wyróżnij to ogłoszenie.
-
Nawet gdyby był to nie ten domek to wiadomość cieszy.Ja jedno ogłoszenie promuję od dłuższego czasu i dlatego się cieszę,że moje zaangażowanie wydawałoby się,że nie ma sensu a jednak ma sens. Jeżeli chodzi o tarczycę to trzeba robić często badanie aby dobrać,ustalić odpowiednią dawkę.Te ranki,drapanie mogło być przyczyną przedawkowania leku.Z mojego doświadczenia na sobie,gdy lekarz przedawkował lek to u mnie na skórze pokazały się zaczerwienione,ropiejące strupki i bardzo swędzące.Zmniejszył dawkę i wszystko ustąpiło.Być może Miłka ma strupy po przedawkowaniu leku.Być może ten encorton i antybiotyk nie ma sensu w przypadku Miłki.Najważniejsze ustalić dawkę leku poprzez kilkakrotne badanie.
-
Cyganek z nienaturalnie wykręconą nóżką już po operacjach. Ma domek :)
Anula replied to Alvenka's topic in Już w nowym domu
Jeżeli uda się kotkę gdzieś przetrzymać przez 12 dni to wysterylizuj ją jak najszybciej bo wiosna już nie jest daleko.Będziesz miała maluchy.I tak kotków jest sporo wokół Ciebie.Zrób kilka zdjęć i ogłoś ją.Kicia jest śliczna i z opisu ma fajny charakter.U weta dowiesz się o wiek,wagę. A Gmina nie zwraca kosztów sterylizacji? Jak zrobisz bazarek to dołożę cegiełkę na sterylizację. -
P.Agato bardzo dziękujemy za pomoc comiesięczną na nasze psiaczki.Wpisałam wpłatę 30,00zł,która nadeszła 11.02.20 na konto Effi i Fani. https://www.dogomania.com/forum/topic/351175-effi-i-fanni-suczkiktóre-otrzymały-szanse-na-godne-życieod-110120-są-już-ulokowane-w-hotelikueffi-310120-w-dsfanni-300120-w-ds/?tab=comments#comment-17561697
-
Też sprawdza się kulka zrobiona z bułki z miąższu z masłem,może to lepsze niż smalec bo chociaż masło zawiera wit.D. U mnie pasztet nie psuje się bo mały kartonik jest na 3 dni,jak podaję w pasztecie to jeszcze robię kilka kulek bez tabletki na zachętę.Kulki robię małe tak aby na raz łyknięcie.O puszkach pisałam dla większego psa ale są kartoniki mniejsze.Termin ważności jest spory a więc można kupić większą ilość jak nadarzy się promocja a często jest w "Społem"
-
Trochę Żwirka szkoda bo faktycznie nikt nie wie co to za dom.Żwirek wymaga czesania i być może kąpania, obcinania aby wyglądał zadbany.Jeżeli tego nie będzie to szybko wywalą go do budy bo będzie śmierdzący,brudny. Tysia a nie możesz wydębić adresu aby mieć oko na niego?
-
Chętnie dołożę się do folii ale ktoś musi rozmawiać z kierownikiem.W zasadzie folia grubsza nie jest droga tylko trzeba się na niej znać bo są różne rodzaje.Folia gruba czarna wytłaczana jest mocna,stosuje się ją do zabezpieczania między budynkiem a ziemią,jest w rolkach.
-
Cudna jest.
-
To by było dobre rozwiązanie przed deszczem,śniegiem,wiatrem czy wilgocią.Może ktoś podpowie włodarzowi.
-
Smacznego dla psiaczków a także dla Ciebie bo także jest pyszny przyrządzając domowe potrawy.