-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Z Bogusik byłyśmy na wizycie rok temu u p.Basi a więc poznałyśmy ją i cały jej świat bajkowy.Dunia,żyje właśnie w tym świecie sobie.Zdjęcie nie pokazuje tego wszystkiego co tam jest.P.Basia jak dla mnie jest unikatem człowieka.Z jej rąk powstały cuda,właśnie taki świat bajkowy.U niej zwierzęta mają wspaniale.No ale to jest to co kocha p.Basia najbardziej.Dunię przyjęła z całym jej dorobkiem i bardzo ją kocha taką jaka jest.Być może teraz przytyła bo nie ma ruchu,a dlaczego nie ma ruchu, bo zimno a Dunia uwielbia ciepełko.
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Anula replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
A w domu to chyba Pikusia jest bez wózeczka bo przecież musi się też położyć,przespać? -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Anula replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Tak długo wyczekiwane wiadomości i są.Ile wózeczek waży,pytam z ciekawości czy Pikusia dźwiga go spokojnie,nie męczy się. -
A to wątek bidulka gdyby ktoś nie doczytał,że trzeba wejść w banerek. https://www.dogomania.com/forum/topic/351273-mały-psiak-z-guzem-w-pyszczku-w-schronie-czeka-go-pewna-śmierć-głodowa-bo-kto-zauważy-że-biedak-nie-je/
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Anula replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
No i jeszcze Pikusia czeka ale to chyba dzielą minutki do jej szczęścia. -
To raczej będzie fajny domek,domek doświadczony i ktoś będzie cały czas w domu(boję się lęku separacyjnego bo on występuje dość często).Cudnie,że Ania zgodziła się zrobić wizytę. Po zdjęciach widać,że sunia była wyczesana,zadbana.Piszę o tym bo Fani też musi być czesana,ma dłuższą,przepiękną sierść. Miałam przerzucać OLX z Effi na Fanni ale poczekam.
-
Trzeba koniecznie go ogłosić na OLX,że znaleziony.
-
Jeszcze przyszła mi do głowy zuziaM,ma boksy wewnętrzne ocieplone.https://www.dogomania.com/forum/topic/87257-bezpieczne-miejsce-dla-psiakow-hotelik-zuziam-ogrzewane-boksy-dolnoslaskie/page/28/?tab=comments#comment-17528720 Hoteliku nie znam nie mogę nic o nim powiedzieć.
-
Tak,zdaję sobie sprawę.A może ewu założy mu wątek to szybciej nadejdzie pomoc.
-
A może by się udało go umieścić u Anecik jest najbliżej a może u szafirki ale to już dalej jest.No i dochodzi karma mokra.