Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Z Bogusik byłyśmy na wizycie rok temu u p.Basi a więc poznałyśmy ją i cały jej świat bajkowy.Dunia,żyje właśnie w tym świecie sobie.Zdjęcie nie pokazuje tego wszystkiego co tam jest.P.Basia jak dla mnie jest unikatem człowieka.Z jej rąk powstały cuda,właśnie taki świat bajkowy.U niej zwierzęta mają wspaniale.No ale to jest to co kocha p.Basia najbardziej.Dunię przyjęła z całym jej dorobkiem i bardzo ją kocha taką jaka jest.Być może teraz przytyła bo nie ma ruchu,a dlaczego nie ma ruchu, bo zimno a Dunia uwielbia ciepełko.
  2. Cudna wiadomość.Ten tydzień obfituje w ogromne emocje.Atila już po drugiej operacji,Effi ma jechać w piątek do DS do Szczecina a Fanni do DS do Lubina w czwartek.
  3. Najlepszym rozwiązaniem by było skontaktować się z panią i porozmawiać.Przeważnie emeryci skromnie żyją i liczą się z wydatkami.Maluszek ma być chyba od środy a więc od jutra,pani musi poczynić zakupy albo już poczyniła.
  4. A w domu to chyba Pikusia jest bez wózeczka bo przecież musi się też położyć,przespać?
  5. A ja już nie wiem jak je nazywać.Są cudne i mają wspaniały dom.
  6. Tak sobie dumam,że dla DT będą potrzebne pieniążki z góry aby opłacić miesiąc i aby pani miała za co gotować naszemu maluszkowi. Eluniu,pomyśl.
  7. teressa118,w tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie,pragnę zaoferować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata,a Ty spośród nich wybierz te,które przyniosą Ci radość,miłość i szczęście. Od lat wspierasz psiaki i to jest piękne.DZIĘKUJĘ.
  8. Dobrze,że operacja wypadła pomyślnie i Atila czuje się dobrze.W zasadzie na wynik operacji trzeba poczekać. Nadal będę wspierać myślami opiekunów i Atilę i nadal mocno,mocno będę trzymać kciuki i czekać na dalsze wiadomości.
  9. U mnie wsuwała ryż z drobiem i podrobami i nic się nie działo.U Hani jadła puszki.Może to był za krótki czas na przetestowanie.Teraz jest już w DS to p.Ania przetestuje na spokojnie co sunia może jeść.
  10. Tak długo wyczekiwane wiadomości i są.Ile wózeczek waży,pytam z ciekawości czy Pikusia dźwiga go spokojnie,nie męczy się.
  11. A to wątek bidulka gdyby ktoś nie doczytał,że trzeba wejść w banerek. https://www.dogomania.com/forum/topic/351273-mały-psiak-z-guzem-w-pyszczku-w-schronie-czeka-go-pewna-śmierć-głodowa-bo-kto-zauważy-że-biedak-nie-je/
  12. No i jeszcze Pikusia czeka ale to chyba dzielą minutki do jej szczęścia.
  13. To raczej będzie fajny domek,domek doświadczony i ktoś będzie cały czas w domu(boję się lęku separacyjnego bo on występuje dość często).Cudnie,że Ania zgodziła się zrobić wizytę. Po zdjęciach widać,że sunia była wyczesana,zadbana.Piszę o tym bo Fani też musi być czesana,ma dłuższą,przepiękną sierść. Miałam przerzucać OLX z Effi na Fanni ale poczekam.
  14. Trzeba koniecznie go ogłosić na OLX,że znaleziony.
  15. Cudnie,że maluszek znalazł schronienie.Pomogę stałą deklaracją 20,00zł począwszy od lutego przez pół roku.Jogi pojechał do swojego domku to przeznaczę na tą bidunię. Czy ktoś będzie skarbnikiem,czy trzeba będzie wpłacać na Fundację musowo.
  16. Tak,Tola.Bogusik jest w ciągłym kontakcie z domkiem i rozmawia,wspiera jak może.To bardzo pomaga rodzinie bo nie jest sama z problemem,wie,że kilka osób jest myślami z nimi i z Atilą.
  17. Jeszcze przyszła mi do głowy zuziaM,ma boksy wewnętrzne ocieplone.https://www.dogomania.com/forum/topic/87257-bezpieczne-miejsce-dla-psiakow-hotelik-zuziam-ogrzewane-boksy-dolnoslaskie/page/28/?tab=comments#comment-17528720 Hoteliku nie znam nie mogę nic o nim powiedzieć.
  18. Ale Atila cudna jest na tych zdjęciach.Mam nadzieję,że ta operacja to już ostatnia.Oby operacja pomyślnie się zakończyła. Będę jutro myślami i mocno trzymać kciuki.
  19. Tak,zdaję sobie sprawę.A może ewu założy mu wątek to szybciej nadejdzie pomoc.
  20. A może by się udało go umieścić u Anecik jest najbliżej a może u szafirki ale to już dalej jest.No i dochodzi karma mokra.
×
×
  • Create New...