Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. I ja też,jest przepiękna i chyba ma złoty charakter.
  2. Figuniu,zapewne każdy tu na dogo ma takie odczucia,jest bezsilny na to wszystko ale co zrobić.Jedynie można pomóc jednostkom na ile to jest możliwe i te jednostki chociaż otrzymały/otrzymują pomoc.W tamtym roku pomogłyśmy 15 psiakom,w tym roku już 3 i jeden już mam nadzieję,że został wyrwany ze schronu i już jedzie.I tak to trzeba rozumieć,że może nikła pomoc ale zawsze to jest jakaś pomoc i jednak idzie.Piszę tutaj tylko o mnie i Bogusik ale inne wspaniałe dziewczyny też pomagają i Ty też.Bądźmy dobrej myśli,nie załamujmy się i działajmy na ile jest to możliwe.Niech chociaż te wybrane psiaki mają normalne,szczęśliwe życie.
  3. No pewnie ale Lunce się to należy.
  4. Fajnie,że Luna jest w ciepełku bo w nocy wręcz jest zimno,minusowe temperatury.Biedne są te psiaki o krótkiej sierści w budach,kojcach.
  5. Ze Schroniska mają być zabrane 3 psiaki,jeden pod opiekę Jo37 jeszcze ale p.Piotr ma zadecydować,ma wybrać bo nie dało się inaczej.A więc jeszcze jeden piesek otrzyma pomoc.
  6. Jestem w kontakcie z Hanią.Piotrek zbiera zwierzaki i będzie w Zamościu około 14 godz.Czekamy na dalsze wiadomości i mocno zaciskamy aby ten wyjątkowy bardzo ciężki transport się powiódł.
  7. Tak to jest logistycznie bardzo skomplikowane ale musi się udać tyle psiaków pojedzie jednym transportem.Też wielkie brawa dla przewoźnika p.Piotra,który zgodził się przewieźć zwierzęta w takiej ilości i w różnych miejscach.Wyjeżdża dzisiaj w nocy,a może już wyjechał aby dotrzeć na czas.Jutro zapewne będzie dłużej jechał. Trzymajmy kciuki aby zwierzaki i p.Piotr szczęśliwie,bezpiecznie dotarł do celu.
  8. Muszę podpytać Hanię ile zostało karmy.Zapewne mokra karma zakupiona przez nas dla Effi i Fanni pozostała a więc teraz się przyda.Została zakupiona Animonda 24x800g.Sunie przebywały w hoteliku jakimś cudem tylko 13dni.
  9. I ja zgłaszam swoją obecność aby nacieszyć oczy Tycią.Jest cudna i nietuzinkowa.Ogromnie się cieszę,że otrzymała pomoc,to jak dla mnie jest wielką radością a szczególnie w tym czasie.
  10. I Tycia już dostała coś swojego cudne imię pasujące do biednego maleństwa i wątek.Jutro będzie ciężki dzień dla wszystkich,dla nas,dla zwierzaków i szafirka. Tola,bardzo dziękujemy za pomoc w postaci suchej karmy,jest to ogromna pomoc.
  11. A ja z Bogusik zapraszamy do szczeniorki Maliki(naszej księżniczki),która jutro ma możliwość opuszczenia schronu. https://www.dogomania.com/forum/topic/351622-malika-zamojski-szczeniaczek-z-raną-w-pachwinie/
  12. Oby Lucky miał zabezpieczenie od kleszczy bo już jest wysyp.Biega po trawach.Ale cudny ma dom,to trzeba przyznać,pies wybiegany,puszczony wolno to jest szczęśliwy.
  13. Jaaga,wciąż mnie zadziwiasz.Jesteś niesamowita w swoim działaniu,Wielki szacun dla Ciebie.
  14. Jeżeli tam gdzie jesteś czujesz się bezpieczna to nie ma co wracać do do domciu,pozostań tam gdzie bezpieczniej. Jest tylko jedno zdjęcie Maliki,nie bardzo można ją określić jaka jest duża itp.ale i tak została już u mnie księżniczką. Nawet o tym nie wiedziałam,że tak będzie.Cudnie.Tola pisała,że są tylko dwa psiaki,które można zabrać te właśnie chore.
  15. I co ten teraz piękny pies robił w Radysach.Dlaczego go ludzie nie szukali.To jest, byłaby wizytówka,ozdoba domu,taka piękność.
  16. O matko,nie wiedziałam,że ta choroba jest tak paskudna i praktycznie nie wyleczy się psiaka.Jednym słowem załamałaś mnie,tak bardzo kibicuję Majkiemu.
  17. A nie ma ubranka posterylkowego? Teraz trzeba trzymać kciuki za dogadanie się psiaków bo z tym może być różnie.
  18. To już jest w domu u Ciebie?A sterylizacja? Jakie ma imię?Jest cudna.
  19. Bardzo biedny i bezbronny ale i tak jest cudny z tymi strupami.Jest pod fachową opieką to z tego choróbstwa powinien wyjść.
×
×
  • Create New...