-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Jeżeli komuś zaginął psiak to powinien tak działać jak tu jest napisane.Jeżeli nie to ma gdzieś swojego psa i trzeba mu udzielić pomocy. Nawet najlepszy schron nie zastąpi DT bo w schronie zginie wśród psów.W przypadku suni będzie pod bardzo dobrą opieką i będzie się jej szukać jak najlepszego domu,żeby sytuacja się nie powtórzyła. Pytam się,gdzie obroża,adresówka?Jeżeli suczka miała dom to co to za dom?A gdzie sterylizacja kundelka?Gdzie jakieś ogłoszenia o zaginięciu suczki? Przejrzałam OLX,brak.Ja rozumiem,że nie wszyscy są świadomi,że można korzystać z internetu ale można chociażby papierowe ogłoszenia porozwieszać o zaginięciu.Zgłosić do Gminy o zaginięciu,do najbliższego schronu no ale to chyba nie ten typ ludzi,zaginął,będzie następny pies,żadna strata,idzie wiosna szczeniaków będzie na pęczki do rozdania.
-
Zawsze można dać takie ogłoszenie jak suczka znajdzie się u [email protected]żniejsze aby była zabezpieczona bo jak zrozumiałam Pan nie da rady jej przechować i opiekować się nią..Można także poprosić Pana o rozwieszenie w tej miejscowości informacji o znalezieniu psa i gdzie on się znajduje,podać namiary na Moli@.
-
seramarias załóż sobie,że sunia musi znaleźć jak najszybciej dom i tego się trzymaj.Moli@ robi cudne zdjęcia i to jest na bardzo dużym plusie,także szybko załatwia sprawy weterynaryjne,bardzo często jest na wątku i opisuje psiaki.Można sunię na spokojnie ogłaszać na Warszawę to jest też plus.W podreperowaniu finansów trzeba powysyłać pw z prośbą o deklaracje jeżeli ich brakuje.Zapewne Nadziejka zrobi bazarek albo już zamierza a może jeszcze ktoś inny pomoże.Sterylizacja będzie opłacona to też plus. Ja nie podejmę się skarbnikowania bo mam Czestera i swoje psiaki.
-
Przecież skarbnik jest tylko skarbnikiem,reguluje rachunki i pilnuje bacznie postu rozliczeniowego i nic więcej.Nie jest obarczony łożeniem na psa.O ogłoszenia się poprosi osoby,które robią ogłoszenia,a nr.tel.można poprosić Moli@ do kontaktu bo i tak będzie miała największą wiedzę o psiaku.Oczywiście ktoś musi być odpowiedzialny za psa aby Moli@się mogła kontaktować,trudno aby sama podejmowała decyzję w różnych kwestiach związanych z psem. A mąż niech Cię nie dołuje,niech popatrzy z innej strony, ma wspaniałą żonę przy sobie o ogromnym sercu do zwierząt i do ludzi.
-
Ja bym nie ryzykowała osobiście z przywiązaniem smyczy nawet na to zwrócił uwagę nasz transportujący psy.Nigdy nie przewozi psa w klatce przywiązanego do niej.Najlepiej dobrze zabezpieczyć kontenerek i tyle.
-
Z doświadczenia wiem,że przy ogłaszaniu psiaków ma znaczenie imię.Fajne imię to połowa sukcesu do adopcji.Słyszy się w rozmowie,że np.piesek ma cudne imię i zwrócił moją uwagę.
-
Tak,deklaracja jednorazowa.Ja edytowałam swój post,może jakieś imię dla suni?
-
A co z Zuszkiem,są jakieś zapytania? 10.02.20 skończyło się promowanie OLX.
-
Ja dla suni przeznaczę 50zł,Poker obiecała załatwić pieniążki na sterylizację to też trzeba zapisać.Sterylizacja jest też bardzo istotna. seramarias umieść sobie w 3 poście np.informacyjnym czy rozliczeniowym wszystkie deklaracje tak będzie najlepiej nie trzeba będzie szukać po wątku. Kto zostanie skarbnikiem suni? No i jakieś imię trzeba wymyślić może Nila,Ayse;Asu;Talia;Elisa;Alev;Inci;Ayla itp.
-
Może Zagrodowy pies polski pomoże,trzeba napisać do Miki(mieszka pod Warszawą).Gdyby co to mam nr.tel.Mika też prężnie pomaga np.w transporcie,a może by pomogła w łapaniu suni. Jeżeli chodzi o złapanie suni to nie jest takie proste,trzeba być w kontakcie z Panem aby sunię dokarmiał dobrym żarełkiem,aby sunia wchodziła do niego na posesję,klatka łapka potrzebna bo na to wygląda,że Pan nie ma gdzie jej zamknąć.Po prostu przygotować sunię do złapania,mieć transport i jakiś hotelik zarezerwowany. Jeżeli chodzi o finanse to zawsze z Dogo idzie pomoc,mamy tu przykłady.Ja też wspomogę.Sterylizację to można uzyskać pomoc od Skarpety im.Talcott,da się załatwić.
-
A to może jest strona TROPu tam jest nr,tel. podany. https://www.google.com/search?q=grupa+trop+warszawa&rlz=1C1PRFC_enPL807PL807&oq=TROP+Warszawa&aqs=chrome.6.69i57j0l7.23544j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Anula replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Pikusia jest fantastyczna ale Moli? Brak słów aby wyrazić co Moli robi dla tej suni.Zresztą od dawna jest wiadome,że u Moli to najlepszy DT do ,którego może trafić psiak. -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
Anula replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
To co obiecałam to 60zł,które wysłałam do Murki. Dobrze by było w tytule wątku umieścić imię Mittsu.Tak łatwiej szukać wątku.