Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Jeżeli komuś zaginął psiak to powinien tak działać jak tu jest napisane.Jeżeli nie to ma gdzieś swojego psa i trzeba mu udzielić pomocy. Nawet najlepszy schron nie zastąpi DT bo w schronie zginie wśród psów.W przypadku suni będzie pod bardzo dobrą opieką i będzie się jej szukać jak najlepszego domu,żeby sytuacja się nie powtórzyła. Pytam się,gdzie obroża,adresówka?Jeżeli suczka miała dom to co to za dom?A gdzie sterylizacja kundelka?Gdzie jakieś ogłoszenia o zaginięciu suczki? Przejrzałam OLX,brak.Ja rozumiem,że nie wszyscy są świadomi,że można korzystać z internetu ale można chociażby papierowe ogłoszenia porozwieszać o zaginięciu.Zgłosić do Gminy o zaginięciu,do najbliższego schronu no ale to chyba nie ten typ ludzi,zaginął,będzie następny pies,żadna strata,idzie wiosna szczeniaków będzie na pęczki do rozdania.
  2. Zawsze można dać takie ogłoszenie jak suczka znajdzie się u [email protected]żniejsze aby była zabezpieczona bo jak zrozumiałam Pan nie da rady jej przechować i opiekować się nią..Można także poprosić Pana o rozwieszenie w tej miejscowości informacji o znalezieniu psa i gdzie on się znajduje,podać namiary na Moli@.
  3. O tak,czyta się i ogląda z przyjemnością.Lucky wygrał los na loterii.Nie chcę nawet myśleć ile w Radysach takich jeszcze Lucky przebywa.
  4. Szami jest z Nowego Sącza jest to 20km od Gródka nad Dunajcem.Jedzie się samochodem 23min.Są też autobusy.Jeżeli chcesz to podam Tobie nr.tel. Jeszcze jest Diablica 8d.
  5. seramarias załóż sobie,że sunia musi znaleźć jak najszybciej dom i tego się trzymaj.Moli@ robi cudne zdjęcia i to jest na bardzo dużym plusie,także szybko załatwia sprawy weterynaryjne,bardzo często jest na wątku i opisuje psiaki.Można sunię na spokojnie ogłaszać na Warszawę to jest też plus.W podreperowaniu finansów trzeba powysyłać pw z prośbą o deklaracje jeżeli ich brakuje.Zapewne Nadziejka zrobi bazarek albo już zamierza a może jeszcze ktoś inny pomoże.Sterylizacja będzie opłacona to też plus. Ja nie podejmę się skarbnikowania bo mam Czestera i swoje psiaki.
  6. Przecież skarbnik jest tylko skarbnikiem,reguluje rachunki i pilnuje bacznie postu rozliczeniowego i nic więcej.Nie jest obarczony łożeniem na psa.O ogłoszenia się poprosi osoby,które robią ogłoszenia,a nr.tel.można poprosić Moli@ do kontaktu bo i tak będzie miała największą wiedzę o psiaku.Oczywiście ktoś musi być odpowiedzialny za psa aby Moli@się mogła kontaktować,trudno aby sama podejmowała decyzję w różnych kwestiach związanych z psem. A mąż niech Cię nie dołuje,niech popatrzy z innej strony, ma wspaniałą żonę przy sobie o ogromnym sercu do zwierząt i do ludzi.
  7. Być może mylę,w każdym razie bardzo szybko znikają.
  8. Ja wstawiam przy pomocy fotosik,nie znikają zdjęcia jak w postimage i wyświetla się ich logo.
  9. Ja bym nie ryzykowała osobiście z przywiązaniem smyczy nawet na to zwrócił uwagę nasz transportujący psy.Nigdy nie przewozi psa w klatce przywiązanego do niej.Najlepiej dobrze zabezpieczyć kontenerek i tyle.
  10. Z doświadczenia wiem,że przy ogłaszaniu psiaków ma znaczenie imię.Fajne imię to połowa sukcesu do adopcji.Słyszy się w rozmowie,że np.piesek ma cudne imię i zwrócił moją uwagę.
  11. Tak,deklaracja jednorazowa.Ja edytowałam swój post,może jakieś imię dla suni?
  12. A co z Zuszkiem,są jakieś zapytania? 10.02.20 skończyło się promowanie OLX.
  13. Ja dla suni przeznaczę 50zł,Poker obiecała załatwić pieniążki na sterylizację to też trzeba zapisać.Sterylizacja jest też bardzo istotna. seramarias umieść sobie w 3 poście np.informacyjnym czy rozliczeniowym wszystkie deklaracje tak będzie najlepiej nie trzeba będzie szukać po wątku. Kto zostanie skarbnikiem suni? No i jakieś imię trzeba wymyślić może Nila,Ayse;Asu;Talia;Elisa;Alev;Inci;Ayla itp.
  14. No i super.Chyba Fanni reaguje już na to imię.Jeżeli chodzi o odrobaczenie to Hania odrobaczyła ją tylko nie wiem czy wpisała w książeczkę.Wcześniej przeczytałam,że pani wybiera się z sunią do weta aby odrobaczyć ją,nie wiem czy to jest konieczne.
  15. Może Zagrodowy pies polski pomoże,trzeba napisać do Miki(mieszka pod Warszawą).Gdyby co to mam nr.tel.Mika też prężnie pomaga np.w transporcie,a może by pomogła w łapaniu suni. Jeżeli chodzi o złapanie suni to nie jest takie proste,trzeba być w kontakcie z Panem aby sunię dokarmiał dobrym żarełkiem,aby sunia wchodziła do niego na posesję,klatka łapka potrzebna bo na to wygląda,że Pan nie ma gdzie jej zamknąć.Po prostu przygotować sunię do złapania,mieć transport i jakiś hotelik zarezerwowany. Jeżeli chodzi o finanse to zawsze z Dogo idzie pomoc,mamy tu przykłady.Ja też wspomogę.Sterylizację to można uzyskać pomoc od Skarpety im.Talcott,da się załatwić.
  16. A to może jest strona TROPu tam jest nr,tel. podany. https://www.google.com/search?q=grupa+trop+warszawa&rlz=1C1PRFC_enPL807PL807&oq=TROP+Warszawa&aqs=chrome.6.69i57j0l7.23544j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
  17. Pikusia jest fantastyczna ale Moli? Brak słów aby wyrazić co Moli robi dla tej suni.Zresztą od dawna jest wiadome,że u Moli to najlepszy DT do ,którego może trafić psiak.
  18. Czy te tabletki przeciwbólowe musi brać? Co to są za tabletki,jak się nazywają?
  19. To co obiecałam to 60zł,które wysłałam do Murki. Dobrze by było w tytule wątku umieścić imię Mittsu.Tak łatwiej szukać wątku.
  20. To warto by było informację o sierści,ubarwieniu jeszcze umieścić w tekście ogłoszeń.
  21. Kroplówki powinny wypędzić mocznik.Jak jedna nereczka pracuje to znaczy,że nie jest tragicznie ale może zalegać mocz.
  22. Nadeszła deklaracja za II od jaguska.Ślicznie dziękuję.
  23. Wygląda ta sierść z tyłu,że jest do wyczesania raczej.
×
×
  • Create New...