Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Faktycznie sytuacji nie masz najlepszej ale przynajmniej masz kochaną córkę.A Cyganek w swoim życiu już się nacierpiał bardzo wiele,oby to była ostatnia operacja,biedny malutki a Ty razem z nim. Czy Cyganek w tym kołnierzu daje sobie radę z jedzeniem,z piciem?
  2. Wizyta p/a chyba była?Dziwne zachowanie,może odwidział się psiak.
  3. Poker dzisiaj była z wizytą po/a u Timiego.Nic się nie dzieje złego,wszystko jest w porządku.Zapewne Poker szerzej opisze wizytę. Poker jestem niezmiernie wdzięczna za poświęcony czas i już spokojna o Timi.
  4. P.Agato Kochana nadeszła pomoc finansowa dla naszych psiaczków w tym miesiącu.Wpisałam ją u Effi i Fanni.Link wyżej.Z całego serca bardzo dziękujemy.
  5. Nadeszły stałe deklaracje za III od b-b;helli i jaguska.Ślicznie dziękuję.
  6. Najważniejsze,że Ogórek na miejscu i na wolności.Niech się cieszy chłopak wolnością.U nas na zachodzie ani grama śniegu tylko mocno wieje.
  7. Lolito był,jest i będzie zawsze zachwycać swoją urodą bez względu na obcięcie bo w każdej fryzurce wygląda cudnie.
  8. Nie wydaje mi się,że kociaki chcą wracać na działkę.Mają ciepełko i bliskość człowieka i jest im z tym raczej bardzo dobrze. Kiedyś był z nami cudny kocurek,który był wychodzącym kociakiem ale nas i nasz dom bardzo sobie cenił wysoko.Po prostu kochał dom.
  9. Te zdjęcia dają dowód,że warto pomagać zamojskim psiakom.One tam są bardzo biedne a w DS odzyskują swoją świetność i blask.To dzięki Livce jeszcze jeden psiak Bruno/Maniek uzyskał to co każdemu psu się należy.
  10. Kicia ileś czasu chyba siedziała w klatce w Izbicy tylko nie wiem jak długo.Zastanawiam się czy teraz sobie poradzi na wolności,czy na tym jej miejscu ktoś dokarmiałby ją.
  11. Zabawy zabawkami psimi można nauczyć psiaka rzucając mu zabawki i zabierając mu.Nie jest to skomplikowana nauka a przynajmniej pies ma zajęcie w ciągu dnia. Poker zwróć uwagę czy tam nie stoi jakaś buda,kojec na ogrodzie,zerknij,bardzo proszę.
  12. Ja natomiast bym wychodziła z dwoma psiakami.Zawsze jak miałam tymczasika u siebie to właśnie na dzień dobry wychodziłam z dwoma tak aby tymczas trzymał się rezydenta i naśladował go.Aklimatyzacja bardzo była sprawna i szybka.Takie jest moje kilkuletnie doświadczenie.
  13. Od P.Joli od Destino/Joszki nadeszła wpłata dla naszych psiaków 30,00zł.Wpisałam ją na ten wątek. P.Jolu,bardzo dziękujemy za pamięć.
  14. Najważniejsze,że Kessi jest zadbana i kochana.Tego się trzymajmy.
  15. Czy Bianka opuściła już schron i jest u Anecik?
  16. Nadeszły deklaracje stałe za III od MikAga;tomcug;Bogusik i Anula.Wszystkim bardzo dziękuję.
  17. Nikt tu nie wymagał ani nie wymaga od adoptujących raczej aby pies wylegiwał się w łóżku,na fotelach czy kanapie.Jeżeli tak robi to można go piorunem oduczyć.No ale klatka,pierwsze zdjęcie trochę ostudziła emocje związane z pierwszymi chwilami pobytu w DS Bruna,przynajmniej moje.Oczywiście każdy ma pogląd osobisty na te sprawy,być może także nie przeszkadza przetrzymywanie psa w budzie.To jest bardzo indywidualne podejście każdego do sprawy.
  18. Livka poczekaj jeszcze tydzień bo równie dobrze pies jeszcze może wrócić z adopcji.Chociaż raczej nie powinno się nic wydarzyć ale...
  19. Czy moje 60zł dotarło,wpłacone w lutym?
  20. Raczej trzeba się trzymać wskazówek weta bo my to tylko albo chcemy chcieć albo nie chcemy chcieć sobie. Jeżeli główki kleszczy zostały to kiepska sprawa bo zarastają i pozostaje wypuklenie a może się i paprać.Pytałaś weta co z tym robić?
  21. Tam gdzie Ogórek ma jechać to jest jakiś Hotelik,który wystawia faktury za pobyt?W jakich warunkach ma przebywać pies w domowych czy w kojcu w budzie?
×
×
  • Create New...