Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='MaDi']Słońce czy deszcz ważne aby znalazła kochającego człowieka.[/QUOTE] Masz rację, to jest absolutnie najważniejsze !!!
  2. Jest cudowna, taka słodka psinka dla 'domowej' pańci, z którą by się ani na chwilę nie rozstawała ... :) ... widziałam, jak taka malutka psinka była noszona stale w szalu jak dla niemowlakow, opasanym dookoła człowieka, trochę tak, jak w Afryce noszą noworodki.
  3. Baaaaaaaaaardzo dziękujemy :loveu:
  4. Wszystkie imiona są fajne ... też myślę, że do pekinka pasuje jakieś majestetyczne ;) ... ale jednak najważniejsze, żeby miał cudowny domek i był jego niekwestionowaną ozdobą ;)
  5. [quote name='tula']Dobrze że już po zabiegu, kochane maleństwo. W klatce nie było żadnego kocyka kiedy robiłam fotki bo została tam wsadzona na chwilę ponieważ swoją zabrudziła, ale dobrze że jedzie szybciutko do DT, przez 3 lata spała sobie pewnie w pieleszach i nagle zniknął jej dom i jej pani...[/QUOTE] Troszkę mnie uspokoiłaś, że jednak miała jakiś kocyk malutka kruszynka ... oby już jak najszybciej była w ciepłym domku :)
  6. Dosia mówi dzień dobry :loveu: ... włączyłam na noc kaloryfery, bo to taka chudzinka i bałam się, że bidulka zmarznie. Obudziła mnie szczekaniem o 5.30 , wyszła na krótki spacerek i tym samym nie dała szansy wrogowi ... Mr Qpal nie pojawił się dziś na horyzoncie :evil_lol: Dosia, odkąd je tę nową karmę, z dnia na dzień apetyt ma coraz większy, stąd wnioskuję, że juz tak nie cierpi i moze sobie pozwolić na obfite posiłki ... pogoda jest gorsza, to prawda, ale pozostałe dwa psy nie zmieniły kulinarnych przyzwyczajeń, więc to chyba jeszcze nie to ;) O Dosi mówię, jako o rekonwalescentce, bo ewidentnie jelita miała chore, mam nadzieję, że na tej karmie dojdzie do siebie, bo na naszej kochanej suni można się uczyc anatomii, wszystkie kręgi, żebera i biodra widać przez skórę, może na zdjęciach nie jest to aż tak widoczne, ale wierzcie mi na słowo, to szkielecik powleczony lśniącą, ale stale intensywnie wychodząca sierścią :(
  7. Witaj Cassi ... uroda to nie wszystko, masz jeszcze piękny charakter :) ... domki będą się o Ciebie biły, tylko muszą Cię zobaczyć.
  8. Dzień dobry przystojniaku ... pokazuj się światu :)
  9. Dzień dobry kruszynko :) ... dobrze, że już po wszystkim ... strasznie wygląda bidulka w tej klatce, nie ma nawet kawałka kocyka czy podusi. Jedyna pociecha, że już za chwilę będzie tulona w ramionach czułego DT, mam nadzieję, że 24h/dobę. bo jak tu wypuścić takie aleństwo z rąk ;)
  10. Biedna malutka, trzymam kciuki za udany zabieg !!!
  11. ... skoro Finek już jest to może ... Zorbiś ;) Cudny maluszek, oby szybko znalazł kochający domek!!!
  12. ups, to rzeczywiscie kosztowny komfort posiadania przyjaciela na czterech łapkach ;)
  13. [quote name='obraczus87']obrze, a czy jest ktos chetny aby przejac watek i aktualizowac wplaty itd??[/QUOTE] Myślałam, że to robi ta sama osoba, ktora zbiera składki na konto... tak chyba będzie najprościej.
  14. Jakto nie będzie , taka pyszna karma :evil_lol: Dosia łyka ją w sekundę, zupełnie jak Lenka na poczatku ... nie wiem, czym ją dokarmić??? Czuje się wyraźnie lepiej i wcina aż jej się uszy trzesą :crazyeye:
  15. Śliczny maluszek, dobrze, że już dzieciaki w nowych domach :)
  16. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na efekty łowów ... ;)
  17. O, widzę, że ruch u chłopaka ... już chyba atmosfera się oczyściła :p ... skacz maluchu po nowy domek, a po drodze jeszcze zrób coś z tymi rodowymi klejnotami ;)
  18. U nas cały dzień mokro ... ale to w końcu 75 km, może w stolicy aura była łaskawsza? :)
  19. [quote name='IVV']przeciez Twoje serce i oddanie dla tych psiakow to jest to sloneczko :)[/QUOTE] ... dzięki ... takie słowa , to miód na moje serce :loveu: ... żebym tak miała warunki na duże psiaki, to biegałoby u mnie w ogrodzie stadko królewskich ON-ków :cool1:
  20. Cassi jest najpiękniejsza na Dogo :) ......... oczywiście oprócz moich tymczasowiczek :diabloti:
  21. Chciałam Wam powiedzieć, że Dosia ma wprost wilczy apetyt, myślę,że nareszcie nie boli ją brzuszek i postanowiła nadrobić wielomiesięczne zaleglości :) ... nie wiem, tylko ile tej karmy ponad 'normę' moge jej dać, żeby nie pękła ;) ... boję się dawać jej cokolwiek innego, żeby znowu nie pogorszyć jej stanu. Radźcie ciotki, co robić ;)
  22. Wystraszone maleństwo z wiewiórczym ogonkiem ... jest słodka, należy jej się, jak nikomu innemu, dobry stabilny kochający DS.
×
×
  • Create New...