Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Też tak myślę, mam nadzieję, że Natalijo chociaż zajrzy tu do nas i znowu zatęskni za psią atmosferą ... ja się już uzależniłam :p
  2. [quote name='IVV']jakby to bylo mozliwe dla Sary trafic do Ewankowego raju ehhh...[/QUOTE] Dzisiaj w naszym raju jest mało rajsko ;) ... deszcz pada od rana, a dla Saruni słonka dużo trzeba :)
  3. [quote name='IVV']Sara na spacerek ![/QUOTE] Zapraszam na spacerek z Dosią i Lenką :)
  4. Wygląda jak młodziutki jamniorek, czy mnie wzrok myli?
  5. [quote name='Beata M']chomiczek nadal szuka DS w czwartek wyrusza do DT[/QUOTE] mnie niestety nie stać na DS, już bezpłatny DT byłby dla mnie wielkim wydarzeniem, bo renta 660,- i nie wiem które rachunki najpierw płacić :/
  6. Cudna maleńka ... tzn. już jedzie do domku ? ... zanim doczytałam do końca, też pmyślałam, że może by jej było u nas dobrze ;)
  7. Jakieś wieści, czy malutka dojechała już do celu?
  8. [quote name='wilczek007']no coraz więcej mamy ciekawych imionek:) Mnie tam sie Gejsza kojarzy...z żoną jakiegos arabaa..:roll: :evil_lol:a sunia chyba taka poddancza nie jest:eviltong:[/QUOTE] hihihi ... gejsze, to były kiedyś bardzo wysoko wykształcone kobiety do towarzystwa w Japonii i wcale nie chodziło o s*x, nauka trwała wiele lat i tyko panny z dobrych domów mogly się o to starać. a może dać jej na imę Tara ?
  9. Taka kruszynka za tym wielkimi kratami ... czy ona nie kwalifikuje sie na mikropieski?
  10. Koteczka z dłuższym włosem cudna, a białaski ... do zakochania ... ej, nie mogę wchodzić na kocie wątki ,buuuuuuuuuuu
  11. ... a może japońskie imię ... Nori ... Akiko ... Koji [Kodżi] ... Gejsza też bardzo fajne :)
  12. [quote name='obraczus87']SUPER!!! :) Ciesze sie ogromnie. Ewanko bardzo przepraszam za zaistniała sytuację... Szukamy skarbnika ...[/QUOTE] Nie ma sprawy, najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło i nie musiałam być skarbnikiem Lenusi, nawet przez sekundę (!!!) ... to by się zpewnością skończyło jakimś lokalnym kataklizmem :p
  13. Hektor mi się kojarzy chyba jednak z dużym psem, a to piękny malutki pekinek, tylko kufę ma troszkę dłuższą ;) ... może np. Fredosław zwany Fredkiem , Cziko (Czikuś), albo coś dalekowschodniego ... hihihihi ... Kimono (Kimcio) :D :eviltong:
  14. Tak, za lipiec było zapłacone ... jesteśmy teraz na bieżąco ... wczasy opłacone, karma jest - żyjemy :multi:
  15. [B]Ciotki, mam bardzo dobrą wiadomość !!!!!!!!!!!!![/B] uff, było trochę nerwów, jak się okazało niepotrzebnych ... ech, te nasze banki, mogą człowieka wykończyć, wrrrrrrrrr [B]dostałam przelew od Natalijo ... zaległy za sierpień, obecny za wrzesień, za karmę Lenki, którą kupiłam i za uspokajacz Kalm Eid.[/B] Czyli mogę spać spokojnie, wierzyciele mnie nie zjedzą !!!!!!!!!!! [B][I]Dziękuję Natalijo, wierzę , że do nas wrócisz, bo dogomania wciąga jak nic na świecie!!!![/I][/B]
  16. Piękna suczynka, a to spojrzenie ... :)
  17. Wspaniała wiadomość ... oficjalnie nie cieszymy się, żeby nie zapeszyć ;)
  18. [B]Kolejna babcia wygrała los na loterii życia ... ogromnie się cieszę !!!!!!!!!!!!!![/B]
  19. Domyślamy się, ale nigdy nie powiemy tego głośno :D
  20. [quote name='APSA']Piesek już za TM.[/QUOTE] [*] ....................... biegaj radośnie za TM
  21. [quote name='brazowa1']W Sopocie jest odrzut z pseudohodowli. Nawet tam go nie chcieli. Pudel pomieszany z maltańczykiem,czy czyms takim. (foto) fotka z zimy,siedzi prawie rok. Pies niesocjalny,jesdna wielka masakra.[/QUOTE] Co to znaczy niesocjalny??? Całkiem niemożliwa socjalizacja??? Czy ktoś próbował??? Śliczny psiak, taki słodziak, chyba znalazłby szybko dom.
  22. [quote name='MyrkurDagur']Melduję, że właśnie wpłaciłam miesięczną deklarację dla Dosieńki.[/QUOTE] [B]Baaardzo pięknie dziękujemy :loveu:[/B]
  23. Witaj piękny :) ... napewno się boi i nadrabia szczekaniem, bidulek. Jeszcze chyba trwa kwarantanna (?), skoro dopiero przyszedł. Musi się przyzwyczaić do nowej bardzo trudnej sytuacji.
  24. ... a my w mokrych krzakach ... na czatach ;) żeby chociaz jakies nowe fotki przystojniaka ...
×
×
  • Create New...