-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę, mam nadzieję, że Natalijo chociaż zajrzy tu do nas i znowu zatęskni za psią atmosferą ... ja się już uzależniłam :p -
[quote name='IVV']jakby to bylo mozliwe dla Sary trafic do Ewankowego raju ehhh...[/QUOTE] Dzisiaj w naszym raju jest mało rajsko ;) ... deszcz pada od rana, a dla Saruni słonka dużo trzeba :)
-
[quote name='IVV']Sara na spacerek ![/QUOTE] Zapraszam na spacerek z Dosią i Lenką :)
-
Wygląda jak młodziutki jamniorek, czy mnie wzrok myli?
-
SZNUPCIA MINI -staruszka u mnie na DT - JUŻ W DOMU!
Ewanka replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jakieś wieści, czy malutka dojechała już do celu? -
Piękna azjatka w schronisku.A jednak DS. Hura.
Ewanka replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczek007']no coraz więcej mamy ciekawych imionek:) Mnie tam sie Gejsza kojarzy...z żoną jakiegos arabaa..:roll: :evil_lol:a sunia chyba taka poddancza nie jest:eviltong:[/QUOTE] hihihi ... gejsze, to były kiedyś bardzo wysoko wykształcone kobiety do towarzystwa w Japonii i wcale nie chodziło o s*x, nauka trwała wiele lat i tyko panny z dobrych domów mogly się o to starać. a może dać jej na imę Tara ? -
Nami - młoda, mała, piękna pilnie poszukuje wspaniałego domku! MA DOM
Ewanka replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Taka kruszynka za tym wielkimi kratami ... czy ona nie kwalifikuje sie na mikropieski? -
Biały kocurek o dwukolorowych oczach i siwy Whiskas.
Ewanka replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
Koteczka z dłuższym włosem cudna, a białaski ... do zakochania ... ej, nie mogę wchodzić na kocie wątki ,buuuuuuuuuuu -
Piękna azjatka w schronisku.A jednak DS. Hura.
Ewanka replied to monika55's topic in Już w nowym domu
... a może japońskie imię ... Nori ... Akiko ... Koji [Kodżi] ... Gejsza też bardzo fajne :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']SUPER!!! :) Ciesze sie ogromnie. Ewanko bardzo przepraszam za zaistniała sytuację... Szukamy skarbnika ...[/QUOTE] Nie ma sprawy, najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło i nie musiałam być skarbnikiem Lenusi, nawet przez sekundę (!!!) ... to by się zpewnością skończyło jakimś lokalnym kataklizmem :p -
Mix pekińczyka? Cudeńko w schronisku.Już w swoim domu.
Ewanka replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Hektor mi się kojarzy chyba jednak z dużym psem, a to piękny malutki pekinek, tylko kufę ma troszkę dłuższą ;) ... może np. Fredosław zwany Fredkiem , Cziko (Czikuś), albo coś dalekowschodniego ... hihihihi ... Kimono (Kimcio) :D :eviltong: -
Mix pekińczyka? Cudeńko w schronisku.Już w swoim domu.
Ewanka replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Przepiękny :loveu: -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Tak, za lipiec było zapłacone ... jesteśmy teraz na bieżąco ... wczasy opłacone, karma jest - żyjemy :multi: -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Ciotki, mam bardzo dobrą wiadomość !!!!!!!!!!!!![/B] uff, było trochę nerwów, jak się okazało niepotrzebnych ... ech, te nasze banki, mogą człowieka wykończyć, wrrrrrrrrr [B]dostałam przelew od Natalijo ... zaległy za sierpień, obecny za wrzesień, za karmę Lenki, którą kupiłam i za uspokajacz Kalm Eid.[/B] Czyli mogę spać spokojnie, wierzyciele mnie nie zjedzą !!!!!!!!!!! [B][I]Dziękuję Natalijo, wierzę , że do nas wrócisz, bo dogomania wciąga jak nic na świecie!!!![/I][/B] -
Piękna suczynka, a to spojrzenie ... :)
-
Wspaniała wiadomość ... oficjalnie nie cieszymy się, żeby nie zapeszyć ;)
-
Babcia pojechała do DS!!! a my wyciągamy kolejną biedę...
Ewanka replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[B]Kolejna babcia wygrała los na loterii życia ... ogromnie się cieszę !!!!!!!!!!!!!![/B] -
Domyślamy się, ale nigdy nie powiemy tego głośno :D
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Piesek już za TM.[/QUOTE] [*] ....................... biegaj radośnie za TM -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']W Sopocie jest odrzut z pseudohodowli. Nawet tam go nie chcieli. Pudel pomieszany z maltańczykiem,czy czyms takim. (foto) fotka z zimy,siedzi prawie rok. Pies niesocjalny,jesdna wielka masakra.[/QUOTE] Co to znaczy niesocjalny??? Całkiem niemożliwa socjalizacja??? Czy ktoś próbował??? Śliczny psiak, taki słodziak, chyba znalazłby szybko dom. -
[quote name='MyrkurDagur']Melduję, że właśnie wpłaciłam miesięczną deklarację dla Dosieńki.[/QUOTE] [B]Baaardzo pięknie dziękujemy :loveu:[/B]