Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. hihi ... trochę się pośmiałam, świetne masz towarzystwo w domu :p
  2. Przepiekny pies , wspaniałe zdjęcia ... nie zdawałam sobie sprawy, że on był taki ... dorodny ... ogromny. ... też mam mało z moimi zwierzakami , które odeszły, ale mam je w pamięci i w sercu.
  3. Co słychać u Niuni, czy są już jakieś decyzje ... szkoda suczynki, żeby tułała się na stare lata. Trzymaj się malutka, będzie dobrze, ciotki nie dadzą ci zginąć :)
  4. Też się cieszę, że Natalijo się pojawiła choć na chwilkę, współpraca z Nią ukladała się świetnie, a moment pójścia do szpitala wywołał późniejsze przesunięcia w czasie ... na szczęście mamy to już za sobą i mam nadzieje, że Natalijo wróci, jak uloży wszystkie swoje sprawy ... wtedy może pojawi się tęsknota za dogo ... to wciąga jak nic innego na świecie :) Jeszcze raz chciałam Natalijo podziękować, bo rzeczywiście Lenka jest Jej bardzo bliska, wiem to z wielokrotnych rozmów telefonicznych i miło mi będzie, gdy tak zostanie :)
  5. Skórę ma zdrową, jasną, bez jakiś przebarwień ... na oko na madal ;) ... może do osłabienia, jeszcze dochodzi zmiana por roku i na zimę nowa kreacja, Dosia to prawdziwa dama. **************************************** Uprzejmie donoszę, że specjalna karma dla Dosi dotarła do celu :) ... jeszcze raz bardzo dziękujemy IVV za jej sfinansowanie i obraczus87 za załatwienie wszystkiego na medal :loveu:
  6. ... niestety wychodzi nadal, aż trochę się boję wyczesywać zbyt intensywnie, zeby nie została całkiem goła ... trzymam się tej myśli, że teraz gdy zaczęła porządnie jesc i sprawa pzyswajania się poprawi, to może nowa zimowa sierść będzie już ok.
  7. U nas już słonko zaświeciło po kilku deszczowych dniach , jest nadzieja , że dotrze i do pięknej Cassi :) ... a wtedy, już sobie wyobrazam, olśni nas swoją urodą jeszcze bardziej ;)
  8. och, mam taką ndzieję, sierść ma lśniącą, ale niestety wychodzi jej garściami, podejrzewam, że z osłabienia prganizmu, taka chudzika i do tego cieczka ... no ale teraz już chyba zmierzamy ku dobremu :)
  9. Po kilku dniach przerwy, wyszło dzisiaj piękne słońce ... Lena szalała z radości ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/337/260c8b3da70158f0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/196/152b6024885029a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/338/3cdecbf3727d70c4med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1] sorry za marną jakość zdjęć[/SIZE]
  10. Nareszcie, po kilku dniach przerwy, wyszlo słonko :multi::multi::multi: ... była zabawa piłką, ale Dosia nie odstępowała mnie na krok, Lena i Zorba biegali, a ona wcinała trawkę ;) sorry za marną jakoś, nadal brak aparatu nadrabiam entuzjazmem ;)
  11. Grzeczniutkie, jak śpią ;)
  12. [quote name='tripti']kot potrzebny jak nic :)[/QUOTE] hihihi ... o, to myszowate jeszcze nie w domku, zasiedziały się dziewczyny ... gdzie im będzie lepiej? ;)
  13. Dzień dobry ... wiśniowy Misiu ;)
  14. Witaj przystojniaku ... zawojujesz jeszcze niejedno serce :)
  15. Witaj piękna Cassi :) ... o widzę, że profesjonalna sesja się szykuje, a dobra fryzura to podstawa ;)
  16. Ups, ale nam się trafił temat ;) Dosia chciała ciociom pokazać, jak pięknie przesypia, razem z Leną, dłuuuugie deszczowe dni :) czyż nie można się zakochać w tych oczach ....... :loveu:
  17. Lenusia wita o poranku :loveu: W ostatnie deszczowe dni, głównym zajęciem Leny było ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/333/1044aeba03c1aba1med.jpg[/IMG][/URL] Dzisaj troszkę wyjrzało słonko, wiec mam nadzieję, że sunia się troszkę rozrusza, rano już radośnie aportowała, a teraz znowu śpi :)
  18. To prawda, że Mr Qpal jest wyjątowo wredny, szczególnie ten, który nawiadza Dosię, bo on od razu jest rozmoczony ;) ... Lenki i Zorby, TZ zbiera na łopatę i pomaga sobie jakimś metalowym ustrojstwem ... ale Dosine zostają i zdobią trawniki i czekają na ulewny deszcz ;) ... trzeba tylko uważać, by się nie poślizgnąć. Odkurzacz bardzo by się przydał, najlepiej, żeby od razu przerabiał zbiory na nawóz do kwiatków ;) Luka, jak dajesz radę z taką liczbą ogonków, wyobrażam sobie, że dawka psiej miłości jest wspaniała, ale jednak ten 'inny aspekt' może być trudny do uniesienia ;)
  19. Dosia wita o poranku :loveu: Mr Qpal chyba sobie na razie odpuścił, przynajmniej nie robi domowych wizyt ... jadnak w ogrodzie jak najbardziej, chyba podziwia moje róże :eviltong: ... jest teraz mieszanką złego i dobrego charakteru ... jeszcze z przewagą złego, ale pracujemy nad jego osobowością :evil_lol: Dosia - żarłok, to zupelnie nowe zjawisko, ale powoli się przyzwyczajamy :p
  20. hihihi, rzeczywiście majestetyczne imię :D Witaj Gumisiu o poranku :) ... pokaż się cioteczkom, może domek szybciutko ci znajdą?
  21. Witaj maleńka :) ... jak minęla nocka w nowym domku ?
  22. [COLOR=slategray]Link się niestety nie otwiera.[/COLOR] [COLOR=#708090][/COLOR] [COLOR=black]Witaj Saruniu :) , jak się dzisiaj czujesz?[/COLOR]
  23. Piechciu, łatwo Ci mowić :p ... Dosia całą sobą prosi o więcej jedzonka, a ma uczulenie chyba na prawie wszystko (?), więc boję się dawać jej psie przysmaki ... zostaje ryż z odrobinką czegoś, zwykle drobiu, ale tak całkiem odmówić jej nie sposób :evil_lol: Tym bardziej, że ładnie zjada, nie wymiotuje ... a zaraz po zjedzeniu pięknie prosi o jeszcze :crazyeye: IVV baaardzo dziękuję za wsparcie Dosi :loveu: ... wiem, jak wiele robisz dla tak wielu psiaków na dogo.
  24. Piechciu, uwierz mi, że żal patrzeć na Dosię, jaka ona jest teraz wygłodniała, zupełnie tak jak Lenka, gdy do nas przyszła (!!!) ... dzisiaj w południe ugotowałam jej ryżu na odrobinie rosołku drobiowego, zjadła swoją porcją, potem jakoś zagadała Lenę i wtrąbiła jej porcję :evil_lol: ... Lena nawet się nie zorientowała :D Dałam obu suczkom, żeby Lence ie było żal, Zorba też dostal swoją część uczty ... był bardzo zdziwiony, bo nigdy nie je w ciągu dnia ... ale też zjadł bez grymaszenia ;) Prawda, jakie mam kochane psiaki :eviltong:
×
×
  • Create New...