-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
hihi ... trochę się pośmiałam, świetne masz towarzystwo w domu :p
-
Przepiekny pies , wspaniałe zdjęcia ... nie zdawałam sobie sprawy, że on był taki ... dorodny ... ogromny. ... też mam mało z moimi zwierzakami , które odeszły, ale mam je w pamięci i w sercu.
-
Co słychać u Niuni, czy są już jakieś decyzje ... szkoda suczynki, żeby tułała się na stare lata. Trzymaj się malutka, będzie dobrze, ciotki nie dadzą ci zginąć :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Też się cieszę, że Natalijo się pojawiła choć na chwilkę, współpraca z Nią ukladała się świetnie, a moment pójścia do szpitala wywołał późniejsze przesunięcia w czasie ... na szczęście mamy to już za sobą i mam nadzieje, że Natalijo wróci, jak uloży wszystkie swoje sprawy ... wtedy może pojawi się tęsknota za dogo ... to wciąga jak nic innego na świecie :) Jeszcze raz chciałam Natalijo podziękować, bo rzeczywiście Lenka jest Jej bardzo bliska, wiem to z wielokrotnych rozmów telefonicznych i miło mi będzie, gdy tak zostanie :) -
Skórę ma zdrową, jasną, bez jakiś przebarwień ... na oko na madal ;) ... może do osłabienia, jeszcze dochodzi zmiana por roku i na zimę nowa kreacja, Dosia to prawdziwa dama. **************************************** Uprzejmie donoszę, że specjalna karma dla Dosi dotarła do celu :) ... jeszcze raz bardzo dziękujemy IVV za jej sfinansowanie i obraczus87 za załatwienie wszystkiego na medal :loveu:
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Ewanka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Wspaniała metamorfoza :) -
... niestety wychodzi nadal, aż trochę się boję wyczesywać zbyt intensywnie, zeby nie została całkiem goła ... trzymam się tej myśli, że teraz gdy zaczęła porządnie jesc i sprawa pzyswajania się poprawi, to może nowa zimowa sierść będzie już ok.
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
U nas już słonko zaświeciło po kilku deszczowych dniach , jest nadzieja , że dotrze i do pięknej Cassi :) ... a wtedy, już sobie wyobrazam, olśni nas swoją urodą jeszcze bardziej ;) -
och, mam taką ndzieję, sierść ma lśniącą, ale niestety wychodzi jej garściami, podejrzewam, że z osłabienia prganizmu, taka chudzika i do tego cieczka ... no ale teraz już chyba zmierzamy ku dobremu :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Po kilku dniach przerwy, wyszło dzisiaj piękne słońce ... Lena szalała z radości ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/337/260c8b3da70158f0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/196/152b6024885029a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/338/3cdecbf3727d70c4med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1] sorry za marną jakość zdjęć[/SIZE] -
Nareszcie, po kilku dniach przerwy, wyszlo słonko :multi::multi::multi: ... była zabawa piłką, ale Dosia nie odstępowała mnie na krok, Lena i Zorba biegali, a ona wcinała trawkę ;) sorry za marną jakoś, nadal brak aparatu nadrabiam entuzjazmem ;)
-
Grzeczniutkie, jak śpią ;)
-
[quote name='tripti']kot potrzebny jak nic :)[/QUOTE] hihihi ... o, to myszowate jeszcze nie w domku, zasiedziały się dziewczyny ... gdzie im będzie lepiej? ;)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry ... wiśniowy Misiu ;) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Witaj przystojniaku ... zawojujesz jeszcze niejedno serce :) -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witaj piękna Cassi :) ... o widzę, że profesjonalna sesja się szykuje, a dobra fryzura to podstawa ;) -
Ups, ale nam się trafił temat ;) Dosia chciała ciociom pokazać, jak pięknie przesypia, razem z Leną, dłuuuugie deszczowe dni :) czyż nie można się zakochać w tych oczach ....... :loveu:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenusia wita o poranku :loveu: W ostatnie deszczowe dni, głównym zajęciem Leny było ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/333/1044aeba03c1aba1med.jpg[/IMG][/URL] Dzisaj troszkę wyjrzało słonko, wiec mam nadzieję, że sunia się troszkę rozrusza, rano już radośnie aportowała, a teraz znowu śpi :) -
To prawda, że Mr Qpal jest wyjątowo wredny, szczególnie ten, który nawiadza Dosię, bo on od razu jest rozmoczony ;) ... Lenki i Zorby, TZ zbiera na łopatę i pomaga sobie jakimś metalowym ustrojstwem ... ale Dosine zostają i zdobią trawniki i czekają na ulewny deszcz ;) ... trzeba tylko uważać, by się nie poślizgnąć. Odkurzacz bardzo by się przydał, najlepiej, żeby od razu przerabiał zbiory na nawóz do kwiatków ;) Luka, jak dajesz radę z taką liczbą ogonków, wyobrażam sobie, że dawka psiej miłości jest wspaniała, ale jednak ten 'inny aspekt' może być trudny do uniesienia ;)
-
Dosia wita o poranku :loveu: Mr Qpal chyba sobie na razie odpuścił, przynajmniej nie robi domowych wizyt ... jadnak w ogrodzie jak najbardziej, chyba podziwia moje róże :eviltong: ... jest teraz mieszanką złego i dobrego charakteru ... jeszcze z przewagą złego, ale pracujemy nad jego osobowością :evil_lol: Dosia - żarłok, to zupelnie nowe zjawisko, ale powoli się przyzwyczajamy :p
-
Mix pekińczyka? Cudeńko w schronisku.Już w swoim domu.
Ewanka replied to monika55's topic in Już w nowym domu
hihihi, rzeczywiście majestetyczne imię :D Witaj Gumisiu o poranku :) ... pokaż się cioteczkom, może domek szybciutko ci znajdą? -
[COLOR=slategray]Link się niestety nie otwiera.[/COLOR] [COLOR=#708090][/COLOR] [COLOR=black]Witaj Saruniu :) , jak się dzisiaj czujesz?[/COLOR]
-
Piechciu, łatwo Ci mowić :p ... Dosia całą sobą prosi o więcej jedzonka, a ma uczulenie chyba na prawie wszystko (?), więc boję się dawać jej psie przysmaki ... zostaje ryż z odrobinką czegoś, zwykle drobiu, ale tak całkiem odmówić jej nie sposób :evil_lol: Tym bardziej, że ładnie zjada, nie wymiotuje ... a zaraz po zjedzeniu pięknie prosi o jeszcze :crazyeye: IVV baaardzo dziękuję za wsparcie Dosi :loveu: ... wiem, jak wiele robisz dla tak wielu psiaków na dogo.
-
Piechciu, uwierz mi, że żal patrzeć na Dosię, jaka ona jest teraz wygłodniała, zupełnie tak jak Lenka, gdy do nas przyszła (!!!) ... dzisiaj w południe ugotowałam jej ryżu na odrobinie rosołku drobiowego, zjadła swoją porcją, potem jakoś zagadała Lenę i wtrąbiła jej porcję :evil_lol: ... Lena nawet się nie zorientowała :D Dałam obu suczkom, żeby Lence ie było żal, Zorba też dostal swoją część uczty ... był bardzo zdziwiony, bo nigdy nie je w ciągu dnia ... ale też zjadł bez grymaszenia ;) Prawda, jakie mam kochane psiaki :eviltong: