-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
Ewanka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Pokazuj się światu Karmeku ... może ciotki cię zauważą i szybko znajdziesz dobry domek :) -
Też bardzo kibicuję Vikusi ... zdrowiej maleńka.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Też wielokrotnie podkreślałam, że współpraca z Natalijo była zawsze bez zarzutu (!!!!) , dlatego obecna sytuacja jest taka trudna, nie wiemy co się dzieje ... ale mam nadzieję , że niebawem wszystko się wyklaruje i wróci do poprzedniego stanu. Wiem, że z bankami różnie bywa , dlatego czekamy cierpliwie. -
Staram się jak mogę rozpracować przeciwnika :D ... Dosia jest słodka i mam nadzieję , że szybko znajdzie kochający domek, a Mr Qpal niech już zostanie u nas, jakoś się poświęcę ;) Czy Dosia ma jakies aktualne ogłoszenia?
-
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
Ewanka replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Ja na razie tylko zaglądam, kasa świeci pustkami :/ ... śliczne suczynki, znam problem, adoptowałam bardzo lękliewego psa, teraz zmienił się nie do poznania i teraz cieszy nas swoim szczęściem. Potrzebny suniom spokojny stabilny dom. Czy chcecie je wyciągnąć obie razem, czy po kolei? -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AGA35']to jest mozliwe , jeżeli pieniążki były wysłane w piątek wg mnie dojda dziś po południu lub jutru .Chyba ze macie konta w tych samych bankach to powinny być od razu[/QUOTE] Ja się kompletnie nie znam na tych bankowych zwyczajach, ale wierzę Natalijo, skoro powiedziała, że wysłała, to z pewnością tak jest ... pewnie jeszcze trzeba cierpliwie poczekać. -
[quote name='IVV']dziewczyny nie wprowadzajcie zainteresowanych w blad ,trzeba uwazac poniewaz Mr Qupal sie wyadoptuje a nie sliczna Dosia:evil_lol: tylko patrzec jak pojawia sie telefony z pytaniami o niego;)[/QUOTE] IVV, w czym problem ... wyadoptujemy Mr Qpala, a Dosia jest taka fajna, niech jeszcze troszkę z nami pomieszka :evil_lol: ... a tak serio, wczoraj Dosia zjadła odrobinę karmy Zorby, weszła przez uchylone drzwi do dużego pokoju i ... stało się ... to było może kilkanaście sekund, bo stałam w przedpokoju i usłyszałam chrupanie i natychmiast zareagowałam i ją stamtąd zabrałam. Niestety, Mr Qpal niecnota, nawiedził Dosię bladym świtem w panieńskim pokoiku :crazyeye: i uroczy aromat rozszedł się po całym parterze :angryy: Coraz bardziej mnie to uwtwierdza w przekonaniu, że chodzi o karmę ... ta obecna jest dobra, wszystko powoli wraca do normy, rozpoczęta jest ostatnia kilogramowa paczka.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
ok, zaczekajmy, ale do tej pory u mnie na koncie wszystkie opercje pojawiały sie natychmiast ... gdy np. płacę kartą w sklepie, gdy wracam do domu wszystko już jest na koncie zmienione, czy możliwe, ze pieniądze nie wpłynely od piatku do poniedzilku??? Ja się na tym nie znam :/ -
Dzień dobry Saruniu ... :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Niestety, przelew nie dotarł .................. :( Zupełnie nie rozumiem postawy Natalijo, do tej pory była bardzo rzetelna ... i nawet, jak ma teraz jakieś problemy, to powinna napisać, przecież wszystko można jakoś uzgodnić. Ja mam rentę 660pln i naprawdę nie stać mnie na taką sytuację ... gdyby tak było miałabym tu niezłe stadko ;). Muszę szybko dorobić, bo terminy opłat mnie ścigają. -
[quote name='obraczus87']Czesc Dosienko :) Ewciu, jak tam Mr Qupal?? :D[/QUOTE] Najnowsze wiesci z siedziby Mr Qpala ... nareszcie wytropilam jego kryjowkę, musze przyznać, że nabiera facet ksztaltów, już nie jest takim rozlazlym niedołęgą :D
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Piękny psiak, ważne, żeby poznać jego charakter`ek ;) ... wtedy łatwiej oglaszać, jak już wiadomo coś więcej o psiaku. -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry piękna Cassi :) -
Przyłączam się do życzeń ... wszystkiego co szczęściem zwą, oby przyszło w nieogranicznej ilości :) Jamniorki do zakochania ... przepiękne :loveu:
-
Biedactwo Vikunia ... żeby tak była dobra diagnoza i wlaściwa kuracja , ale o to zawsze bardzo trudno :( Też bardzo wierzę w zioła.
-
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
Ewanka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Witaj Karmelku :) ... co się dzieje że jamniś aż tak ostatnio chudnie??? ... przecież w ostatnim czasie nic się chyba z jego życiu nie zmieniło, żeby to miało byc na tle psychicznym, stresowym ... może trzeba by go przebadać, może jakieś choróbsko się przyplątało? -
[Gdynia] TONIK starszy jamnik długowłosy czeka na cud!
Ewanka replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Tonika przystojniaka :) -
[quote name='IVV']straszna cisza :(.....[/QUOTE] ... no to zrobimy trochę hałasu ;) ... do góry Saruniu, szukaj swojego domu :)
-
Piechciu, masz chyba pełną skrzynkę ... nie mogę wysłać PW z info, o które prosiłaś.
-
Hmmm, skoro tak, to chyba nie mam więcej sensownych pomysłów :/ .... a o niezpsionych jakoś trudno w dzisiejszym świecie ;)