Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Pokazuj się światu Karmeku ... może ciotki cię zauważą i szybko znajdziesz dobry domek :)
  2. Też bardzo kibicuję Vikusi ... zdrowiej maleńka.
  3. Mam wielką słabość do plaskatych, miałam kiedyś bardzo chorą malutką Lhasa Apso ... hm, tylko jak tu pomóc, jak kasy brak ..... :/
  4. Też wielokrotnie podkreślałam, że współpraca z Natalijo była zawsze bez zarzutu (!!!!) , dlatego obecna sytuacja jest taka trudna, nie wiemy co się dzieje ... ale mam nadzieję , że niebawem wszystko się wyklaruje i wróci do poprzedniego stanu. Wiem, że z bankami różnie bywa , dlatego czekamy cierpliwie.
  5. Staram się jak mogę rozpracować przeciwnika :D ... Dosia jest słodka i mam nadzieję , że szybko znajdzie kochający domek, a Mr Qpal niech już zostanie u nas, jakoś się poświęcę ;) Czy Dosia ma jakies aktualne ogłoszenia?
  6. Ja na razie tylko zaglądam, kasa świeci pustkami :/ ... śliczne suczynki, znam problem, adoptowałam bardzo lękliewego psa, teraz zmienił się nie do poznania i teraz cieszy nas swoim szczęściem. Potrzebny suniom spokojny stabilny dom. Czy chcecie je wyciągnąć obie razem, czy po kolei?
  7. [quote name='AGA35']to jest mozliwe , jeżeli pieniążki były wysłane w piątek wg mnie dojda dziś po południu lub jutru .Chyba ze macie konta w tych samych bankach to powinny być od razu[/QUOTE] Ja się kompletnie nie znam na tych bankowych zwyczajach, ale wierzę Natalijo, skoro powiedziała, że wysłała, to z pewnością tak jest ... pewnie jeszcze trzeba cierpliwie poczekać.
  8. [quote name='IVV']dziewczyny nie wprowadzajcie zainteresowanych w blad ,trzeba uwazac poniewaz Mr Qupal sie wyadoptuje a nie sliczna Dosia:evil_lol: tylko patrzec jak pojawia sie telefony z pytaniami o niego;)[/QUOTE] IVV, w czym problem ... wyadoptujemy Mr Qpala, a Dosia jest taka fajna, niech jeszcze troszkę z nami pomieszka :evil_lol: ... a tak serio, wczoraj Dosia zjadła odrobinę karmy Zorby, weszła przez uchylone drzwi do dużego pokoju i ... stało się ... to było może kilkanaście sekund, bo stałam w przedpokoju i usłyszałam chrupanie i natychmiast zareagowałam i ją stamtąd zabrałam. Niestety, Mr Qpal niecnota, nawiedził Dosię bladym świtem w panieńskim pokoiku :crazyeye: i uroczy aromat rozszedł się po całym parterze :angryy: Coraz bardziej mnie to uwtwierdza w przekonaniu, że chodzi o karmę ... ta obecna jest dobra, wszystko powoli wraca do normy, rozpoczęta jest ostatnia kilogramowa paczka.
  9. ok, zaczekajmy, ale do tej pory u mnie na koncie wszystkie opercje pojawiały sie natychmiast ... gdy np. płacę kartą w sklepie, gdy wracam do domu wszystko już jest na koncie zmienione, czy możliwe, ze pieniądze nie wpłynely od piatku do poniedzilku??? Ja się na tym nie znam :/
  10. Dzień dobry Saruniu ... :)
  11. Niestety, przelew nie dotarł .................. :( Zupełnie nie rozumiem postawy Natalijo, do tej pory była bardzo rzetelna ... i nawet, jak ma teraz jakieś problemy, to powinna napisać, przecież wszystko można jakoś uzgodnić. Ja mam rentę 660pln i naprawdę nie stać mnie na taką sytuację ... gdyby tak było miałabym tu niezłe stadko ;). Muszę szybko dorobić, bo terminy opłat mnie ścigają.
  12. [quote name='obraczus87']Czesc Dosienko :) Ewciu, jak tam Mr Qupal?? :D[/QUOTE] Najnowsze wiesci z siedziby Mr Qpala ... nareszcie wytropilam jego kryjowkę, musze przyznać, że nabiera facet ksztaltów, już nie jest takim rozlazlym niedołęgą :D
  13. Piękny psiak, ważne, żeby poznać jego charakter`ek ;) ... wtedy łatwiej oglaszać, jak już wiadomo coś więcej o psiaku.
  14. Przyłączam się do życzeń ... wszystkiego co szczęściem zwą, oby przyszło w nieogranicznej ilości :) Jamniorki do zakochania ... przepiękne :loveu:
  15. Biedactwo Vikunia ... żeby tak była dobra diagnoza i wlaściwa kuracja , ale o to zawsze bardzo trudno :( Też bardzo wierzę w zioła.
  16. Piękny jamniś ... oby właściciel się znalazł.
  17. Witaj Karmelku :) ... co się dzieje że jamniś aż tak ostatnio chudnie??? ... przecież w ostatnim czasie nic się chyba z jego życiu nie zmieniło, żeby to miało byc na tle psychicznym, stresowym ... może trzeba by go przebadać, może jakieś choróbsko się przyplątało?
  18. Co słychać u Tonika przystojniaka :)
  19. Szokujące to zdjęcie bidy w dredach... to psiak czy sunia? Skoro pan nie żyje już od kilku lat, to to musi być wiekowa bida :(
  20. Aż miło popatrzeć na zakochane gapardy :) ....... ale co za numer z tym kłem , paskudna sprawa.
  21. [quote name='IVV']straszna cisza :(.....[/QUOTE] ... no to zrobimy trochę hałasu ;) ... do góry Saruniu, szukaj swojego domu :)
  22. Piechciu, masz chyba pełną skrzynkę ... nie mogę wysłać PW z info, o które prosiłaś.
  23. Hmmm, skoro tak, to chyba nie mam więcej sensownych pomysłów :/ .... a o niezpsionych jakoś trudno w dzisiejszym świecie ;)
  24. [quote name='ania z poznania']Dziewczyny, czy to jest mieszaniec pudelka? Co o tym sądzicie? [/QUOTE] O, matko, kto doprowadził biedaka do takiego stanu ??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Mi się wydaje, że ma coś z pudliszona, ale niech wypowiedzą się znawcy rasy.
×
×
  • Create New...