Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Zagladamy :) .. witaj przystojniaku, ale mają z tobą zabawę :)
  2. Z mlekiem nie próbowałam, sama nie piję, więc mi nie przyszło do głowy ;) ... oj, w sobote do pracy? ... wobec tego miłej pracy :)
  3. A co z tym małym białaskiem radomskim ??? ...żeby chociaż było wiadomo jak jest w stosunku do innych psów ???
  4. [quote name='sleepingbyday'][B]pudelek:[/B] może być dt oczywiście! prawna opiekunka właścicielki psa nie jest zainteresowana szukaniem dobrego domu, ona go chce do schronu oddać. niestety nie znam wagi ani nie mam zdjęć. mogę spróbować się dowiedzieć, ale za nic nie ręczę. babka, która sprawuje prawną opiekę nad właścicielka psa we wtorek może go zawieźć do wawy. czy gdzieś indziej w mazowieckim -nie wiem. ta babeczka nie przetrzyma psa ani dnia, bo jej facet sobie nie życzy. zaznaczam, ze mieszkanie jest jej. on to nawet chciałby, żeby się swoich kotów pozbyła, bo on nie lubi.[/QUOTE] Strasznie się martwię o tego pudliszonka :( ... skoro to już we [B]wtorek ...[/B] żeby było chociaż wiadomo, jak on się zachowuje w stosunku do innych psow (???) ... a ten jej facet to jakiś [...] powinna pozbyc się takiego faceta, potem i ją wystawi za próg !
  5. Zerknę sobie do staruszkow, nie martwcie się, będzie dobrze :) ... oby wiecej wirtualnych adopcji, ale takie w realu byłyby ważniejsze.
  6. Dosia przed chwila zwymiotowala ... już sama nie wiem, o co chodzi ??? ... do ogrodu wychodzi na siku itd. i galopem wraca, więc tam raczej nicego nie zjadła ... zawsze zjada tylko troszkę trawy, ale to robi codziennie. nowej karmy jeszcze nie ruszyła ... wieczorem jadła jeszcze z tej poprzedniej tury Dosia nie dostaje żadnych leków, bo ... jest zdrowa, w sensie wszystkich wyników. Ma niewątpliwie 'coś' z jelitami, ale to miała uregulować karma i rzeczywiście znaaaaczna poprawa jest widoczna (foto), koopa ma ksztalt, a nie jste kałużą .... a dzisiaj taka wpadka. Może to rzeczywiście chwilowe, albo początek jakiejś infekcji, wrrr ******************* ufff, wlaśnie zjadła śniadanie, może będzie dobrze , oby !!!!!
  7. Ja się załamię ... wczoraj było już tak dobrze, a dzisiaj :( ... Dosia odmówiła śniadania, podchodzi do miski, wącha i odchodzi , a w brzuszku jej gra orkiestra dęta , czy kiszki marsza grają, jak kto woli ... pamiętam te odgłosy sprzed chyba miesiąca, buuuuuuuuuuuu ... już nie wiem, co tu wymyśleć, może ta zmiana karmy, niby ta sama, ale zawsze z innego źródła, czy to możliwe ???
  8. Witaj chomiczku, jak minęła noc ? ... pewnie na poduszce ;)
  9. Czy juz coś wiadomo o tym radomskim psiaku ??? ... nie można pozwolić, by oddali go do schronu, z tego co widzę ma czas do WTORKU - to jeszcze tylko 3 dni, a de facto 2 , bo trzeba załatwić transport itp.
  10. Ewanka

    pudle szukaja domu

    Ciekawe, jak minęła noc pudlisiowi ? Szkoda, że w schronisku nie mogą przeprowadzić choć podstawowej diagnostyki ... może trzeba chłopaka na cito leczyc, a tu nic nie wiadomo :(
  11. [quote name='NadziejaA']małe słodkie przecudowne :) Też bym nie odmówiła takiemu małemu słodziakowi ;)[/QUOTE] ... i ja ... ale Wam zazdroszczę ;)
  12. O, fantastycznie, strasznie się cieszę, że sunia jedzie do Ciebie !!! Biedny pudliszonek nie ma gdzie się podziać, ale czy coś o nim bliżej wiadomo?
  13. Właśnie o nim czytałam ... czy coś wiadomo o psiaku, znalazłam tylko info, że nie ma się gdzie podziać. Ależ ci ludzie mają reflex :shake:
  14. Nareszcie dotarłam do starowinek ... dobrze, że jest odzew na ogłoszenia ... szkoda by siedziały do konca swych dni w schronisku.
  15. [quote name='sleepingbyday'](...) słuchajcie w radomiu jest 4 letni pudelek miniaturka, biały. we wtorek albo idzie do nowego domu, albo do schronu. pani idzie do domu opieki [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/192474-nie-chce-zejść-z-torów-dzikawy-pies-w-nieszczęsnych-okol.-Mińska-czeka-na-śmierć..!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE] Czy coś więcej wiadomo o tym psiaku?
  16. Ciotki ... mam bardzo dobrą wiadomość :):):) ... dzisiaj popołudniu Mr. Q. był w zupełnie dobrej formie, jak na wiadome okoliczności ... ;) fotka tylko dla wtajemniczonych ;)
  17. Ale fajne fotki :) ... chciaż to z kłami na wierzchu powoduje lekkie dreszcze :D
  18. To jakaś tragedia ... już nie mam pomysłu ... ręce mi opadają :( wydawało mi się, że jakoś można mu pomóc, a tu ... taki dramat :(
  19. O, matko ... kiedy to się skończy??? ... straszna bidulka, tym bardziej , że juz staruszka :( Czy długo jest już w schronie?
  20. Są bardzo rózne sytuacje życiowe i optowałabym za elastycznością w kwestii odbioru osobistego psa. Ważne żeby nie przegapić jakiegoś cudownego domku, bo akurat nie może wybrać się na drugi kraniec Pl. ... lub nawet 100 km.
  21. No jasne, każdy potencjalny domek trzeba sprawdzić , oby jak najdszybciej znalazl się TEN właściwy :)
  22. Czy są jakieś wieści???
  23. Choernie trudna sprawa z małym, wystraszonym, zestresowanym Toy`em. Jak mu pomoc ??? ... jakis doświadczony psi zaklinacz - bahawiorysta.
  24. [quote name='Czarodziejka']Do pozdrowień dołączamy przynajmniej kurzą rapetkę. To taka rada na przyszłość ;)[/QUOTE] Poczytałam o spacerze ... kurzych łapkach i o okrągłym brzuszku, ale byłam w biegu i ... :oops: ... masz rację, eleganckie to nie było. Szczylku, wiesz przecież, że Cię lubię i jesteś najfajniejszy ze wszystkich okolicznych szczykowatych ... może jakoś mi to wybaczysz? :loveu:
  25. Racja, każdy prawie spędzał wakacje w Sopocie lub trójmieście i gospodarstw rolnych tam nie uświadczysz ... może ktoś robi naszego Karmelka w bambuko ;)
×
×
  • Create New...