-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zagladamy :) .. witaj przystojniaku, ale mają z tobą zabawę :) -
Z mlekiem nie próbowałam, sama nie piję, więc mi nie przyszło do głowy ;) ... oj, w sobote do pracy? ... wobec tego miłej pracy :)
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
A co z tym małym białaskiem radomskim ??? ...żeby chociaż było wiadomo jak jest w stosunku do innych psów ??? -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Ewanka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'][B]pudelek:[/B] może być dt oczywiście! prawna opiekunka właścicielki psa nie jest zainteresowana szukaniem dobrego domu, ona go chce do schronu oddać. niestety nie znam wagi ani nie mam zdjęć. mogę spróbować się dowiedzieć, ale za nic nie ręczę. babka, która sprawuje prawną opiekę nad właścicielka psa we wtorek może go zawieźć do wawy. czy gdzieś indziej w mazowieckim -nie wiem. ta babeczka nie przetrzyma psa ani dnia, bo jej facet sobie nie życzy. zaznaczam, ze mieszkanie jest jej. on to nawet chciałby, żeby się swoich kotów pozbyła, bo on nie lubi.[/QUOTE] Strasznie się martwię o tego pudliszonka :( ... skoro to już we [B]wtorek ...[/B] żeby było chociaż wiadomo, jak on się zachowuje w stosunku do innych psow (???) ... a ten jej facet to jakiś [...] powinna pozbyc się takiego faceta, potem i ją wystawi za próg ! -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Ewanka replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Zerknę sobie do staruszkow, nie martwcie się, będzie dobrze :) ... oby wiecej wirtualnych adopcji, ale takie w realu byłyby ważniejsze. -
Dosia przed chwila zwymiotowala ... już sama nie wiem, o co chodzi ??? ... do ogrodu wychodzi na siku itd. i galopem wraca, więc tam raczej nicego nie zjadła ... zawsze zjada tylko troszkę trawy, ale to robi codziennie. nowej karmy jeszcze nie ruszyła ... wieczorem jadła jeszcze z tej poprzedniej tury Dosia nie dostaje żadnych leków, bo ... jest zdrowa, w sensie wszystkich wyników. Ma niewątpliwie 'coś' z jelitami, ale to miała uregulować karma i rzeczywiście znaaaaczna poprawa jest widoczna (foto), koopa ma ksztalt, a nie jste kałużą .... a dzisiaj taka wpadka. Może to rzeczywiście chwilowe, albo początek jakiejś infekcji, wrrr ******************* ufff, wlaśnie zjadła śniadanie, może będzie dobrze , oby !!!!!
-
Ja się załamię ... wczoraj było już tak dobrze, a dzisiaj :( ... Dosia odmówiła śniadania, podchodzi do miski, wącha i odchodzi , a w brzuszku jej gra orkiestra dęta , czy kiszki marsza grają, jak kto woli ... pamiętam te odgłosy sprzed chyba miesiąca, buuuuuuuuuuuu ... już nie wiem, co tu wymyśleć, może ta zmiana karmy, niby ta sama, ale zawsze z innego źródła, czy to możliwe ???
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Czy juz coś wiadomo o tym radomskim psiaku ??? ... nie można pozwolić, by oddali go do schronu, z tego co widzę ma czas do WTORKU - to jeszcze tylko 3 dni, a de facto 2 , bo trzeba załatwić transport itp. -
Ciekawe, jak minęła noc pudlisiowi ? Szkoda, że w schronisku nie mogą przeprowadzić choć podstawowej diagnostyki ... może trzeba chłopaka na cito leczyc, a tu nic nie wiadomo :(
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Ewanka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
O, fantastycznie, strasznie się cieszę, że sunia jedzie do Ciebie !!! Biedny pudliszonek nie ma gdzie się podziać, ale czy coś o nim bliżej wiadomo? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Właśnie o nim czytałam ... czy coś wiadomo o psiaku, znalazłam tylko info, że nie ma się gdzie podziać. Ależ ci ludzie mają reflex :shake: -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Ewanka replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Nareszcie dotarłam do starowinek ... dobrze, że jest odzew na ogłoszenia ... szkoda by siedziały do konca swych dni w schronisku. -
[quote name='sleepingbyday'](...) słuchajcie w radomiu jest 4 letni pudelek miniaturka, biały. we wtorek albo idzie do nowego domu, albo do schronu. pani idzie do domu opieki [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/192474-nie-chce-zejść-z-torów-dzikawy-pies-w-nieszczęsnych-okol.-Mińska-czeka-na-śmierć..!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE] Czy coś więcej wiadomo o tym psiaku?
-
Ciotki ... mam bardzo dobrą wiadomość :):):) ... dzisiaj popołudniu Mr. Q. był w zupełnie dobrej formie, jak na wiadome okoliczności ... ;) fotka tylko dla wtajemniczonych ;)
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
To jakaś tragedia ... już nie mam pomysłu ... ręce mi opadają :( wydawało mi się, że jakoś można mu pomóc, a tu ... taki dramat :( -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
O, matko ... kiedy to się skończy??? ... straszna bidulka, tym bardziej , że juz staruszka :( Czy długo jest już w schronie? -
Są bardzo rózne sytuacje życiowe i optowałabym za elastycznością w kwestii odbioru osobistego psa. Ważne żeby nie przegapić jakiegoś cudownego domku, bo akurat nie może wybrać się na drugi kraniec Pl. ... lub nawet 100 km.
-
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
Ewanka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
No jasne, każdy potencjalny domek trzeba sprawdzić , oby jak najdszybciej znalazl się TEN właściwy :) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Ewanka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś wieści??? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Choernie trudna sprawa z małym, wystraszonym, zestresowanym Toy`em. Jak mu pomoc ??? ... jakis doświadczony psi zaklinacz - bahawiorysta. -
[quote name='Czarodziejka']Do pozdrowień dołączamy przynajmniej kurzą rapetkę. To taka rada na przyszłość ;)[/QUOTE] Poczytałam o spacerze ... kurzych łapkach i o okrągłym brzuszku, ale byłam w biegu i ... :oops: ... masz rację, eleganckie to nie było. Szczylku, wiesz przecież, że Cię lubię i jesteś najfajniejszy ze wszystkich okolicznych szczykowatych ... może jakoś mi to wybaczysz? :loveu:
-
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
Ewanka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Racja, każdy prawie spędzał wakacje w Sopocie lub trójmieście i gospodarstw rolnych tam nie uświadczysz ... może ktoś robi naszego Karmelka w bambuko ;)