Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. ... mnie też Zorbę przywiozły wolontariuszki i jest szczęśliwym psem ;) ... nie każdy może jechać w danym czasie. Najważniejsze, żeby Osoba była ciepła, mądra i nie sprawiła zawodu małej suczynce ... żal patrzeć, że musi jeszcze czekac na swój domek, nigdy nie wiadomo ile sunia ma czasu.
  2. Tak, trzeba przyznać, że Dosia ma zdecydowanie dobre maniery ;)
  3. Witaj Malutka, juz jutro idziesz do cudownego troskliwego DT :):):) ... mam nadzieję, że w twoich planach nic się nie zmieniło.
  4. Właśnie zastanawiałam się nad jego proporcjami, chyba dłuuuuuugi na króciutkich łapinkach .... ale i tak ma masę wdzięku :)
  5. Dosia zaprosiła gości, ale co to??? ... chyba zajęłi się sobą ... :roll: hmmm, trochę głupia sytuacja ... jak długo oni tak mogą :cool3: ... hallllooo, jestem tu ... no, czekam ...:shake: ... dzięki Dosiu za cierpliwość ... wiesz jaki on jest boski :loveu::loveu::loveu:
  6. [B]Lenusia w swoim żywiole[/B] ... nie widzi świata poza swym wybrankiem :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/334/c7262685196fbc3amed.jpg[/IMG][/URL] ... przypadkowi widzowie są raczej w niezręcznej sytuacji ... :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/334/b0ffb1b111885d0fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/338/365f83539aa876f4med.jpg[/IMG][/URL] ... dzięki Dosiu , masz buziaka za cierpliwość ... :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/339/d42136563c13c7c1med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]sorry za jakość, robiłam komórką bez lampy, bo przecież trochę ich podglądałam :evil_lol:[/SIZE]
  7. Dokładnie to jest TO :) ... porozmawiałam sobie nawet z panią przez tel. zanim zamówiłam, super obsługa, słowna i terminowa :)
  8. Witaj Cassi :loveu: ... niech się tylko rozniesie po świecie, że Piękna szuka domku, będą się o nią biły :)
  9. Cześć Szczylu :)
  10. Cześć Birmuniu , pogoda piękna, zapraszam na spacer :)
  11. Dzień dobry Kapselku, pakujesz się na wyjazd do DT , chyba do mestudio, czy coś mylę? Taka tu cisza ... czyżby jakaś zmiana planów???
  12. Cudne maleństwo :loveu: ... a ta fotka, gdzie stoi łapeczkami na kaloszach :evil_lol: ... rewelacja, poslijcie to na jakis konkurs foto ... I nagroda murowana :p
  13. Eklerek słodziak cudny :loveu: , wszystkie maluszki są śliczne :)
  14. Dosia wita cioteczki o poranku :loveu: Dosia uwielbia leżeć na czymś miękkim ... położyłam na chwilkę, na podłodze, kołdę puchową wyjętą po lecie z szafy, bo tu juz zaczyna być brrrrrrrrrrrrrr ... i Dosia natychmiast zwinęła się w kłębuszek i ułożyła się na niej ... wygladała przesłodko :) Oby znalazł się cudowny kochający domek ... ona jest tak spragniona miłości, jak żaden inny psiak. No i te jej sarnie, wilgotne oczy wpatrzone w człowieka ... wszystkie pieniądze za takie spojrzenie :loveu:
  15. Witaj Wisienko ... wstawaj i biegaj na spacerek :) O, jaki fajny maluch ... ;)
  16. Dzień dobry malutka :) ... oby się okazało, że ta padaczka to już przeszlość, albo zła diagnoza.
  17. Witaj Gumisiu :) ... a może udało by się zdobyć fotkę psiaka z profilu, ciekawa jestem czy on jest raczej trochę ... dłuższy ;)
  18. Piechciu , trafiłaś w samo sedno :) ... to po ja się męczyłam ? ;) :)
  19. ojej ... ale bida :( ... nie wiecie, od jak dawna biedak się męczy w tym pancerzu? Majqa bardzo współczuje ... :(
  20. Mam, nareszcie znalzłam ... to była firma JBB studio ... tam zamawialam adresowki. http://jbbstudio.pl/viewpage.php?page_id=3
  21. Zdjęcia rewelacyjne :) ... a to z ząbkami I klasa :D
  22. Fajny pudliszonek, a metamorfoza niesamowita :)
  23. [quote name='Nutusia']No nie wytrzymałam - tak parsknęłam, że się zza ściany pytają o co chodzi?... I co ja im teraz powiem? :)[/QUOTE] ... ludziom, to jeszcze można jakoś wytłumaczyć, ale jakie zdziwone oczy mają moje psy ... ja stosunkowo rzadko parskam sobie w samotności ;)
  24. [quote name='magenka1']Ewanko prześlij mi Swój adres bo szeleczki będą dla Lenki z bazarku szły[/QUOTE] [B]Bardzo się cieszę i baaardzo dziękujemy:loveu:[/B] [SIZE=1]adres zaraz wyślę na pw[/SIZE]
  25. Tak jest ! ;) ech, cierpliwość to taka trudna cecha ... :p
×
×
  • Create New...