-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
... mnie też Zorbę przywiozły wolontariuszki i jest szczęśliwym psem ;) ... nie każdy może jechać w danym czasie. Najważniejsze, żeby Osoba była ciepła, mądra i nie sprawiła zawodu małej suczynce ... żal patrzeć, że musi jeszcze czekac na swój domek, nigdy nie wiadomo ile sunia ma czasu.
-
Tak, trzeba przyznać, że Dosia ma zdecydowanie dobre maniery ;)
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Ewanka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Witaj Malutka, juz jutro idziesz do cudownego troskliwego DT :):):) ... mam nadzieję, że w twoich planach nic się nie zmieniło. -
Mix pekińczyka? Cudeńko w schronisku.Już w swoim domu.
Ewanka replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Właśnie zastanawiałam się nad jego proporcjami, chyba dłuuuuuugi na króciutkich łapinkach .... ale i tak ma masę wdzięku :) -
Dosia zaprosiła gości, ale co to??? ... chyba zajęłi się sobą ... :roll: hmmm, trochę głupia sytuacja ... jak długo oni tak mogą :cool3: ... hallllooo, jestem tu ... no, czekam ...:shake: ... dzięki Dosiu za cierpliwość ... wiesz jaki on jest boski :loveu::loveu::loveu:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia w swoim żywiole[/B] ... nie widzi świata poza swym wybrankiem :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/334/c7262685196fbc3amed.jpg[/IMG][/URL] ... przypadkowi widzowie są raczej w niezręcznej sytuacji ... :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/334/b0ffb1b111885d0fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/338/365f83539aa876f4med.jpg[/IMG][/URL] ... dzięki Dosiu , masz buziaka za cierpliwość ... :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/339/d42136563c13c7c1med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]sorry za jakość, robiłam komórką bez lampy, bo przecież trochę ich podglądałam :evil_lol:[/SIZE] -
Dokładnie to jest TO :) ... porozmawiałam sobie nawet z panią przez tel. zanim zamówiłam, super obsługa, słowna i terminowa :)
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witaj Cassi :loveu: ... niech się tylko rozniesie po świecie, że Piękna szuka domku, będą się o nią biły :) -
Cześć Szczylu :)
-
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
Ewanka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Kapselku, pakujesz się na wyjazd do DT , chyba do mestudio, czy coś mylę? Taka tu cisza ... czyżby jakaś zmiana planów??? -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Eklerek słodziak cudny :loveu: , wszystkie maluszki są śliczne :) -
Dosia wita cioteczki o poranku :loveu: Dosia uwielbia leżeć na czymś miękkim ... położyłam na chwilkę, na podłodze, kołdę puchową wyjętą po lecie z szafy, bo tu juz zaczyna być brrrrrrrrrrrrrr ... i Dosia natychmiast zwinęła się w kłębuszek i ułożyła się na niej ... wygladała przesłodko :) Oby znalazł się cudowny kochający domek ... ona jest tak spragniona miłości, jak żaden inny psiak. No i te jej sarnie, wilgotne oczy wpatrzone w człowieka ... wszystkie pieniądze za takie spojrzenie :loveu:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Witaj Wisienko ... wstawaj i biegaj na spacerek :) O, jaki fajny maluch ... ;) -
Mix pekińczyka? Cudeńko w schronisku.Już w swoim domu.
Ewanka replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Witaj Gumisiu :) ... a może udało by się zdobyć fotkę psiaka z profilu, ciekawa jestem czy on jest raczej trochę ... dłuższy ;) -
Piechciu , trafiłaś w samo sedno :) ... to po ja się męczyłam ? ;) :)
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Ewanka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
ojej ... ale bida :( ... nie wiecie, od jak dawna biedak się męczy w tym pancerzu? Majqa bardzo współczuje ... :( -
Mam, nareszcie znalzłam ... to była firma JBB studio ... tam zamawialam adresowki. http://jbbstudio.pl/viewpage.php?page_id=3
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Ewanka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Fajny pudliszonek, a metamorfoza niesamowita :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']No nie wytrzymałam - tak parsknęłam, że się zza ściany pytają o co chodzi?... I co ja im teraz powiem? :)[/QUOTE] ... ludziom, to jeszcze można jakoś wytłumaczyć, ale jakie zdziwone oczy mają moje psy ... ja stosunkowo rzadko parskam sobie w samotności ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Ewanko prześlij mi Swój adres bo szeleczki będą dla Lenki z bazarku szły[/QUOTE] [B]Bardzo się cieszę i baaardzo dziękujemy:loveu:[/B] [SIZE=1]adres zaraz wyślę na pw[/SIZE] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Tak jest ! ;) ech, cierpliwość to taka trudna cecha ... :p