Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Pozdrowienia dla cudnego Pudlisia :) ... i trzymam kciuki za polowanie na złocisty pudlisiowy płyn ;) :)
  2. [quote name='obraczus87']Mam nadzieje, że Natalijo lada chwila porobi rozliczenia... Niestety nie mam z czego zapłacić za Fiprex... EWanko, pamietaj prosze, aby uwazac na deszcz. Psiak nie moze miec kontaktu z wodą/deszczeem dwa dni po nakropleniu.[/QUOTE] Dzięki za przypomnienie :) ... pamiętałam, że nie można kąpać, ale ulewa to przecież taka szybsza kąpiel ;) ... u nas dzisiaj pada i na jutro zapowiadają deszcz , wobec tego Lenusię zakroplimy pojutrze.
  3. To największy cud na dogo ... oj, fotki by się obejrzało ... :loveu: a może spotkanie 'samo' się odsuwa w czasie, by chłopakowi w głowie nie mieszać (?)
  4. [B]Lenusia wiata ciocie :loveu:[/B] ... nie była wczoraj u weta, bo z łapką wieczorem było już lepiej, a dzisiaj biega prawie na 4-rech ;) ... tylko troszeczkę ją oszczędza ... jest znaczna poprawa. Kupiłam [B]fiprex[/B] i pokropimy sunię, niech wszystkie robale trzymają się od niej z daleka !!! [B][SIZE=3]zapłaciłam .......... 18,50[/SIZE][/B] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]... bardzo proszę doliczyć i miło byłoby dostać przelew, bo w portfelu hula wiatr, a zaległość rośnie jak na drożdżach :crazyeye:[/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/330/ed317632d61531e9.jpg[/IMG][/URL]
  5. Dosia kwitnąca :multi: ... z lenkową łapką też lepiej. ********** Liliek ... żałuję, że benzyna u nas w sadzie nie rośnie :p ... w tej sytuacji, musimy jakieś inne źródełko znaleźć, bo Twój wspaniały terenowy smok pali jak ... mega-smok :angryy:
  6. Do góry ... po lepsze życie i kochające domki :)
  7. Jeszcze raz baaaaaaardzo dziękuję LILEK za transport (bez względu na czas i pogodę!!!) ... za wspaniała wiedzą merytoryczną, którą nas wspiera ... i za to, że zawsze można na Nią liczyć !!!!
  8. Jeśli można ją zamówić z dostawą do domu w tej cenie, to jest to bardziej atrakcyjne, bo po tą u weta, trzeba jechać aż do Płocka. no i przecież musimy się zrewanżować jakoś Lilek za dwukrotne podwiedzienie Dosi do płockiej kliniki ... to ponad 35 km w jedną stronę (70), plus kilka w samym Płocku - 5 km (10) .. a Lilek do mnie też ma ok ok.10 km (20), nie wspominam już o poświęconym czasie ... koniecznie coś trzeba wymyśleć. Łatwo policzyć ile tych km się nazbierało 100x2=200 km :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Były jakieś propozycje składki na transport, myślę, że można wrócic do sprawy ..... może w formie karmy dla Jej psiaków, a może macie jakieś inne propozycje ? :) ... nie możemy tego tak zostawić, bo juz nigdy nie będe miała odwagi poprosic Ją o pomoc w transporcie Dosi do kądkolwiek :oops::oops::oops: ******************************** na górnym paragonie jest fiprex dwa razy, drugi dla Lenki ... oczywiście cena pojedyncza ;) ********************************* Dosia miała aplikowany Frontline, jak do nas przyszła , to już półtora miesiąca, myślę, że można/należy dać jej go ponownie ... chyba, że macie inne zdanie???
  9. Nie mam niestety skanera, mam nadzieję, że wyniki będą czytelne ... wszystkie są w normie :) ... i jeszcze paragon z poprzedniej wizyty ... z badania krwi Dosi
  10. Dosia wróciła z Płocka od weta, była w doborowym towarzystwie Lilek i mojego TZ-ta ... wyniki dobre, ale to już wiecie :) ... jest potwierdzenie na papierze ;) Cudowna karma kupiona, 2kg, tyle mieli i powiedzieli, że Eukanuba jest też ok, piechciu, miałam to zapytać. Odnośnie chorób jelit, to wszystkie te, o ktore pytałyście, występują również u psów, ale u nich bardzo trudno to stwierdzić. No i najważniejsza informacja ............. dzisiaj popołudniowa koopa Dosi w sporej części była ok, tzn. miała jakis kształt, a nie była, jak dotąd rozlaną plamą , hurrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa ... nie myślałam, że będę się aż tak cieszyć z psiej kupy :multi::multi::multi: :diabloti: DZISIEJSZE WYDATKI: porada lekarska za free (!!!!!!!!) fiprex = 18.50PLN karma = 21,60 (za 2kg) razem = 40,10
  11. Wspaniałe wieści !!! :) ... nad konikami płaczemy, ale pomóc niestety nie ma jak.
  12. Mnie się też wydaje, że ta karma dobra dla Dosi ... chyba kupimy dzisiaj u weta większy worek (kupić ???) bo w tym malutkim już widać dno, a pozostałość dosinej karmy można 'odsprzedać' Lence ;) Rzeczywoście, szelki Lenka ma dostać na swoim wątku :), ale gdyby udało się coś i dla mniej znaleźć, byłabym ogromnie wdzięczna, bo ona zjada swoje uprzęże w zastraszającym tempie :mad: Dosia ma w biuście, a właściwie pod pachami, ok 60cm, ma figurę modelki ... przecież już żeśmy kiedyś to komisyjnie stwierdziły :evil_lol: ... a Lena ok. 50.
  13. Dzięki Oczka za zaproszenie, niestety nie mam jak pomoc, tylko podnieśc chłopaków na pierwszą.
  14. Byłam pewna, że pisałam o tej karmie, widocznie tylko miałam taki zamiar :evil_lol: ... karma dietetyczna, polecana przez panią wet. stosunkowo tania, Dosi baaaardzo smakuje, myślę, że ma dziewczyna dobry gust ;) Nie wiem, czy będzie coś widać na fotce, nadal nie mam porządnego aparatu :cool3:
  15. [quote name='obraczus87']Ewanko jesli tylko masz mozliwosc zabrania LEnki do weta (choc wiem, ze to cieżka sprawa) to zabierz ją. Lepiej dmuchać na zimne i wszystko sprawdzić.[/QUOTE] Teoretyczna możliwość jest, bo jedziemy z Dosią, ale ... Lenka to mega-panikara, takiej w życiu nie widziałam, chociaż pamiętam, że kiedyś nie reagowała aż tak lękowo na weta ... w sumie nic się nie zmieniło, ten sam wet ... musiała się po prostu bardzo źle czuć, no i dostawała codziennie po dwa zastrzyki w bolącą pupę. Znielubiła tego weta na maxa. . Najgorsze, że nie mamy jeszcze szeleczek, a z obroży zaciśniętej ile się da (by nie udusić ;) ) Lenka się ostatnio wysunęła i gdyby nie szelki, to nie chcę nawet myśleć, jak to się mogło skończyć. Może Lilek coś poradzi, choć szelek niestety nie ma , bo już się dopytywałam. Czakamy z decyzją do 18-tej.
  16. Żadnego spuchnięcia nie widać, jak dotykam, to Lenusia nie sygnalizuje, by ją któreś konkretne miejsce bolało ... a jednak nie staje na tę łapkę, tylko trzyma ją w górze ... wyraźnie ją oszczędza. Zobaczymy jak będzie do wieczora ... do Płocka jedziemy ok. 18-tej, może do tego czasu coś się wyklaruje.
  17. Tak, dzisiaj wieczorkiem wyprawa do Płocka z Lilek w roli przewodnika i transportu ;) ... mam nadzieję, że sprawy ruszą z kopyta i nareszcie będzie wiadomo, co naszej kochanej Dosi dolega.
  18. Przychodzę na zaproszenie Erici ... niestety nie mam jak pomóc, psiaki są z nami w domu, nie mamy ani pół kojca, czyli możliwości, nawet czasowego odosobnoienia .......... trudny psiak potrzebuje profesjonalnej oieki i 'swojej' przestrzeni.
  19. Dosia wita ciocie i życzy dobrego tygodnia :loveu: Nowa karma bardzo Dosi smakuje, wydaje sie, że ma teraz jeszcze lepszy apetyt, biegnie do miski, mało łapek nie pogubi :p ... oby to okazal się strzał w dziesiątkę ... zobaczymy, jaka dzisiaj będzie koopa, nowa karma powinna już zadziałać (chyba-?) ... wprawdzie słyszałam, że na efekty 'leczenia' dietą trzeba czekac kilka tygodni .
  20. [B]Lenusia wita cioteczki i życzy dobrego tygodnia :loveu:[/B] ... wczoraj wieczorem Lena kulała na tylną prawą nóżkę :roll: ... musiała jakoś niefortunnie zeskoczyć z fotela, albo urazić ją sobie, gdy biegły z Dosią na wyścigi do misek z jedzonkiem, albo na spacerze. Dzisiaj już [B]nie staje na nią wcale[/B] ... martwi mnie to bardzo ... jedziemy dzisiaj wieczorem z Dosią do Płocka do weta, może wziąć też Lenę (choć bez szelek czarno to widzę) , może jednak niech ktoś to zobaczy (?) ... co sądzicie, czy ja czasem nie przesadzam???
  21. [quote name='mshume'] [I]MINI ma od dzisiaj swój dom :multi:[/I] [/QUOTE] Wspaniała informacja :) ... a metamorfoza Czesia niebywała !!!
  22. [quote name='zadra']Jeszcze raz jagdterier.Bardzo wychudł, poprzednim razem jego kondycja fizyczna była zdecydowanie lepsza.Wydaje mi się,że sobie nie radzi,przezywa duzy stres w schronie [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/1713/piesjakterier.jpg[/IMG][/QUOTE] Tego malca przydało by się szybko wyciągnąć , skoro marnieje w tak szybkim tempie, wyraznie źle znosi pobyt w schronie.
  23. Jak się czuje Sarunia? ... mi sie wydaje młodsza niz ją oceniono.
  24. [quote name='IVV']Ewanko masz pelna skrzynke[/QUOTE] Już biegnę posprzątać ;)
  25. Czy tą chudzinkę z postu 3975 też planujecie wyciągnąć? Wygląda na młodziutką sunię.
×
×
  • Create New...