Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Trochę smutno się zrobiło u Misia ... a może to ta pogoda, wszyscy trochę zamuleni chodzą i nie dostrzegają misiowych walorów ;) Misiu, nie poddawaj się, gdziej przecież musi być ten twój wymarzony domek ... głowa do góry !!!
  2. Witaj kochany Pudlisiu :) ... ale ciotki cię męczą ;) ... siuśki chcą łapać, nie dają spokoju malutkiej psince ;) Ciotki, a może badanie krwi pod kątem nerek by załatwiło sprawę , a przy okazji morfologia, próby wątrobowe i trzustka ... właśnie robiłam to wszystko mojej tymczasowiczce Dosi, za jednym zamachem jest przegląd całości, że tak powiem ;) ... hmmmmm, a może coś przegapiłam na wątku Pudlisia i to nie jest dobry pomysł???
  3. Kajtuś, straszny chudzinek ... zdjęcie zawsze dodaje kilka kg . Do góry psiaki, po nowe życie !!!
  4. [B]Dosia wita kochane Cioteczki :loveu:[/B] Żałujcie, że tego nie widzicie, gdy niosę michę z jedzonkiem, Dosia skacze tak, jakby chciała mnie przeskoczyć, wywołuje tym salwy śmiechu domowników :eviltong: Nasza kochana sunia czuje się już coraz lpiej :) ... wydaje mi się, że ta karma dobrze jej służy i chyba będzie można zamówić większy worek. Qpajda zaczyna już mieć jakiś kształt, choć na razie w niewielkiej części ... to już sukces, bo przedtam to była po prostu ... kałuża. Wg Dosi można regulować zegarek, jak o 18-tej nie dostaje kolacji, krąży popiskuje i daje znać, że 18-ta minęła ... ok. 21-szej ostatni spacerek i potem pięknie, bez grymaszenia zasypiają, razem z Leną, jak aniołeczki :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/336/2482667a0290da4dmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. Przelew nadal nie dotarł, właśnie sprawdzałam .................. naprawdę nie wiem , jak mam to rozumieć ???
  6. [quote name='Igiełka']Ewanko muszę Cię rozczarować mam dobry humor ;) Hmm mieszkasz w domu z ogrodem i piszesz że brak warunków no ale czymś trzeba się zawsze zastawić. Sunia w potrzebie i duża ale po co? przecież nie ma na Nią kasy. Bo dobre serce jest obecne dgy są deklaracje...[/QUOTE] Igiełko, mylisz pojecia , prowadzę [B]domowy DT[/B] , u nas nie ma ani pół kojca ... psy mieszkają z nami w domu (!!!!!!) ... podobnie jak u Ciebie :) ... a po ogrodzie i naszym lesie po prostu biegają, aportują itp. i mają z tego masę frajdy ... ogromna, ogrodzona przestrzeń ... nie wliczam rozmiaru posesji (8tys. mkw.) do powierzchni domu , gdzie psy śpią, jedzą, bawią się ... nie chcę by duży pies obijał się o meble :evil_lol: ... mniejsze sobie świetnie radzą ;) Napisz proszę dokładnie, bo jakoś mi to umknęło, dlaczego Ty nie weźniesz suni na domowy DT?
  7. [quote name='Igiełka']a pieniążki takie same.... Prawda Ewanko? Zgadzasz się no nie ma się tu z czym nie zgodzić.[/QUOTE] Igiełko, o co Ci chodzi, czy wstałas dzisiaj lewą nogą ;) ... mam sporo pracy, no ale odpowiem skoro Cię to interesuje ... nie mam warunków na tak duże psiaki (choć bardzo żąłuję), a cena za większe psy byłaby większa. Może to zadowoli już Twoją ciekawość , jeśli nie, to zapraszam na PW, bo tu jest wątek potrzebującej suni ... a nie mojego DT ;)
  8. [quote name='anna10025']Cieszę się z sukcesu Lenki, to oznacza pokonanie jej "skrzywienia " psychicznego, które wynikało być może z głodzenia jej. Gratulacje dla Lenki i Ciebie Ewanko. Nie wiem o co chodzi z Natalijo, ale z tego co zrozumiałam nie przelała pieniędzy Lenki na konto Ewanki? Myślę , że [B]deklaracje wrześniowe powinny pójść na konto Ewanki[/B].[/QUOTE] Hmmm, to nie jest dobry pomysł :shake: ... boję się bałaganu w finansach, ja się do tego absolutnie nie nadaję !!!
  9. Trzymam kciuki ........... trzymaj się mały !!!
  10. [quote name='kamilka91']Sabik w schronisku od sierpnia zeszłego roku...[/QUOTE] Faktycznie długo ... może by ją reklamować na forach milośników ON-ków.
  11. [quote name='Igiełka']Ewanka ale i tak nie weżmiesz Sabunii -sunia nie ma deklaracji.:diabloti:[/QUOTE] Igiełko, przecież wiesz, że nigdy nie biorę do DT dużych suczek, tylko małe .... znowu pudło :D
  12. Piękna sunia ... jak długo jest w schronisku?
  13. No to czekamy na poniedziałek, obgryzając paznokcie ...... ;)
  14. Dużo zdrowia chudzince i ... do góry!
  15. Odwiedzam chłopaka ... trzymam mocno kciuki, żeby mu się udało znaleźć fajny domek :)
  16. [quote name='magda222']Ciekawe jak zareaguje jak zobaczy Gusię...[/QUOTE] Też jestem strasznie ciekawa, ale przyznam, że troszkę sie tego boję ... ... ciekawe, czy chłopak stanie jak wryty, czy rzuci się Gusi w objęcia i zacałuje na śmierć, czy .... co zrobi Marlej ???
  17. [quote name='magenka1']No to fajnie aby tylko Lenka się nie wzięła za jedzenie szeleczek :)[/QUOTE] Już teraz zanając jej możliwości, nie zostawię jej z szelkami sam na sam w jednym pomieszczeniu ;)
  18. [quote name='magenka1']Ewanko tak jak napisała Javena poczekaj może z robieniem dziurek jak dojdzie te drugie szeleczki wtedy zobaczysz co będzie dobre dla Lenki a co dobre dla Dosi[/QUOTE] Dziurki zrobione, ale one w niczym nie przeszkadzają ... szeleczki mogą być dla obu dziewczynek, zależnie od sytuacji :)
  19. Zadzwoniłam wczoraj do Natalijo ... obiecała, że dzisiaj rano załatwi sprawę w trybie pilnym i ... NIC ... może trzeba poczekać do jutra. Rozliczenie , które podałam, jest do końca [B]sierpnia[/B], a dzisiaj zaczął się [B]wrzesień[/B] ... worek karmy kupiłam, powinna starczyć na jakiś czas, ale wszelakich wydatków jest teraz masa, choćby opał ... trzeba kupić i jakby to powiedzieć, potrzebna kasa ... na krechę u nas nie dają :/ [B]Ojjjjjjjjj, Natalijooooooooo .............................[/B] :mad::mad::mad:
  20. Witaj Malwinko, pokazuj się światu :)
  21. [B]Lena dostała paczkę od cioci Javeny[/B] ... :loveu: .... [B]bardzo dziękujemy !!!!!!![/B] ... szeleczki solidne, skórzane, bardzo dobre, trzeba tylko zrobić dodatkowe dziurki, a smyczka super, z metalowego łańcuszka ... chyba nareszcie Lena jej nie przegryzie gdy się odwócę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. To wspaniała wiadomość ... :crazyeye: bardzo dziękujemy kochana Ciociu :multi::loveu::multi::loveu::multi: Dosia czuje się naprawdę dobrze, wydaje mi się, że już nic ją nie boli, jest znacznie żywsza, biega, cieszy się, prowokuje do zabawy ... jest wspaniała :loveu:
  23. [B]Ciotki, mam dobrą wiadomość[/B] :loveu: Lenusia [B]po raz pierwszy[/B] zostawiła coś w misce po śniadaniu ... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: nareszcie się dziewczyna nasyciła ... już myślałam, że nigdy się nie doczekam ... do tej pory ile by nie dostała, zjadała wszystko i chciała jeszcze ... na początku jadła niezwykle zachłannie, za chwilę [B]wymiotowała i jadła dalej[/B], zwracała i znowu jadła (oczywiście dostawała świeżą porcję !!!) ..... to był [B]głód psychiczny[/B], wciągała jedzenie[B] bez gryzienia[/B], stąd wnioskuję, że jednak chyba niestety była głodzona :( potem był etap jednego gryźnięcia i reszta była[B] połykana[/B] ... a teraz Lena [B]gryzie jedzonko[/B] i nawet [B]zostawia [/B]kilka granulek karmy :multi::multi::multi: ogłaszam więc [B]niebywały sukces !!!!!!!!!![/B] [COLOR=black][B]*******************************[/B][/COLOR] Jeszcze tylko dodam, że 28 sierpnia minęły[B] trzy miesiące[/B] pobytu Lenusi w naszym domu.
  24. Rozmawiałam wczoraj z Natalijo i obiecała, że dzisiaj wszystko ureguluje ... bardzo się ciesze, bo Lenusia od miesiąca żyje na kredyt, a to miłe nie jest ;)
  25. Też myślę, żeby już Dosi nie mieszać w glowie ;) tzn. w żółądku ... niech może będzie na tej karmie chociaz z kilka tygodni i wtedy, mam nadzieję, będzie wyraźnie widać poprawę ... teraz mamy 2kg, to starczy na ok. 10 dni ... tak czy siak, trzeba pilnie dokupić.
×
×
  • Create New...