Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Kajtusiu, pamiętamy o Tobie ... skacz do góry :)
  2. [quote name='bila1']odpada, jej pani przywiozła ją z USA ;)[/QUOTE] To może nawet lepiej ;) ... prezesem związku czy towarzystwa miłośniów corgi jest p. Anna Redlicka, może do niej uderzyć ... można w googlu poszukać do niej kontaktu.
  3. Dawno mnie nie było, a tu ... taaaaka rewelacja :multi::multi::multi: ... wszystkiego najlepszego Tofficzku na nowej drodze życia !!!!!!!
  4. Podnoszę kocinę ... a z rozpoznaniem płci, nie jest tak prosto jak u psiaków ;)
  5. [quote name='IVV']wesolo u Ciebie Ewanko ,az milo poczytac :)[/QUOTE] Zapraszamy częściej :) ... staramy się tworzyć wyspę szczęśliwości dla psiaków ... bo jak wiadomo, ich życie łatwe nie jest.
  6. Ciotki, jeśli sunia jest rasowa, to może sprawdzic w rodowodzie z jakiej hodowli i zawiadomić hodowcę ... może ma jakiś pomysł na dom dla suni. Niektórzy szukają przecież starszych psiaków, a nie tylko szczeniaczków.
  7. Witaj Saruniu :) ... pokazuj się ciotkom i .. wujkom ;)
  8. Kudłatki na pierwszą :) ... ciotki o was myślą, ale niewiele mogą pomóc, niestety.
  9. Do góry chłopaki ... niech jak najwięcej ciotek i wujków tu trafi :) niestety finansowo w tej chwili nie mogę pomóc :/
  10. Witaj Pudlisiu kochany, pokazuj się światu o poranku :)
  11. [quote name='Szarotka']Nie macie do Natalio telefonu. Zawsze byla bardzo rzetelna. Powinna znalezc chwile, zeby watek rozliczyc i przekaza komus innemu.[/QUOTE] Oczywiście mamy do niej nr tel. i rozmawiamy z Natalijo, ale chyba był jakiś problem z numerem konta, wysłałam po raz kolejny i Natalijo powiedziała, że przelew wysłała wczoraj. Czekamy cierpliwie, bo czasem banki w weekendy wolniej pracują.
  12. [quote name='IVV']ja zawsze susze moje sucze suszarka,nie lubi tego procesu ,ale znosi wszystko z wielka cierpliwoscia ...tylko ten wzrok ;)[/QUOTE] Niektóre psiaki panicznie boją się szumu (suszarki), ktoś mi tłumaczył, że wszelkie szumy atawistycznie kojarzą im się z niebezpieczeństwem ... np. w naturze szumu zblizającego się węża. Często wystarcza, że pies po kąpieli, po prostu jest w domu i wysycha bez pomocy ;)
  13. [B]Cassi skradłaś mi serce :loveu: [/B]... gdybym tak mogła, jak nie mogę, to już biegałabyś u nas w ogrodzie ... ech :roll::roll: ... na górę śliczna szukaj swojego cudownego domku :) Funiu, bardzo współczuję, życzę zdrowia Twojej suni i trzymam mocno kciuki!!!!!
  14. [quote name='piechcia15']no ja tez parsknęłam ze śmiechu co mi się nie zdarza w samotności:)[/QUOTE] To zasługa Dosi i jej tajnego współpracownika Mr. Qpal`a ... oni tworzą zgrany tandem, a ja muszę ich ... rozpracować, taka misja :p
  15. Do góry ... teraz już będzie tylko lepiej :)
  16. Obraczus, jak przelew dotrze ... to tam też miało być na ten uspokajacz :) ... czekamy do poniedziałku.
  17. Mam nadzieję, że przelew dotrze i wszystko się wyjaśni ... miałam do tej pory bardzo dobre relacje z Natalijo, kasa zawsze w terminie i wspaniała paczka dla Lenki, masa piłeczek, smycze, świetna karma itd. itp. ... nie chciałabym, aby to bardzo dobre wrażenie gdzieś się rozmyło. Wierzę, że wszystko będzie ok :)
  18. [quote name='obraczus87']Ewa, przepraszam, ale oplułam monitor ze smiechu :megagrin:[/QUOTE] Tyle naszego, co się pośmiejemy ... też mnie ten facet rozśmieszył :D
  19. Dostałam dzisiaj maila od Natalijo, że dzisiaj wysłała przelew na Lenę za sierpień i za wrzesień oraz za karmę, którą Lenie kupiłam ... jednak na moje konto jeszcze nie dotarł. Zwykle wszystkie operacje bankowe pojawiają się natychmiast, ale moze chwilę poczekajmy.
  20. [SIZE=1]Też mam od wczoraj kłopty z wysłaniem PW .[/SIZE] [B]Lena czuje się dobrze i pozdrawia wszystkie cioteczki :loveu: ... i zaprasza do odwiedzin ![/B] Nadal apetyt jej dopisuje, uwielbia biegać, jest zadziorą, ale już nie taką jak na początku swojej kariery ;) , bo codziennie dostaje Kalm Aid (już butelka po mału się kończy) i myślę, że dzięki temu trochę się wyciszyła i nie jest już takim małym oszołomkiem :evil_lol:
  21. [quote name='piechcia15']Ewa widzę żyje według regulaminu:) tak jak zawsze nakazywała Super Niania:)fajowo.No to może zakupy tą karmę? czy będziemy inną jeszcze wypróbowywać?[/QUOTE] Powiedziałabym , że to [B]sztywny[/B] regulamin :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ... punkt 7.00 pobudka (Dosia szczeka wysokim tonem) i dziewczynki idą na siku, a ja w koszuli muszę wyjść na zewnątrz, bo księżniczka Dosia sama nie wychodzi :mad: ... Lena idzie jak burza, a Dosia, gdy tylko zobaczy, że cofam się zmarznięta do domu, zaraz biegnie z powrotem za mną zanim zrobi cokolwiek :cool3: Karma chyba jest dobra, może jeszcze zaczekajmy z zamawianiem do poniedziałku, będę obserwować nieprzyjaciela z ukrycia ... to rzadki wróg ... Mr Qpal :diabloti:
  22. Oj, tak ... mam jeszcze przed oczami poprzednią zimę , brrrrrrrrrrrrr ... oby ta była łagodniejsza dla psiaków!!!
  23. Witaj Cassi ... nareszcie tu trafiłam :) ... też myślę, że kąpiel bardzo by się jej przydała, a dopiero potem Fiprex lub Frontline. Oczywiście w domku, bo na zewnątrz teraz 'psia' pogoda ;) ... nawet zapowiadają nocne przymrozki, brrrr
×
×
  • Create New...