-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
Ewanka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Witaj Karmelku :) -
[quote name='MaDi']Słońce czy deszcz ważne aby znalazła kochającego człowieka.[/QUOTE] Masz rację, to jest absolutnie najważniejsze !!!
-
Baaaaaaaaaardzo dziękujemy :loveu:
-
Mix pekińczyka? Cudeńko w schronisku.Już w swoim domu.
Ewanka replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wszystkie imiona są fajne ... też myślę, że do pekinka pasuje jakieś majestetyczne ;) ... ale jednak najważniejsze, żeby miał cudowny domek i był jego niekwestionowaną ozdobą ;) -
[quote name='tula']Dobrze że już po zabiegu, kochane maleństwo. W klatce nie było żadnego kocyka kiedy robiłam fotki bo została tam wsadzona na chwilę ponieważ swoją zabrudziła, ale dobrze że jedzie szybciutko do DT, przez 3 lata spała sobie pewnie w pieleszach i nagle zniknął jej dom i jej pani...[/QUOTE] Troszkę mnie uspokoiłaś, że jednak miała jakiś kocyk malutka kruszynka ... oby już jak najszybciej była w ciepłym domku :)
-
Dosia mówi dzień dobry :loveu: ... włączyłam na noc kaloryfery, bo to taka chudzinka i bałam się, że bidulka zmarznie. Obudziła mnie szczekaniem o 5.30 , wyszła na krótki spacerek i tym samym nie dała szansy wrogowi ... Mr Qpal nie pojawił się dziś na horyzoncie :evil_lol: Dosia, odkąd je tę nową karmę, z dnia na dzień apetyt ma coraz większy, stąd wnioskuję, że juz tak nie cierpi i moze sobie pozwolić na obfite posiłki ... pogoda jest gorsza, to prawda, ale pozostałe dwa psy nie zmieniły kulinarnych przyzwyczajeń, więc to chyba jeszcze nie to ;) O Dosi mówię, jako o rekonwalescentce, bo ewidentnie jelita miała chore, mam nadzieję, że na tej karmie dojdzie do siebie, bo na naszej kochanej suni można się uczyc anatomii, wszystkie kręgi, żebera i biodra widać przez skórę, może na zdjęciach nie jest to aż tak widoczne, ale wierzcie mi na słowo, to szkielecik powleczony lśniącą, ale stale intensywnie wychodząca sierścią :(
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witaj Cassi ... uroda to nie wszystko, masz jeszcze piękny charakter :) ... domki będą się o Ciebie biły, tylko muszą Cię zobaczyć. -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry przystojniaku ... pokazuj się światu :) -
Mix pekińczyka? Cudeńko w schronisku.Już w swoim domu.
Ewanka replied to monika55's topic in Już w nowym domu
... skoro Finek już jest to może ... Zorbiś ;) Cudny maluszek, oby szybko znalazł kochający domek!!! -
Mix pekińczyka? Cudeńko w schronisku.Już w swoim domu.
Ewanka replied to monika55's topic in Już w nowym domu
... a może Finek :) -
ups, to rzeczywiscie kosztowny komfort posiadania przyjaciela na czterech łapkach ;)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']obrze, a czy jest ktos chetny aby przejac watek i aktualizowac wplaty itd??[/QUOTE] Myślałam, że to robi ta sama osoba, ktora zbiera składki na konto... tak chyba będzie najprościej. -
Jakto nie będzie , taka pyszna karma :evil_lol: Dosia łyka ją w sekundę, zupełnie jak Lenka na poczatku ... nie wiem, czym ją dokarmić??? Czuje się wyraźnie lepiej i wcina aż jej się uszy trzesą :crazyeye:
-
Śliczny maluszek, dobrze, że już dzieciaki w nowych domach :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
O, widzę, że ruch u chłopaka ... już chyba atmosfera się oczyściła :p ... skacz maluchu po nowy domek, a po drodze jeszcze zrób coś z tymi rodowymi klejnotami ;) -
[quote name='IVV']przeciez Twoje serce i oddanie dla tych psiakow to jest to sloneczko :)[/QUOTE] ... dzięki ... takie słowa , to miód na moje serce :loveu: ... żebym tak miała warunki na duże psiaki, to biegałoby u mnie w ogrodzie stadko królewskich ON-ków :cool1:
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cassi jest najpiękniejsza na Dogo :) ......... oczywiście oprócz moich tymczasowiczek :diabloti: -
Chciałam Wam powiedzieć, że Dosia ma wprost wilczy apetyt, myślę,że nareszcie nie boli ją brzuszek i postanowiła nadrobić wielomiesięczne zaleglości :) ... nie wiem, tylko ile tej karmy ponad 'normę' moge jej dać, żeby nie pękła ;) ... boję się dawać jej cokolwiek innego, żeby znowu nie pogorszyć jej stanu. Radźcie ciotki, co robić ;)
-
SZNUPCIA MINI -staruszka u mnie na DT - JUŻ W DOMU!
Ewanka replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści :) -
Wystraszone maleństwo z wiewiórczym ogonkiem ... jest słodka, należy jej się, jak nikomu innemu, dobry stabilny kochający DS.