Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38348
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Tak, śliczne zdjęcie Meli i Pikusia :)
  2. My również dziękuję i serdecznie witamy. :)
  3. Cudowne zdjęcie Gajulca :)
  4. Omi, ponieważ to było pytanie do Marysi trudno mi byłoby odpowiedzieć, ale już znasz odpowiedź Możesz też zostać członkiem Klubu i wpłacać deklaracje na konto Klubu. O pomoc dla konkretnego domu tymczasowego można występować raz w miesiącu. Oczywiście na warunkach określonych w regulaminie Klubu WB. Zapraszamy.
  5. Ewa, dobrze, że domek rozmyślił się teraz.
  6. Alf, powodzenia! :)
  7. Dziękujemy za pomoc dla Łatki i Misia na szczepienia, rozliczenie już wczesniej wkleiłam , banerek zamieszczony w I poście wątku.
  8. Mocno trzymamy kciuki za środowe spotkanie "Domku" z Łatką , sunia ma szansą na bardzo dobry dom :)
  9. Ewuniu, znajdziemy Lunce dobry dom, nie martw się.
  10. Obejrzałam wszystkie zdjęcia, cudowne! :)
  11. Prosimy o trzymanie kciuków. Ewunia zrobi dzisiaj wizytę przedadopcyjna w potencjalnym domu dla Łatki. Na razie wszystkie trzy jesteśmy na tak... Zobaczymy co powie Ewa po odwiedzinach w domku na Bielanach.
  12. Cudowne filmiki z Semikiem. Kochany pies :)
  13. Celinko, dużo zdrowia dla Was, serdeczności przesyłam ogromne :)
  14. Rysiu, ale cudownie,że ma taki domek! :)
  15. Macia, dziękuję bardzo, wiem, że praktycznie nie masz wolnej chwili ratując psy i koty. Tym bardziej sprawowanie przez Ciebie funkcji skarbnika jest dla nas bezcenne.
  16. Semik jest bardz dzielny. Trzymaj się psiaku.
  17. Bardzo dobre wiadomości :) Polę cały czas ogłaszam i z wielką przyjemnością zamknę jej ogłoszenia. Żeby nie zapeszac trzymam kciuki ????
  18. Bardzo dziękujemy i zapraszamy na zakupy! Trzeba wspierać BDT.
  19. Gusia, serdecznie dziękuję za ogromną pomoc i empatię :)
×
×
  • Create New...