-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Młoda 1,5-letnia sunia - ofiara wakacyjnych porządków?
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dostałyśmy piękny list i zdjęcia Patti (Soni). " Witamy serdecznie, Patti zachowuje się jak na psa przystało - trochę się mizia, trochę bawi, trochę tęskni i trochę rozrabia:) Trudno uwierzyć, że to dopiero trzy tygodnie. Patti już wie kiedy wychodzimy do pracy i kiedy wracamy. Jak wychodzimy to bardziej czeka na gryzak z przysmakami i kostkę, niż interesuje się naszym wyjściem. Ma jeszcze problem z wyjściami pozostałymi np. w weekend, wtedy płacze i skacze na ścianę. W domu już się czuje pewnie, wyszła nawet na balkon. Coraz pewniej tez testuje co jej można, ostatnio zabrała się za gryzienie reklamówek. Ale jak wie, że się gniewamy to nie powtarza tego. Niestety jak coś przeskrobie to bardzo się boi, jak sprzątamy dowody winy kuli się i czasem nawet popuszcza. Nie mamy watpliwości, ze ją bito za takie rzeczy. A to mądry pies i naprawde rozumie co jest złe i nie trzeba nawet głosu podnosić. Diabełek wstępuje w nią na wybiegu:) Szaleje z psami, albo z piłką i dużo szczeka. Nie słucha się nas wtedy za bardzo. Natomiast w domu jest bardzo posłuszna, uczy sie szybko, podaje już łapkę, idzie grzecznie na miejsce i prawie zawsze nie rusza jedzenia gdy jej się zabroni:) Załączamy kilka zdjęć Pozdrawiamy" -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia przekazane, dziękujemy. -
Lupo z Olkusza szuka domu i wsparcia na hotelik i kastrację
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cudowne zdjęcia. Kochany pies, wydawałoby się, że nie ma szans na dobre życie. Tak było na początku. Chory, ze źle postawioną diagnozą. Teraz szczęśliwy, kochany, przytulający się do swojego Człowieka. Serce rośnie :) -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj trzymamy kciuki za spotkanie Lunki z ewentualnym "Domkiem ",który na teraz nie zraza się wpadkami suni. -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy! :) -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy! :) -
Powodzenia chłopaku ! :)
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Mela ma dom! :) Wiedziałyśmy z Ewą,ze kiedyś przyjdzie taki moment . Ania z trudem żegnała się z kolejnymi podopiecznymi, tym razem powiedziała ,ze nie jest w stanie oddać Meli i prosi by sunia u niej została na zawsze. Nie mogłyśmy odmówić, przecież to jest dla Meli najlepszy dom pod słońcem. Łatulka i Pikuś też bardzo lubią Melę. -
Dobre pytanie! Kochani, 2 listopada,dzień zaduszny, jak co roku, odwiedzimy groby naszych najbliższych. Zostawimy kwiaty, zapalimy świeczki. Pamiętajcie w tym dniu o wszystkich bliskich, którzy odeszli, a którzy kiedyś towarzyszyli Wam w codziennym życiu. O wszystkich. Nie tylko o ludziach, także o tych, którzy odeszli za bramy Tęczowego Mostu. Przypomnijcie sobie o ich miłości i oddaniu, o spędzonych wspólnie latach. Znajdźcie w tym dniu chwilę także dla nich.
-
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Życzymy Wszystkim spokojnego weekendu. -
Pomoc mozna otrzymac raz w miesiącu, albo zwracając 25%, kiedy nie płaci się deklaracji, albo bez zwrotu 25% jeżeli deklaracje się opłaca systematycznie co najmniej od 4 miesięcy. Cyt. Wysokość finansowej pomocy: -leczenie do 200zł -transport do 100zł -karma do 100zł Zasady udzielania pomocy: -Udzielamy pomocy psiakom ( a w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość wsparcia finansowego także dla kotów), które mają wątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie -Każdy Klubowicz, który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp) -Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25% - wnioski z prośbą o pomoc rozpatruje Zarząd Klubu złożony z trzech Osób- do udzielenia pomocy wystarczy decyzja dwóch członków Zarządu - w przypadku pozytywnej decyzji Klubowicz zobowiązany jest do przesłania Skarbnikowi Skarpety na pw nr konta na który należy przesłac pieniądze - po otrzymaniu wsparcia finansowego wnioskujący Klubowicz gdy pieniądze fizycznie znajdą się na ustalonym wcześniej koncie robi wpis na tym wątku potwierdzający otrzymanie pomocy i wkleja banerek w I poście tego wątku. - Wszystkie Osoby, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku Klubu). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia, z tej wpłaty zwolnione są jedynie osoby płacące stałe deklaracje na rzecz Klubu jednak nie krócej niż co najmniej od 4 miesięcy. Pieniądze ze Skarpety Klubowo-Balonowej nie będą przeznaczane na płatne DT i hotele oraz na BDT, które świadomie nie dokonują sterylizacji aborcyjnych lub w ostateczności nie usypiają ślepych miotów, to nie podlega dyskusji ! Pomoc będzie udzielana tylko tym BDT, które same się zmagają z tymczasowaniem zwierzaków.
-
Lupo z Olkusza szuka domu i wsparcia na hotelik i kastrację
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kochany psiaku, Lupo powodzenia! :) -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękujemy :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Mela i Kubuś. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobry pomysł :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewuniu, ja mam kontenerek, zaraz go naszykuję dla Ciebie. -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy :) -
Ja , również <3