Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Ewuniu, ja mam kontenerek, zaraz go naszykuję dla Ciebie.
  2. Bardzo dziękujemy :)
  3. Ja , również <3
  4. Kropek pięknie rosnie :) Cudowne są te jesienne zdjęcia ze skarpy.
  5. Okazało się, że za szczepienia trzeba zapłacić 145 złotych. Dlatego proszę o pomoc w wysokości 145 zł.
  6. Witam, poproszę o wsparcie Klubu w wysokości 140 zł na sczepienia dla Łatki i Miśka, psiaków, które są w BDT pod moją i Ewa Marta opieką. http://www.dogomania.com/forum/topic/333698-m%C5%82odziutka-%C5%82atka-i-staruszek-misiek-czekaj%C4%85-na-wsparcie-i-domki/#entry16617017
  7. Poproszę Klub WB o wsparcie w wysokości 140 zł na szczepienia.
  8. Zrobiłam i wyróżniłam ogłoszenie dla Łatki na Warszawę. http://olx.pl/oferta/latka-malutka-niespelna-dwuletnia-sunia-bez-wad-szuka-domu-CID103-IDcmtkd.html
  9. Nie ma to jak pospać w pochmurny dzień.
  10. Mela lada moment powinna mieć sterylizację. Trochę sie sprawy pokomplikowały ponieważ sąsiad Ani, pan Alfred miał wylew i jest w szpitalu. Teraz Ania karmi jeszcze koty wolnobytujące, którymi od lat opiekuje się pan Alfred. Trzeba to wszystko jakoś ogarnąć.
  11. U Lunki bez zmian, telefon milczy, czekamy. Robię jej ogłoszenia nawet na YouTube....
  12. Gusia, bardzo dziękujemy w imieniu Soni i Państwa PP :) Malutka ma szczęscie do ludzi.
  13. Szkoda, ale zawsze mówimy o innych psach. Ludzie wybieraja te na których widok zabije im serce.
  14. Obawiamy się z Ewą,że jednak coś poważnego, to jest szpital dla osób chorych na płuca w szerokim zakresie...
  15. Bardzo jest nam przykro,ale nie możemy pomóc, zgodnie z regulaminem pomagamy tylko wtedy gdy zwierzak przebywa nieodpłatnie w domu tymczasowym. Mimi , przebywa w hotelu, cyt. "W tym momencie koszt utrzymania suni razem ze szczeniakami w hoteliku to 350zł/miesięcznie. Zaraz dojdą koszty szczepień maluchów. Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu tej psiej rodzinki. wydarzenie na dogomanii: http://www.dogomania.com/forum/topic/148224-mała-sunia-z-lasu-ze-szczeniakami-zbiera-na-utrzymanie/ Zaprzyjaźnione Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami udostępniło nam swój numer konta do wpłat na sunię i maluszki: Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP ul. Piotrkowska 117, 90-430 Łódź" Regulamin Klubu WB post numer 1. Pomagamy bezdomnym pieskom z potrzeby serca dając Bezpłatne Domy Tymczasowe. Proszę spróbować na wątku Akcja sterylizacja.Życzymy powodzenia! http://www.dogomania.com/forum/topic/72535-akcja-sterylizacja-wznawiamy-tymczasowe-konto/page-315
  16. Pani , nie była zainteresowana innym psem.
×
×
  • Create New...