-
Posts
38351 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobry pomysł :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewuniu, ja mam kontenerek, zaraz go naszykuję dla Ciebie. -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy :) -
Ja , również <3
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kropek pięknie rosnie :) Cudowne są te jesienne zdjęcia ze skarpy. -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Jesienna Lunka :) -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Poproszę Klub WB o wsparcie w wysokości 140 zł na szczepienia. -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam i wyróżniłam ogłoszenie dla Łatki na Warszawę. http://olx.pl/oferta/latka-malutka-niespelna-dwuletnia-sunia-bez-wad-szuka-domu-CID103-IDcmtkd.html -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cześc psiaki kochane :) -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Nie ma to jak pospać w pochmurny dzień. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Mela lada moment powinna mieć sterylizację. Trochę sie sprawy pokomplikowały ponieważ sąsiad Ani, pan Alfred miał wylew i jest w szpitalu. Teraz Ania karmi jeszcze koty wolnobytujące, którymi od lat opiekuje się pan Alfred. Trzeba to wszystko jakoś ogarnąć. -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
U Lunki bez zmian, telefon milczy, czekamy. Robię jej ogłoszenia nawet na YouTube.... -
Młoda 1,5-letnia sunia - ofiara wakacyjnych porządków?
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Gusia, bardzo dziękujemy w imieniu Soni i Państwa PP :) Malutka ma szczęscie do ludzi. -
Młoda 1,5-letnia sunia - ofiara wakacyjnych porządków?
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Szkoda, ale zawsze mówimy o innych psach. Ludzie wybieraja te na których widok zabije im serce. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Obawiamy się z Ewą,że jednak coś poważnego, to jest szpital dla osób chorych na płuca w szerokim zakresie... -
Bardzo jest nam przykro,ale nie możemy pomóc, zgodnie z regulaminem pomagamy tylko wtedy gdy zwierzak przebywa nieodpłatnie w domu tymczasowym. Mimi , przebywa w hotelu, cyt. "W tym momencie koszt utrzymania suni razem ze szczeniakami w hoteliku to 350zł/miesięcznie. Zaraz dojdą koszty szczepień maluchów. Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu tej psiej rodzinki. wydarzenie na dogomanii: http://www.dogomania.com/forum/topic/148224-mała-sunia-z-lasu-ze-szczeniakami-zbiera-na-utrzymanie/ Zaprzyjaźnione Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami udostępniło nam swój numer konta do wpłat na sunię i maluszki: Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP ul. Piotrkowska 117, 90-430 Łódź" Regulamin Klubu WB post numer 1. Pomagamy bezdomnym pieskom z potrzeby serca dając Bezpłatne Domy Tymczasowe. Proszę spróbować na wątku Akcja sterylizacja.Życzymy powodzenia! http://www.dogomania.com/forum/topic/72535-akcja-sterylizacja-wznawiamy-tymczasowe-konto/page-315
-
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Ellig replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Pani , nie była zainteresowana innym psem. -
Młoda 1,5-letnia sunia - ofiara wakacyjnych porządków?
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Śliczna prawda ? :)