Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Ewa ja wiem, tylko tak napisalam a pro po, bo przeciez czasami trzeba odreagować. Rozumiem Wasz klopot, ale kociary zadnej nie znam.
  2. Ewuniu, już odpisalam, Semiczek wie,ze jesteś przy nim i czuje się bezpiecznie Kochana.
  3. Ewa, karmię teraz 9 i mam w budzie 3 , na karmę już mi nie starcza grosza tyle jedzą :)
  4. Trzymamy kciuki za Semika :) Serdecznie zapraszamy na bazarek dla 7 psiaków. http://www.dogomania.com/forum/topic/334018-bi%C5%BCuteryjny-srebrno-bursztynowy-mega-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy-do-9-grudnia-do-godziny-2000/
  5. Serdecznie zapraszamy! Psiaki czekają na pomoc i wsparcie! http://www.dogomania...iny-2000/page-3
  6. Serdecznie zapraszamy! Psiaki czekają na pomoc i wsparcie! http://www.dogomania...iny-2000/page-3
  7. Serdecznie zapraszamy! Psiaki czekają na pomoc i wsparcie! http://www.dogomania...iny-2000/page-3
  8. Serdecznie zapraszamy! Psiaki czekają na pomoc i wsparcie! http://www.dogomania.com/forum/topic/334018-bi%C5%BCuteryjny-srebrno-bursztynowy-mega-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy-do-9-grudnia-do-godziny-2000/page-3
  9. Ewunia ze zmęczenia nie napisała jak się zakończyła historia szczeniaczka , dlatego cytuję: " " Mały psiak jest już u siostry Pana, któremu maluch uciekł. Siostrę znam ze spacerów po skarpie, ale nie miałam pojęcia, że ten Pan jest jej bratem. Pani Ewa - moja imienniczka obiecała mi pomóc w kwestii zaczipowania psa i zmuszenia brata do zakupienia adresatki. Na szczęście maluch bardzo lubi psa Pani Ewy, więc radośnie ruszył do zabawy z nim. Moje psy - nie ukrywam odetchnęły z ulgą i chyba odeśpią zarwaną noc. W przeciwieństwie do mnie, bo musze pracować, a potem jadę na kompleksowe badania mojego staruszka Semika:( Najważniejsze jednak, że dom się znalazł. Wet w lecznicy proponowal wezwanie straży miejskiej w nocy, ale powiedziałam, że nie mam serca dawać malca do schroniska. Widać, że jest bardzo proludzki i że nikt mu żadnej krzywdy nie robił. Na szczęście wszystko dobrze i szybko się skończyło:)"
  10. Ewa niestety nie odpoczęła , praktycznie calą noc szukała właściela psa , którego cyt."Kilka minut temu moje psy i TZ wrócili z nocnego spaceru ze szczeniakiem. Psiak wybiegł do nich z niezamieszkałej działki na Ursynowie przy ul. Pistacjowej. Nikogo tam nie było i Jacek nie mógł zostawić go samego. Psiak był bardzo głodny, ale nie wygląda na zaniedbanego. Dosyć intensywnie pachnie, musial się w czymś wytarzać. Ma na sobie luźno zapiętą czerwoną obróżkę. Taką, jakie często noszą psy w schroniskach, choć ta jest nowa. Mały po zjedzeniu zaczął szaleć ze szczęścia, szczeka i doprowadza tym do szału moje psy. Chętnie znalazłabym szybko właściciela, zwłaszcza, że jeden nasz pies jest chory i zdecydowanie potrzebuje spokoju." "Wróciłam ze spaceru. Miałam nadzieję, że ktoś szuka malucha, ale na ulicach pusto i cicho:( Postaram się sprawdzić czipa, może nawet zaraz pojadę, bo maluch rozrabia jak pijany zając. O spaniu mowy nie ma, a ja jestem po kilku zarwanych nocach z powodu choroby mojego staruszka. Moje psy dostają szału, bo maluch robi wszystko, żeby je zaczepić." "Postaram się przygotować ogłoszenie, żeby jak najszybciej porozwieszać na Osiedlu. Szkoda maluszka, strasznie jest wesoly i ufny. Musiał komuś zwiać. Dziwi mnie tylko, że nikt go nie woła, nie szuka.." "Byłam w lecznicy przy Strzeleckiego. Czipa nie ma, sprawdzali dwoma czytnikami. Przypomniało mi się, że spotykałam czasami starszego faceta z kilkuletnim psiakiem. Kiedyś powiedział mi, że pies mu uciekł i nie wrócił i że wziął szczeniaczka. Majaczy mi się, że widziałam go kiedyś z daleka z czarnym pieskiem. Może to jego piesek. Niestety nie wiem gdzie mieszka. Jeździłam teraz samochodem w okolicy, w której spotykałam go z tamtym psiakiem, ale wszędzie pusto:( Pada deszcz, ale tym bardziej nie rozumiem, jak czlowiek może siedzieć w suchym domu wiedząc, że pies się gdzieś błaka:(" Zakończenie z happy endem tej historii zostawiam bardzo zmęczonej Ewuni. Dzisiaj potrzebują z Semikiem jeszcze więcej dobrych myśli od Was.
  11. Zaglądam do dzielnego chłopaka.
  12. Ewuniu, na szczęście jutro zbliża się dużymi krokami.
  13. Powoli Misiek wraca do formy. Cóż tyle lat bidulek cierpiał . Teraz może być tylko lepiej.
  14. Mieszkańcy stolicy (osoby fizyczne, ale również organizacje pozarządowe zajmujące się psami, fundacje itp.), którzy posiadają psa i/lub kota jeszcze do 15 grudnia mogą zaczipować swojego pupila za darmo w jednej z ponad 90 lecznic weterynaryjnych, przy czym nieistotne jest, w której dzielnicy się mieszka. http://www.pies.pl/warszawa-czipuje/
  15. Wszystko w porządku, po prostu Ewunia tego nie napisze ,ale naprawdę bardzo to co się dzieje z Semikiem przeżywa . Zrobi dla niego wszystko. Wiem też jak bardzo ceni sobie Wasze rady i obecnośc tu , pomoc.Dziękuję Wam bardzo z całego serca.
  16. Ewunia robi wszystko,żeby Semik nie cierpiał. Jest bardzo dzielna.
  17. Dziewczyny nie są w stanie pisac na Dogomani , dopiero co spędzily kilka weekendów i odławiały szczeniaki na polach, ilośc potrzebujących zwierzaków i brak czasu to powod dla ktorego są częsciej juz w jednym miejscu. https://www.facebook.com/komitetsos/
  18. http://www.dogomania.com/forum/topic/146368-semik-moja-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-walczymy-o-ka%C5%BCdy-dzie%C5%84-prze%C5%BCyty-w-komforcie/
  19. U Lunki cały czas cisza.
  20. Zagladam do Zeldy ,a tu takie nieszczęście...
×
×
  • Create New...