Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Skoro to jest temat na pewno podnosi się jak każdy inny. I jest w tematach danego działu.
  2. [quote name='KropkaKropka']czytam i aż płakać mi się chce. u nas też ciężko, i to nie tylko w sprawie zwierzaków.. :shake: jutro wytargam jakieś rzeczy, znajomych poprosze, coś sie znajdzie napewno, i jakiś bazarek zrobię:roll: tylko tyle mogę, jestem z wami i z Redkiem serduchem:oops::loveu:[/QUOTE] To już miło się czyta. Kto jeszcze pomoże Redkowi?
  3. Coraz lepiej to wszystko wygląda Chojraku.
  4. Kto dołoży Mojo do hoteliku?
  5. Zaglądam zobaczyć co słychać u Beri.
  6. Wspaniała wiadomość.
  7. [quote name='ciapuś']przypominamy psiaka i prosimy o pomoc[/QUOTE] Ale jaką? Jaki jest cel?
  8. Zaglądam do Dżekiego
  9. Wierzę, że się uda. Dla każdego psa jest odpowiedni człowiek. Trzeba go po prostu znaleźć. Belka szukamy dalej.
  10. No to dalej po złotóweczki.
  11. Nie nadążam z zaglądaniem. I nie zdążyłem przeczytać wątku. Zdjęcia ładne.
  12. Mnie wczoraj niestety nie było. Dziś też już próżno. Mają banerek?
  13. Kręciołek ma fajne zdjęcia. Oby przyciągnęły domek.
  14. To allegro jest. Teraz ten doświadczony domek tymczasowy by się przydał. Może łatwiej szukać jakiegoś hoteliku?
  15. A ktoś próbował Jej obrożę zakładać? Może i dzieciom pozwala się zbliżać, ale jak zareaguje na zakładanie obroży? Ktoś o tym pomyślał? Jak złapie to jakie będzie tłumaczenie? I jak znam życie sprawa w sądzie od rodzica.
  16. Dotrzymam Tobie towarzystwa póki nie ma zdjęć.
  17. Wszystko ładnie, pięknie. Tylko nie ma deklaracji stałych. A jednorazowe trzeba trzymać na niespodziewane wypadki. To niemłode psy. Miały badania? Wiadomo czy wszystko z Ich zdrowiem jest w porządku? A jak coś wyjdzie? Jeśli mają jechać do hoteliku to muszą mieć komplet deklaracji stałych. I zapas jednorazowych. Jak jakaś deklaracja wypadnie? Lub co gorsza psiaki pojadą, a nie zbierzemy całej sumy ko końca? Będziemy łatać to bazarkami? I jeszcze jedna sprawa. Adopcja. Czy psy uda się wy adoptować razem, osobno, wcale? To spora suma. I może być na bardzo długo. Nie chcemy aby wróciły prawda. Rezerwacja hotelików ok. Ale wysyłanie bez kompletu stałych to olbrzymie ryzyko. W tym wypadku podwójne. Przecież przy ewentualnym braku kasy nie będziemy za jakiś czas decydować, który wraca.
×
×
  • Create New...