-
Posts
20350 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
też tak mam
-
Mam dzisiaj straszliwego "doła" i dokładnie po to tu zaglądam.... ten wątek do najlepszy antydepresant
-
Albo jelita, po odrobaczeniu toksyny mogły podrażnić i spowodować stan zapalny... USG brzucha pewnie wet proponował zrobić po obejrzeniu wyników, bo nie wskazują one źródła stanu zapalnego. Co do pobierania krwi - opis mnie przeraził, ale jest to możliwe, mogli pobierać z tylnej łapy, wczoraj mojemu Kajtusiowi tak pobierała wetka krew do badań (bo przednie, krzywe łapki Kajtunia bolą). edit: pisząc "tak pobierała" nie miałam na myśli, że przy pomocy drzwi i wydaje mi się, że ten barwny opis to raczej wymysł właścicielki hoteliku, niż realny sposób na pobranie krwi przez weterynarza.
-
To samo miałam napisać, zwłaszcza, że Michu będzie pod Ani opieką, niech więc niech obejrzy wyniki i zajmie się nim już wet, do którego Ania ma zaufanie. Nie dzieje się nic zagrażającego życiu czy zdrowiu, wymagającego natychmiastowego leczenia, więc spokojnie poczekamy na zmianę i miejsca, i gabinetu wet :)
-
mam nadzieję, bo te dwa pierwsze parametry i chlorki wskazują na stan zapalny, ale dramatu w biochemii nie ma, więc trudno odgadnąć, gdzie ten stan zapalny się toczy... stawy? a może to tylko skutek długotrwałego wygłodzenia? Schudł bardzo, może przegrywał wyścig do miski Myślę, że karma dla rekonwalescentów by mu pomogła wrócić do formy, ale poczekajmy na wskazania weterynarza, być może to znów moja nadwrażliwość, oby!
-
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
mari23 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Robiłam przed chwilą przelew na wieniec i w historii wyświetliło mi przelew dla Agusi, miałam zlecenie stałe. Do mnie też to nie chce dotrzeć.... tylu psiakom pomogła... była taka pena energii Basia[*] -
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
mari23 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
moje deklaracje szły na konto Basi cały czas. Sprawdziłam teraz - w 3 poście wpłaty podawała Basia i na Jej konto wpłacałam stałą deklarację -
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
mari23 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Jeszcze wczoraj rano poszła dla Agusi moja styczniowa deklaracja...a po południu straszna wiadomość Agusia potrzebuje skarbnika -
to prawda, już jest piękny, choć jeszcze chudy