Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. 1. Dzień dobry ja w sprawie caro czy jest aktualny 2. Byłbym zainteresowany pieskiem Takie oto 2 wiadomości sms otrzymałam z ogłoszenia Odisia. Numer niestety z kierunkowego +31 czyli Holandia. Moja "matczyna nadopiekuńczość" woła "nie!", to niepełnosprawny psiak a odległość uniemożliwia jakikolwiek "wgląd" w jego życie. Na samą myśl mam ściśnięte gardło i żołądek gdzieś w okolicy tego ściśniętego gardła... Jeśli sądzicie, że trzeba oddzwonić, to tak zrobię, ale proszę Was o opinię, ewentualnie przekażę nr telefonu, bo nie wiem, czy dam radę.
  2. Chudy już po badaniach, był bardzo grzeczny i cierpliwy, dał się zbadać i pobrać krew, ma około 5 lat. Wychodząc spotkaliśmy na poczekalni....sunię z cieczką.... ech, wyciągałam psa, jak sanki na sznurku, a on "śpiewał", uśmiali się wszyscy i w gabinecie, i na chodniku przed gabinetem. Pies choć jednojajowy ( jest wnętrem), to instynkt prawdziwego psiego faceta ma 100-procentowy Dobra wiadomość jeszcze jest taka, że na kota uwagi specjalnej nie zwracał.... może jednak z powodu tej "cieczkówny"
  3. Jeśli serio traktować powiedzenie, że "wszystko dzieje się po coś".... to ostatnie wydarzenia były po to, by nasz Fafel trafił tam, gdzie powinien trafić od początku - do Jaagi. Aż mnie złapał ból w klatce piersiowej, jak czytałam kolejne posty... i ufff... Dzisiaj Dzień Chłopaka podobno.... a ja napiszę: Dziewczyny, kocham Was!!!
  4. pan to może chciał się dowiedzieć co to takiego "zespół końskiego ogona" oj, strasznie chudy i wygłodzony, jedzenie pochłania za 3 albo i 4 psy... Tak patrzyłam, że kogoś mi przypomina ten biedak, faktycznie Argusia (*) A Odiś strasznie dzisiaj rano ucho drapał, poobserwuję i może do wetki pójdziemy. Drapał ucho lewe i pysio po lewej stronie.
  5. I TEN DOMEK niech go odnajdzie !
  6. U psa koleżanki Librella przestała działać po 3 zastrzykach, u mojego Kajtusia już po drugim nie ma poprawy, może i Makary podobnie na nią reaguje, oby jednak mu pomagała. Oby te problemy ze wstawaniem to było tylko osłabienie po "sensacjach", oby odzyskał siły
  7. Oby jak najwięcej takich "awansów"
  8. W piątek "nowy" ma badania krwi i powtórkę wcierki leku na świerzb. W poniedziałek badania ma Pikuś, bo mam wrażenie, że coś mu dolega.... może to tylko starość i "wojtyszkowa" przeszłość, ale chcę to sprawdzić.
  9. Podpiszę się pod tym, bo i ja tak myślę. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć i sprawdzić.
  10. też pytam o zdrowie Florci i wspominam datę 27-go....
  11. ależ nie trzeba, kochana mają wszystko, są na dogo psiaki w większej potrzebie
  12. Odiś - śpiący królewicz A to ten "nowy", mam nadzieję, że kolega Odisia będzie, nie wróg...
  13. A to ten, który "przyszedł" czyli szkielet spod mazurowickiego kościoła.... nie mam pomysłu na imię... i zdjęcie pt.: "W czasie deszczu pieski się nudzą" :)
  14. Ja mam szczeniaka do adopcji i domku brak znów zastój w adopcjach
  15. Zmęczony pies = szczęśliwy właściciel
  16. mój wzrok najlepszy nie jest, też się zastanawiam :) ale słodko Michu wygląda
  17. rewelacja, to zdjęcie - mistrzostwo świata psiak piękny, słodki.... no cudo!
  18. I oby po trzykroć fajny domek mu się trafił !!!
  19. Odiś jest bardzo grzecznym, kochanym pieskiem! Różne "wpadki" przydarzają mu się incydentalnie... a to koopkę zgubi, jak dzisiaj rano, a to komuś "da nauczkę".... ale to naprawde kochany słodziak Od piątku mamy "nowego", duże psicho, szkielet raczej, ale spory, Odiś nie miał na razie "okazji do wpadki" pies z APZS i świerzbem , odizolowany, mam nadzieję, że skutecznie
×
×
  • Create New...