-
Posts
20356 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
mari23 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A my Tobie dziękujemy za wielkie, cudowne serducho...i za radość, jaką nam tu sprawiłaś :) :) -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
mari23 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Brak wiadomości to dobra wiadomość :) Gdyby działo się coś złego, postów byłoby tyle, co na wątku Fenisia[*] Makary szczęśliwy, oby zdrowie jak najdłużej mu dopisywało !!! <3 -
Może do adopcji pojechała przez pomyłkę inna sunia? Albo podmienili po drodze? :) :) Wspaniałe wiadomości z domku i obu tak dalej ! Mnie też serce rośnie, bardzo się cieszę, bo też się obawiałam "kłopotów", siostrzeniec ma teriera walijskiego i wiem, co teriery potrafią ;) Szczęścia, Fiszuniu kochana!!!
-
Czekamy :) Szczęśliwy u kikou Uszko Franuś pewnie i tak nigdzie się nie wybiera i miałby nam za złe jakieś ogłoszenia ;) ;) Moje zamojszczaki szczególnie, bo najstarsze, ale i reszta staruszków przesypiają całe dnie, rano i wieczorem są aktywne, bo chłodniej. Ja sama od zawsze bardzo źle znoszę upały, ale takiego luksusu, jak moje starowinki niestety nie mam. W biegu od rana do nocy, a i tak ciągle zaległości...no cóż, śpię w nocy, to mi się zbierają zaległości ;) ;) ;)
-
Cytuję, bo napisałaś dokładnie to, co i ja czuję... I pojąć nie mogę - przez 12 lat nie wysterylizowali suni???? Widziałam na Fb komentarze, moim zdaniem wobec realiów schroniska i tak wyważone i łagodne, ale "pan na włościach" może znów poczuje się urażony i jeszcze pracownikom przekaże...chodzi mi tylko, żeby znów panu Wiesiowi nie było przykro, bo pewnie tylko dzięki niemu te biedactwa jakoś tam dają radę przetrwać. Szkoda, że tylko jeden taki pracownik tam jest :(
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
No właśnie...jak mu pomóc ?????? Póki trwają przygotowania do pogrzebu to rodzina go wyprowadza....ale co potem? :( Dzwoniłam do niedawno powstałej w naszym powiecie Fundacji Pasja - dotąd brali wszystkie zgłoszenia...bardzo szybko miejsc zabrakło :( zrobiłam mu promowany OLX https://www.olx.pl/d/oferta/mlody-osierocony-lucky-prosi-o-dom-CID103-IDKdB2L.html -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Kwitnie w kolorach nagietków ;) Kubuś przy młodziutkiej "pielęgniarce" Tinie, która codziennie wylizuje oczka Kubusiuowi i Milusiowi chyba czuje się młodszy ;) Ale upały dają mu w kość, rano i wieczorem dziarsko dreptusia, ale upalne dni przesypia. Niestety szykuje się kolejny przybysz. 5 lat temu pani wzięła szczeniaka ze schroniska, teraz zmarła nagle...piesiowi grozi powrót do schroniska :( :( Na razie jest sam w pustym mieszkaniu, rodzina załatwia pogrzeb to go wyprowadzają...ale dużo czasu psiak nie ma... na imię ma Lucky...ale jest raczej pechowcem, niż szczęściarzem :( :( może po raz drugi trafić do schroniska :( -
Dobrze, czekam na "sygnał" :) Bonusek bardzo mi na sercu leży.
- 1565 replies
-
- 2
-
-
Biedna Lumi :( :( Po przerwie spowodowanej chorobą odzywam się u Lumi, choć leżąc w łóżku na bieżąco śledziłam w telefonie ten wątek, nie mogłam tylko pisać. Czytałam i płakałam - trochę z bólu, ale bardziej z radości i wzruszenia, że ta cudna sunieczka nareszcie poznaje życie bez krat i nieustającego lęku. "Przymierzałam się" do jej wzięcia prosto ze schroniska, jej widok za kratami spędzał mi sen z powiek i tylko stan zdrowia sprawiał, że nie odważyłam się... ale zawsze w pewnym sensie Lumi będzie "moja" <3