Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20356
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. piękne fotki, a już "legitymacyjne" zdjęcie super :) Smukła, delikatna... Amolka to prawdziwa dama :) słodziutka, kochana....szczęścia, sunieczko !!!!
  2. Asiu, sprawiłaś, że ponury dzień mi się "rozjaśnił " :) :)
  3. Kazałam państwu poczekać i wyszłam z nim poza dom, on z daleka już tak zareagował. Akurat przejazdem wstąpiła i była przy tym Basia1244, ona ma ogromne doświadczenie i wiedzę, widziała to "na żywo". Mówiła, że chrapliwy oddech buldożka niektóre psy odbierają jako powarkiwanie i prawdopodobnie na to zareagował mój tymczas, był jak w amoku :( A Tosiek patrzył spokojnie na jego atak, nie odpowiedział tym samym. Samego buldożka i jego rodzinę Basia bardzo pozytywnie określiła, podpowiedziała, żeby oddać im Tinę... no i mam doła...mega doła! :( "moją" Tinusię???? :( rozsądek mówi- oddać, serce krzyczy "NIE!!!" :( :(
  4. Myślę, że dzieje się coraz lepiej, a skoro już nazywa się Marcel Wiosna, to i gospodarzem coraz bardziej się czuje ;)
  5. Asia kocha psy i kocha jeździć - dlaczego tego nie połączyć? :) Asiu...Ty wiesz <3 Makary niech odlicza dni i godziny ;) współczuję Dexterce rozstania z tym cudnym, kochanym misiaczkiem.
  6. W szoku jestem... wizytator czyli osoba w jakiś sposób pomagająca bezdomnym psom, powinna być świadoma i odpowiedzialna... ech... "świat schodzi na psy"? Niestety nie, bo byłoby cudownie, gdyby na psy schodził.
  7. Poprawiłam i troszkę skróciłam, ludzie niechętnie czytają długie ogłoszenia ( albo wcale, sadząc z zapytań). Mam nadzieję, że TEN domek nie tylko przeczyta, ale i zadzwoni, przyjedzie, pokocha...
  8. Ileż tu się można mądrych rzeczy dowiedzieć :) Zapamiętam. U mnie staruszki głuchawe, a więc i "dzielne" w czasie burzy, to chyba jedyne "dobrodziejstwo" starości ;) Właśnie się skończyła dwugodzinna burza, odgłosy dość spokojne, za to ulewa straszna :( Przed chwilą wykupiłam promowania "moich" ogłoszeń na olx, jest wśród nich przedłużane od dawna ogłoszenie Lumi, tylko Opole zmieniłam na Białystok ;) To ogłoszenie jest dość długo przedłużane ( od pobytu u Murki) tylko właśnie się zastanawiam, czy akcja ogłaszania Lumi nadal trwa, czy tylko ja się zagapiłam i nie wycofałam ogłoszenia? Bo jakoś na wątku o ogłaszaniu cisza od dłuższego czasu. Zostawić ogłoszenie? https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-lagodna-lumi-w-typie-owczarka-szwajcarskiego-CID103-IDJVALA.html
  9. Właśnie dostałam promocję, wykupiłam mu MAXI promowanie :) Nie mogę się napatrzeć na jego zdjęcia, jest taki rozkoszny, misiowaty, że mam ogromną ochotę go przytulić. Misio słodki <3
  10. Przed chwilą kochanemu wałeczkowi kolejny raz wykupiłam promowanie "Maxi" na olx i niech mu szczęście przyniesie w postaci cudownego domku i jeszcze cudowniejszego człowieka w tymże domku <3
  11. Właśnie przed chwilką wykupiłam "Maxi" promowanie ogłoszenia Runo :) jutro może też kilka zdjęć podmienię, choć on na każdym zdjęciu cudny jest <3
  12. To może znajoma niech rezydentkę odda do adopcji, jak taka wredota ;) ;) a po cichutku to mam nadzieję, że i sunia, i ludzie pokochają piesa i nie oddadzą :) Oby !!!
  13. Koteczka jednak miała wielkie szczęście w tym swoim nieszczęściu... "po nocy przychodzi dzień"! ") Oby i dla Felka po nocy dzień przyszedł. Ma takie poczciwe, ujmujące spojrzenie...i ten zgryz przesłodki.
  14. W nocy z soboty na niedzielę od 2.30 mieliśmy niebieską łunę od świateł strażackich i policyjnych wozów, slip do wodowania łodzi znajduje się na wprost mojego domu i tam wszystkie wozy przyjechały, akcja trwała do wieczora i dziś od rana, około 13 znaleźli ciało, pieski już wtedy u mnie były, chyba koło 11-tej przywieźli. To piesek i sunia, albo matka z synkiem, albo rodzeństwo. Śliczne i kochane, ale bardzo zapchlone i bez śladu po obroży. Piesek bardzo się drapał, suni wycięłam ogromne wiszące przy uszach dredy. Śliczne są. Sunia nieco niższa, ma miękką sierść, piesek ogon "pierzasty" ma, ale sierść krótszą i twardszą. Bardzo spokojne i przyjazne psiaczki. Oczywiście zostaną u mnie, jeśli to rzeczywiście pieski tego biednego wędkarza, to może rodzina je odbierze. Gmina jest w kontakcie z Policją. Rozmawiałam ze strażakiem, który uczestniczył w nocnej akcji i odnalezieniu tego wędkarza, który się uratował...piesków tam nie było.... Miałam wczoraj wizytę państwa z Legnicy, który szukają drugiego pieska do swojego buldożka, przyjechali zobaczyć bigielka...jakiż był to szok dla mnie, gdy ten radosny, przyjazny psiak z rykiem rzucił się do przesympatycznego Tośka - buldożka...no i fajny domek "przeszedł koło nosa" :(
  15. Mieszkańcy ulicy równoległej do Odry przywieźli mi pieski z informacją, że to pieski, które zostały po wędkarzu... https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/110094/Wedkarz-wpadl-do-Odry-Trwa-akcja-poszukiwawcza
  16. U Was upał, u nas burze od wczoraj, na szczęście raczej spokojne, łagodne, cieszy upragniony deszcz i ochłodzenie, staruszki "odżyły", ja też ;) Filmiki oglądam po kilka razy ze wzruszeniem i radością, z podziwem też!
  17. Oj, przecudny, odmieniony, piękny pies !!!! Dostojny i słodki jednocześnie, co u ludzi raczej połączyć trudno ;) U mnie ma na Katowice, właśnie skończyło się wyróżnienie ale czekam na promocję ;) ;) a bardziej na zbliżający się koniec wyróżnienia Runo, żeby wyróżnić wszystkie "hurtem". Wracając do promocji - ostatnio wyróżniłam wszystkie ogłoszenia i wchodząc żeby sprawdzić, czy już widać promowanie odczytałam "promocyjny" komunikat, że własnie otrzymałam 50% zniżki na promowanie.... dodałam więc kolejne ogłoszenie..."promocja" zniknęła... chyba sobie ze mnie zakpili, bo jak inaczej to traktować ;) W weekend wyróżnię Boryska bez czekania na ich "promocje" :)
  18. Ileż nieszczęścia i cierpienia powoduje zły człowiek :( :( :( Jak tu pomóc??? Sił i łez już brakuje, wciąż nowe dramaty :( :(
  19. Jak sytuacja finansowa Shiluni? Bo mogłabym poprosić Staruszkową Skarpetę o pomoc dla niej, jestem tam od lat stałą deklarowiczką i raz w miesiącu mogę wnioskować o pomoc bez konieczności regulaminowego zwrotu 25% kwoty. Chyba, że jest inna bieda w pilniejszej potrzebie a Shilunię "zostawimy" na sierpień na przykład :)
  20. Mam właśnie w domu dwa takie "abażury" ;) za każdym razem, kiedy idziemy na spacer przypomina mi się zdjęcie Runo z "kloszem" :)
×
×
  • Create New...