-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Z wiosną nowe życie czeka Masika - oby to już był ostatni, krótki etap przed DS!
-
Matko moja, cóż za NIEBANALNY pies z tej Pianusi!!!! Ten płyn oleisty to może balsam Szostakowskiego?
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Ja znam tylko "chybcika" i często z niego korzystam :) Lercia, jak tam Ci wiosną, ptaszyno? ;) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Moje się drą przy każdym "wypadaniu" z domu - nawet jeśli wróciły chwilę wcześniej... Są momenty, że mam ochotę je ukatrupić, słowo honoru! :) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Nutusia replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Matko moja... kankan coraz bliżej!!!! :) -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
W rozliczenia wpisałam 40,36 zł za karmę na marzec (40,36 zł) -
Imcioch jest proludzki... inaczej! ;) Zdarza się, że wtrynia się na kolana albo kładzie na kanapie blisko człowieka (zdarza się nawet, że obcego!!!!). Zdarza się dostać od niej buziaczka. Jest okropnym psem ogrodnika - sama się nie da złapać, pogłaskać albo dotknąć, ale o innych jest potwornie zazdrosna! Wieczorem układa się na łóżku w nogach. "Na siłę" zabieram, układam na poduszce i przytulam. Wtedy nie protestuje - czasami westchnie sobie ciężko i... zasypia. Rano jednak zazwyczaj leży znowu gdzieś w nogach, a gdy się obudzę, skacze po mnie jak natrętna pchła :) Ostatnio potwory wymyśliły sobie nową atrakcję - otwierają drzwi przesuwne w szafie i wygarniają to, co jest na spodzie!!!! Zastawiam szafę fotelem, ale to niewiele daje :( Szpiczaste nosy spokojnie dają sobie radę z "zasiekami". Niech już wreszcie przyjdzie prawdziwa, ciepła wiosna, bo chyba wolę dziury w ogrodzie!!!!!!! ;) Wczoraj zostały na cały dzień i pół nocy na łasce Cioci Uli, bo my byliśmy z wizytacją w Krakowie, z przystankiem w Białogonkowie :) Przy wieczornym karmieniu Ciocia musiała posprzątać poszarpaną w drobiazgi kopertę bąbelkową oraz poskładać do kupy wywleczoną z szafy garsonkę i bluzkę. W sumie nie było tak źle jak czasami potrafi być ;)
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Pokazuje, że mam jeszcze 10% wolnej przestrzeni... -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ups, to jest możliwe w związku z rozliczeniem bazarku.... Zaraz sprawdzę ;) -
~ Szaggi spod śmietnika - prześliczny młody "hovawart" już ma dom!
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Skoro poprzednia sunia odeszła na babeszję, należy wzmóc czujność i myślę, że Polak jednak po szkodzie będzie mądrzejszy... Akcja błyskawiczna - faktycznie więcej by się takich przydało :) -
O kurczątko! Ja wiem, że wczoraj nie byliśmy za długo w Białogonkowie, ale że mnie TAKA wiadomość ominęła?!!?!?!? Kciuków nie puszczam! :)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Nutusia replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Mi się wydawało, że jak byłyśmy ostatnim razem w hoteliku, dużo rzadziej opierał się na tym swoim kikutku niż zaraz po przyjeździe ze schronu. On ma teraz o wiele więcej ruchu, wyraźnie wzmocnił mięśnie i daje radę hasać na 3 łapkach :) -
Ja też! :) I bardzo się cieszę z postępów Pomi ;)
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Łał! Ale nius ;) :) -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
Nutusia replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Prześliczny szczęściarz :) -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj, to ze mnie jest totalna... NIEMOWA! :( -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Nutusia replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Natury nie oszukasz... Myszka biedna, ale Sonia baaaaaaaaaaardzo dzielna! I... przydatna ;) -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Pisałam... Historia jak nie z tego świata ;) -
Wszystkie teksty przeredagowane i wysłane do Kejciu :)