-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
No właśnie - kto?... Brakuje mi co prawda jeszcze dwóch potwierdzeń otrzymania przesyłki, a jedną zebrazebra odbierze osobiście w tym tygodniu, ale co tam - wpisuję Imciową "dolę" za bazarku w kwocie 102,22 zł :) Z tego bazarku: http://www.dogomania...do-803-do-2000/ Niech ma Mały Szaleniec (jak ja ją nazywam) albo Pies Utrapienie (jak nazywa ją Sławek) :)
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Brakuje mi co prawda jeszcze dwóch potwierdzeń otrzymania przesyłki, a jedną zebrazebra odbierze osobiście w tym tygodniu, ale co tam - wpisuję Niońkową "dolę" za bazarku w kwocie 306,68 zł :) Z tego bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/145733-koniec-rozliczamy-pi%C4%99kne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-soni-i-imki-do-803-do-2000/ -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Panią Beatką - rehabilitantką. Podała mi sposób jak spowodować, żeby Nionia zaczęła używać łapki - trzeba jej "zniedołężnić" tę zdrową :) Np. obwiązując bandażem, włożywszy kuleczkę z papieru. Będzie jej to przeszkadzało i żeby utrzymać równowagę, będzie się musiała oprzeć na tej operowanej nóżce. Jeśli takie utrudnienia nie pomogę, spotkamy się z p. Beatką w lecznicy w sobotę i pokaże mi jak zapobiec przykurczom. Na razie o przykurczach nie ma mowy - wytwarzają się po ok. 3 tygodniach dopiero, a niestawianie łapki Nionia ma teraz tylko... w głowie! Tak czy siak do Doktora jedziemy, niech obejrzy, pomaca i pokaże w jakim zakresie ja sama mogę tę łapkę stymulować. Aha, i dzwoniła też Pani Patrycja spytać co u Nioni :) Bardzo się ucieszyła, że wszystko tak szybko i sprawnie idzie ku dobremu i że jeśli nic nie stanie na przeszkodzie (medycznego), właściwie w sobotę Nioniek będzie gotowy na nowe życie ;) Umówiłyśmy się, że zadzwonię dziś wieczorem zdać relację co powiedział Doktor :) -
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Zbieraj się już Kaktusiątko na swoje, bo wstyd tak długo w hotelu rezydować!!! -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Coś za coś - nie codziennie 1 maja! ;) Wczoraj Imka dostąpiła wreszcie radości chwilowej zabawy z Nionią, bo już się doczekać nie mogła ;) Zaczęło się od tego, że Nioniusia się tarzała na pleckach po dywanie :) Niestety, łapinka nadal w górze :( Starałam się wczoraj łapać za stópkę i opierać o podłogę - protestu nie było, więc nie boli. Ale sama z siebie nie opiera łapki o podłoże i d...a blada. Nic to - jedziemy dziś po "ratunek" do Doktora w tej sprawie. -
Malutki pienio i wieeeeeelka woda! Dobrze, że bezpiecznie przytulony do Pańci :)
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
W wannie podczas kąpieli raczej panikowała. Trzeba by ją pewnie przyzwyczaić, przekupić czymś pysznościowym... Ona jest raczej ostrożna - z pewnością do rzeki czy jeziora też by się nie rzuciła jak jakiś pierwszy lepszy... wodołaz ;) -
Już nie trzeba - właśnie pojawił się wpis, że zapłacili za Sonię 2 marca! :)
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
Nutusia replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Bardzo dziękuję w imieniu Soni, własnym i naszego Doktora :) -
O kurka, a ja nie wiem czy zapłacili dr Traczykowi za sterylkę Soni! Zapytam go jutro, ale obawiam się, że nie będzie wiedział, bo tego nie śledzi. Skoro powiedziałam, że zapłacą, uznał, że zapłacą... Zawsze tego pilnowałam. Teraz też zadałam pytanie na wątku, ale niestety nie dostałam odpowiedzi. Gdybym wiedziała, że tak będzie, też bym założyła z pieniędzy Sońkowych. Mazowszanko, mogłabyś też wysłać maila w tej sprawie, jako zgłaszająca Sonię do zabiegu?...
-
O, i to się nazywa DOBRY początek tygodnia! :)
-
I ja się boję, choć ze wszystkich sił staram się myśleć pozytywnie...
-
Spróbować z pewnością warto...
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
To jest jakiś pomysł! ;) :) -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Imcia się pogodziła z tym, że Ninia przestała być zabawowa i z nękaniem się przeniosła na Lili ;) A Nionia tak zapiernicza na 3 łapinkach, jakby ta czwarta w ogóle nie była jej potrzebna. I to mnie martwi, bo skoro niepotrzebna, to po co ją stawiać?... Zobaczymy co Doktor jutro powie. W sobotę było przepięknie i cieplutko i bardzo dużo czasu psy spędziły na dworze. Nioniek też :) Chodziła sobie, węszyła, wylegiwała się na kanapie na tarasie. Mogłoby już tak być pogodowo na stałe! -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Imka zachowuje się tak samo - łapie za pięty albo szczypie w łydki. I rzuca się Lili do łałoka!!!! Dobre wieści o Pomi. Czyli w sumie dla niej lepszy byłby dom bez zwierzaków - poświęciłaby całą uwagę ludziowi. Jeśli chodzi o znajomość fotela czy kanapy - Imka też wie do czego służą, co nie zmienia faktu, że jest psem dzikim :( -
Dokładnie to samo mi przyszło do głowy na widok Loczki na białym obrusie - dołożyć koszyczek z pisankami i dekoracja świąteczna I klasa!!! :)
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Krysiu - igła ma "pęknięcie" na uszku od góry, dzięki czemu jej nie nawlekasz, tylko "przeciskasz" nitkę. Poproś w pasmanterii o igły bez nawlekania (albo z łatwym nawlekaniem) - z pewnością pani będzie wiedziała o jaką chodzi :) Kontrola w piątek wypadła dobrze. Żadnego obrzęku, bez temperatury - wszystko OK. Nionia dostała zastrzyk p/bólowy i z antybiotyku. Resztę antybiotyku dostałyśmy w tabletkach na wynos - będzie je przyjmowała do zdjęcia szwów. Zapłaciłam 40 zł za wszystko. Na chorej łapce Nioniuś jeszcze nie staje, ale już się kładzie na tym boczku, czyli aż tak nie boli. Udało się "zamontować" nogawkę na troczkach i spełnia swoje zadanie. Tak się zastanawiam czy nie jechać jednak we wtorek do lecznicy, żeby dr Darek obejrzał łapkę i przy okazji bym zapytała o rehabilitację. P. Beatka jeszcze jest na wychowawczym, ale ponoć przyjeżdża na wezwanie. Boję się, żeby Sonia nie miała przykurczów - szczególnie, jeśli nie zacznie szybko stawiać łapki, trzeba będzie masować mięśnie. Zobaczymy co będzie do wtorku... -
Fantastyczny wynalazek ta dogomania! Piesom się pomaga, uroki można się nauczyć odczyniać - nieoceniona kopalnia wiedzy wszelakiej :)
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Łe, tam - jeśli ten kundelaszek na zdjęciu to jest RASA, to Lerka jest jakaś mega światowa czempionka!!!! :) Krysiu, i jak znajdujesz Pomi? ;) -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Wprost NIEWIARYGODNE!!! Kolejna Luna szczęśliwa i domna! :) -
Pyniu, bez względu na wszystko - będzie DOBRZE!!! :)