Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Przynajmniej ona się nie zamartwia brakiem domku ;)
  2. Odetchnę z ulgą dopiero jak będzie w drodze. A właściwie jak dojedzie do Murki. Ale kciuków nie puszczam!!!
  3. Ojej, przecież ja na tego maila odpisałam!!!! Wiadomo - zima niestety jest "zabójcza", jeśli chodzi o utrzymanie linii. Na szczęście wiosna już za progiem :)
  4. Koniecznie wyraź - ludzie lubią być chwaleni :) Co do reszty - obyś była równie skuteczna!
  5. O ranyyyy..... Bardzo się cieszę :) Choć umierać ze strachu będę. Najbardziej w weekend, ale i potem przez jakiś czas...
  6. Ja na szczęście nie za bardzo mam czas myśleć, ale jak już pomyślę, to mnie zimny pot oblewa ze strachu. To jednak nie to samo co "standardowa" sterylka :( A Nioniusia się już umie bawić zabawką z Imcią :) Raz im się nawet udało "wygrać" z Lili ;)
  7. Trzymam kciuki za dobre rozwiązanie - nic więcej niestety nie mogę :(
  8. Pani strata, że tak powiem... ;)
  9. No, Szogunie, na salonach się prezentujesz o wiele lepiej niż przy śmietniku! :)
  10. Ale NIESPODZIANKA!!!! Pięknie dziękuję :) Luśka/Kluśka w siódmym, ba, w dziesiątym NIEBIE! :)
  11. Masz Ty się z tymi... niebanalnymi piesiami :)
  12. Dane jest, ale widać nie od razu... A balsam Szostakowskiego to stary jak świat preparat ułatwiający gojenie się ran. Obrzydlistwo w stosowaniu, ale skuteczne ;)
  13. Ale to na dworze. A w domu?... Tak czy siak, test na kota to mit ;)
  14. Pewnie, że mam ochotę! Mogę co prawda tylko jedną nogą, ale za to z duuuuuużym zaangażowaniem ;) :)
  15. To jeszcze o niczym nie świadczy! Moje psy dostałyby szału, gdyby za płotem kota zobaczyły (nawet własnego!), a w domu mają dwa i choć może trudno uznać, że żyją w przyjaźni, ale się spokojnie tolerują...
  16. TAKIEGO opiekuna chciałby mieć KAŻDY przedszkolak :)
  17. Tak jest - zdrowiejcie, bo szkoda wiosny na chorzenie :)
  18. Rewelacja z Kometą - tak się cieszę!!!! :)
  19. Zdjęcie od tyłu pokazuje (choć nie do końca) dłuuuuuugość Rudkową :)
  20. Śliczna Pysieńka - proszę Pani, nie ma się nad czym zastanawiać - tylko brać i KOCHAĆ! :) Uszka ma batmańskie, jak "nasza" Sonia ;)
  21. I ja zaciskam, aż mi kostki pobielały!!!!
  22. W szafie z przesuwnymi drzwiami na razie zmieniłam ustawienie poszczególnych części i tę najlżejszą (bez lustra) zastawiam fotelem. Póki co - działa. Dziś zmieniłam też rodzaj ustawienia zasieków przy szafce z butami (która niestety nie ma drzwiczek tylko zasłonkę), bo pomimo dość wysokiej dykty zastawianej taboretem i krzesłem udało się wczoraj pozbawić mnie jednego kozaka, odgryzając mu cholewkę! Moje psy niestety są zawsze kroczek przede mną, jeśli chodzi o pomysły ;)
×
×
  • Create New...