Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Z wiosną nowe życie czeka Masika - oby to już był ostatni, krótki etap przed DS!
  2. Matko moja, cóż za NIEBANALNY pies z tej Pianusi!!!! Ten płyn oleisty to może balsam Szostakowskiego?
  3. Ja znam tylko "chybcika" i często z niego korzystam :) Lercia, jak tam Ci wiosną, ptaszyno? ;)
  4. Moje się drą przy każdym "wypadaniu" z domu - nawet jeśli wróciły chwilę wcześniej... Są momenty, że mam ochotę je ukatrupić, słowo honoru! :)
  5. Matko moja... kankan coraz bliżej!!!! :)
  6. Do postu rozliczeniowego wpisałam 32,30 zł za karmę na marzec.
  7. W rozliczenia wpisałam 40,36 zł za karmę na marzec (40,36 zł)
  8. Imcioch jest proludzki... inaczej! ;) Zdarza się, że wtrynia się na kolana albo kładzie na kanapie blisko człowieka (zdarza się nawet, że obcego!!!!). Zdarza się dostać od niej buziaczka. Jest okropnym psem ogrodnika - sama się nie da złapać, pogłaskać albo dotknąć, ale o innych jest potwornie zazdrosna! Wieczorem układa się na łóżku w nogach. "Na siłę" zabieram, układam na poduszce i przytulam. Wtedy nie protestuje - czasami westchnie sobie ciężko i... zasypia. Rano jednak zazwyczaj leży znowu gdzieś w nogach, a gdy się obudzę, skacze po mnie jak natrętna pchła :) Ostatnio potwory wymyśliły sobie nową atrakcję - otwierają drzwi przesuwne w szafie i wygarniają to, co jest na spodzie!!!! Zastawiam szafę fotelem, ale to niewiele daje :( Szpiczaste nosy spokojnie dają sobie radę z "zasiekami". Niech już wreszcie przyjdzie prawdziwa, ciepła wiosna, bo chyba wolę dziury w ogrodzie!!!!!!! ;) Wczoraj zostały na cały dzień i pół nocy na łasce Cioci Uli, bo my byliśmy z wizytacją w Krakowie, z przystankiem w Białogonkowie :) Przy wieczornym karmieniu Ciocia musiała posprzątać poszarpaną w drobiazgi kopertę bąbelkową oraz poskładać do kupy wywleczoną z szafy garsonkę i bluzkę. W sumie nie było tak źle jak czasami potrafi być ;)
  9. Pokazuje, że mam jeszcze 10% wolnej przestrzeni...
  10. Ups, to jest możliwe w związku z rozliczeniem bazarku.... Zaraz sprawdzę ;)
  11. Baaaaaaaaaaaardzo dziś ciężko, oj bardzo... Tyle dobrego, że słonko świeci :)
  12. Skoro poprzednia sunia odeszła na babeszję, należy wzmóc czujność i myślę, że Polak jednak po szkodzie będzie mądrzejszy... Akcja błyskawiczna - faktycznie więcej by się takich przydało :)
  13. Psy są różne - jak ludzie. Jedne bardziej odporne psychicznie, inne mniej. Też mi skóra cierpnie, że mała będzie musiała wrócić do tego syfu :(
  14. O kurczątko! Ja wiem, że wczoraj nie byliśmy za długo w Białogonkowie, ale że mnie TAKA wiadomość ominęła?!!?!?!? Kciuków nie puszczam! :)
  15.   Mi się wydawało, że jak byłyśmy ostatnim razem w hoteliku, dużo rzadziej opierał się na tym swoim kikutku niż zaraz po przyjeździe ze schronu. On ma teraz o wiele więcej ruchu, wyraźnie wzmocnił mięśnie i daje radę hasać na 3 łapkach :)
  16. Cześć Rudek - dobrze przynajmniej, że Ty się nie martwisz brakiem odzewu na ogłoszenia i po prostu sobie... szczekasz! :)
  17. Ja też! :) I bardzo się cieszę z postępów Pomi ;)
  18. Oj, to ze mnie jest totalna... NIEMOWA! :(
  19. Natury nie oszukasz... Myszka biedna, ale Sonia baaaaaaaaaaardzo dzielna! I... przydatna ;)
  20. Pisałam... Historia jak nie z tego świata ;)
  21. Wszystkie teksty przeredagowane i wysłane do Kejciu :)
×
×
  • Create New...