Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Ciotki, najmocniej przepraszam, zapodział mi się Kajo. Ale mi głupio. Jutro bięgnę na pocztę i wysyłam zaległości. Na przyszłość - alarmujcie na PW.
  2. Przecież brązowa to chodzący pesymizm. Skoro ona mówi o happy endzie, to ja już nic nie rozumiem. Czartek, wyczuwasz coś? Może zbyt czuła się zrobiła? Na wszelki wypadek pokaż jej zęby.
  3. Czy ktoś w ogóle bywa w Kundelku? Jacyś wolontariusze?
  4. Jeszcze w sprawie szczepień, bo już zgłupiałam. Moje psy są szczepione raz w roku przeciw wściekliźnie i co 2 lata przeciw wirusówkom, jako rzecze nasza wetka. Dobrze rzecze? Meggi - rewelacja! A jakich argumentów użyć, żeby przekonać Abrę, że szczepienia są konieczne, pojęcia nie mam.
  5. [quote name='doxa88']Tak, tak Tinka to Misia :) Suńka jest wielkości labradora. Dowiedz się jeśli możesz bo te nasze wetki to takie "z braku laku". [B]Smycza[/B] bardzo by się przydała, bo chwilowo Tinka "donasza" smycz po rottwailerze, zupełnie nie ta bajka. [B]Jak ją możemy dostać?[/B] :) Marysia - wielkie dzięki za behawiorystkę :) Rady faktycznie fajne, słyszałam, że wybieracie się nocą z latareczkami przyuczać psicę ;)[/QUOTE] Do odebrania na Radiostacji albo na Kościuszki za Centralem. Podajcie na PW jakiś kontakt tel. I czekam na rady behawiorystki w kwestii "burza, strzały".
  6. bakusiowa, aniele! Każda pomoc dla Kamysia jest na wagę złota - u niego wciąż dziura w skarpecie. Jestem za, uważam, że zmiana karmy mu nie zaszkodzi, ale poczekajmy na opinię Sylwii i innych ciotek. Fakt, Kamyk wciąż jest zbyt szczupły i dobrze by było nieco go doważyć. [I]Zamiast pierzynek, koców, płaszczyków [/I] [I]Kamyczek woli wdzianko z tłuszczyku.[/I]
  7. [quote name='Marycha35']Ale puchy tu!!!!!! Byłam wczoraj u Ewci, przyszła tam przemiła Justyna behawiorystka, która pomogła nam, dała fajocha rady, jak Tinkę nauczyć polubienia burzy:) DZIĘKUJEMY JUSTYNKO:):):):) Ta wizyta to był prezent...A Tinka cudna, przywitała mnie wylewnie i brzucho do miziania podstawiała. Ma cudowną lśniącą sierstkę. [B]Gdyby ktoś miał na zbyciu smycz fleksi to baaardzo poprosimy, bo nie ma pieniędzy, by kupić dla Tinki, a ostanią pogryzła![/B][/QUOTE] Też zróbcie nam prezent i podzielcie się z nami radami Justyny! Mam po jakimś tymczasie wolną smycz flexi, 5m. Chętnie przekażę Tince. Rozumiem, że Tinka to Misia? Rzadko bywam na wątku i mogę coś pokręcić. Szukacie dla niej niedrogiej sterylki? Moja wetka robi fantastyczne, takie bezszwowe (tzn. szew jest w środku, żadne nici nie sterczą na zewnątrz - rewelacja, szybko się goi, nawet kołnierza ani kaftanika nie trzeba. Zwykle daje mi duży upust dla bezdomnych bid. Mogę zapytać. Jak duża jest sunia?
  8. [quote name='Beatkaa']A głupoty piszesz z tym,że szczęscia psiakom nie przynosisz :mad: Pierwsze słyszę ! już przestań kochana ;) Do Ciebie przynajmniej ktoś po psiaka dzwoni..... Głowa do góry i będzie dobrze ! :):):)[/QUOTE] No! A w sprawie mojego Kamyka jednego telefonu nie było!
  9. Zulko, uważaj, bo ślisko się zrobiło. Przynajmniej w Łodzi orła łatwo wywinąć. Jeszcze przedwczoraj lał deszcz, a wczoraj wszystko ścięło. A gdzie jadłaś z Dinkiem te naleśniki? Matko, jak dawno w Sopocie nie byłam...
  10. Rocki, nie szarp linki, po co zuziaM głos ma sobie zdzierać?! Wysłałam wczoraj za I i II.
  11. [quote name='agusiazet']Dawno nikt do Skarpety nie zaglądał, więc podrzucam:)[/QUOTE] Znaczy, żadne staruszki pomocy nie potrzebują - nic tylko się cieszyć! Za I i II wysłane.
  12. Mam nadzieję, że jest coraz lepiej. Początki zawsze są trudne.
  13. Chwila oddechu. A to jeszcze nie koniec uroczystości - strasznie dużo tego mam w styczniu i lutym. Nie marzniesz, Kamysiu? Pogoda fatalna - albo mokro, albo mróz. Podobno mają przyjść dotkliwsze. Mnie by to nie przeszkadzało, ale ale ze wzglądu na ciebie już zaczynam się martwić. I co z tobą zrobić, paskudo, skoro żadnych pierzynek nie chcesz?
  14. Nie ma jeszcze żadnych wieści? No to zdążę cię jeszcze miźnąć, Czarteczku.
  15. W Łodzi obrzydliwie bylejako. Plusowo. Na łeb spada takie mokre niewiadomoco, pod stopami niebezpiecznie ślisko. Marzy mi się minus pięć, broń boże więcej, broń boże mniej. Na wsi zawsze lepiej.
  16. [quote name='__Lara']Czy ktoś nam to może wytłumaczyć? Czy chcecie pomóc Kobrze?[/QUOTE] No właśnie... Chyba nie chcą.
  17. Wciąż mam nadzieję, że się odezwiesz, Anetko.
  18. Dino, piękny, kochany, jedyny... I kumpla ma, że każdy by chciał takiego.
  19. Coś w tym Rzeszowie źle musi się dziać. Kiedyś było inaczej.
  20. Pierwszy raz widzę na wątku brązową nieco nieskoordynowaną. Jezu, jak się cieszę!!! MM, pora odstawić Czartka od piersi brązowej, a trymować to ona sobie może .... owce. Pamiętam, mojego Mixera się czepiała. Matko jedyna, Czartku, co ja pocznę bez ciebie w te noce...
×
×
  • Create New...