-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś w ogóle bywa w Kundelku? Jacyś wolontariusze? -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Jeszcze w sprawie szczepień, bo już zgłupiałam. Moje psy są szczepione raz w roku przeciw wściekliźnie i co 2 lata przeciw wirusówkom, jako rzecze nasza wetka. Dobrze rzecze? Meggi - rewelacja! A jakich argumentów użyć, żeby przekonać Abrę, że szczepienia są konieczne, pojęcia nie mam. -
[quote name='doxa88']Tak, tak Tinka to Misia :) Suńka jest wielkości labradora. Dowiedz się jeśli możesz bo te nasze wetki to takie "z braku laku". [B]Smycza[/B] bardzo by się przydała, bo chwilowo Tinka "donasza" smycz po rottwailerze, zupełnie nie ta bajka. [B]Jak ją możemy dostać?[/B] :) Marysia - wielkie dzięki za behawiorystkę :) Rady faktycznie fajne, słyszałam, że wybieracie się nocą z latareczkami przyuczać psicę ;)[/QUOTE] Do odebrania na Radiostacji albo na Kościuszki za Centralem. Podajcie na PW jakiś kontakt tel. I czekam na rady behawiorystki w kwestii "burza, strzały".
-
bakusiowa, aniele! Każda pomoc dla Kamysia jest na wagę złota - u niego wciąż dziura w skarpecie. Jestem za, uważam, że zmiana karmy mu nie zaszkodzi, ale poczekajmy na opinię Sylwii i innych ciotek. Fakt, Kamyk wciąż jest zbyt szczupły i dobrze by było nieco go doważyć. [I]Zamiast pierzynek, koców, płaszczyków [/I] [I]Kamyczek woli wdzianko z tłuszczyku.[/I]
-
[quote name='Marycha35']Ale puchy tu!!!!!! Byłam wczoraj u Ewci, przyszła tam przemiła Justyna behawiorystka, która pomogła nam, dała fajocha rady, jak Tinkę nauczyć polubienia burzy:) DZIĘKUJEMY JUSTYNKO:):):):) Ta wizyta to był prezent...A Tinka cudna, przywitała mnie wylewnie i brzucho do miziania podstawiała. Ma cudowną lśniącą sierstkę. [B]Gdyby ktoś miał na zbyciu smycz fleksi to baaardzo poprosimy, bo nie ma pieniędzy, by kupić dla Tinki, a ostanią pogryzła![/B][/QUOTE] Też zróbcie nam prezent i podzielcie się z nami radami Justyny! Mam po jakimś tymczasie wolną smycz flexi, 5m. Chętnie przekażę Tince. Rozumiem, że Tinka to Misia? Rzadko bywam na wątku i mogę coś pokręcić. Szukacie dla niej niedrogiej sterylki? Moja wetka robi fantastyczne, takie bezszwowe (tzn. szew jest w środku, żadne nici nie sterczą na zewnątrz - rewelacja, szybko się goi, nawet kołnierza ani kaftanika nie trzeba. Zwykle daje mi duży upust dla bezdomnych bid. Mogę zapytać. Jak duża jest sunia?
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zulko, uważaj, bo ślisko się zrobiło. Przynajmniej w Łodzi orła łatwo wywinąć. Jeszcze przedwczoraj lał deszcz, a wczoraj wszystko ścięło. A gdzie jadłaś z Dinkiem te naleśniki? Matko, jak dawno w Sopocie nie byłam... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Rocki, nie szarp linki, po co zuziaM głos ma sobie zdzierać?! Wysłałam wczoraj za I i II. -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
agata51 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że jest coraz lepiej. Początki zawsze są trudne. -
Chwila oddechu. A to jeszcze nie koniec uroczystości - strasznie dużo tego mam w styczniu i lutym. Nie marzniesz, Kamysiu? Pogoda fatalna - albo mokro, albo mróz. Podobno mają przyjść dotkliwsze. Mnie by to nie przeszkadzało, ale ale ze wzglądu na ciebie już zaczynam się martwić. I co z tobą zrobić, paskudo, skoro żadnych pierzynek nie chcesz?
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
W Łodzi obrzydliwie bylejako. Plusowo. Na łeb spada takie mokre niewiadomoco, pod stopami niebezpiecznie ślisko. Marzy mi się minus pięć, broń boże więcej, broń boże mniej. Na wsi zawsze lepiej. -
Wciąż mam nadzieję, że się odezwiesz, Anetko.
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dino, piękny, kochany, jedyny... I kumpla ma, że każdy by chciał takiego. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Coś w tym Rzeszowie źle musi się dziać. Kiedyś było inaczej.