-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[quote name='brazowa1']Agatka wyhopała domy dwóm naszym schroniskowym weteranom, Hopowi i Czartkowi,psom bez absolutnie zadnym szans,a domy dostały ze złotymi klamkami.Teraz czas na kamyka :)[/QUOTE] Dałabyś spokój, ciotka. Dużo bym wyhopała, gdybyś ty im tych domków nie szukała. Ale kibicowałam niestrudzenie, fakt. [quote name='madcat1981']Czasami myślę, że w jego psim zyciu jak do tej pory nic nie działo się bez przyczyny i widocznie tak musi być, że jeszcze trochę poczeka. Ale nie zaszkodzi mu ten czas umilać i dbać o niego tak jakby lada chwila miał wpaść komuś w oko.[/QUOTE] Amen. Ciotki, takiego tygodnia nie życzę nikomu. Najpierw przez 4 dni moja słodka wnusia wystawiała na próbę moją babową miłość, a zaraz potem, wykorzystując moje mocno nadwątlone siły, dopadła mnie jelitówka. Dopiero dzisiaj byłam w stanie zwlec się z wyra i zmusić się do jakiegokolwiek wysiłku. Niby powinno być mi lżej, bo zwlokłam się lżejsza o 4 kg, ale wcale mi nie było. Zresztą, ja się o żadną dietę odchudzjącą nie prosiłam, zwłaszcza tak drastyczną. Dobrze mi było z moimi +/-54. 50 to ja ważyłam panienką będąc i wcale mi się nie chce wracać do tej odległej przeszłości. Dobra, "było, minęło"... Kamyku, jutro do ciebie zadzwonię i cmoknę cię w ucho. Kasiu, nie martw się, będzie na hotelik. Zochę też cmoknę w ucho, a co!
-
Eh, ciotki, wracam powoli do życia po tygodniu koszmaru (najpierw 4 dni z wnuchą, która była wyjątkowo źle usposobiona do wszystkiego, potem 4 dni "jelitówki"). Czytam i czuję, jak mi siły wracają. Czarcisko kochane moje, że też dane mi było dożyć tej chwili! Chorobo ciężka, jak tak dalej pójdzie, wylądujesz na kanapie dupka w dupkę z Muninką. Pierwszy raz słyszałam jak szczeka więc czuje sie już u nas jak w domu- ma śmieszny głos staruszka który dużo w życiu palił. MM, to nie jest "śmieszny głos staruszka, który dużo w życiu palił", tylko głos rasowego palacza, tzw. głos jazzowy. brązowa wie.
-
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
agata51 replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Stawiam się na wezwanie Szarotki. Poczytam i zobaczę, co się da zrobić po zapłaceniu lutowych deklaracji. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Ale u was napadało! Cudnie macie. U nas tylko lód i mróz. -
Dagusiu, pozwolisz, że czasem zajrzę do was, Dygusie.
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dinku, zula, u was też tak, że lepiej z domu nie wychodzić? -
[quote name='lilk_a']no i wyszczypałaś ją po dupce :evil_lol: ja jak tak naszej robię to jej sierść wyskubuję , żadnego podsierstka nie ma ...zero ... aż dziwne[/QUOTE] Moje też nie miały - gładkie były, że aż strach. Ale kubraczków nie nosiły, po śniegach szalały i żaden nawet kataru nie miał. Eh, wyżły... Serce wciąż się rwie. Która to zima Barona? W 2006 trafił do Kundelka, a szczeniaczkim nie był, przedtem podobno 3 lata włóczył się po mieście. Wychodzi na to, że nawet do najostrzejszych zim powinien być przyzwyczajony. W końcu wszystkie spędził na dworze.
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine']Aniu dzieki za fotki. Super wyglada. Jak kucyk haha. Bardzo sie ciesze ze Topcio sobie radzi. Sorki cioteczki uzupelnie post dzisiaj w nocy . [B]Agata Twoja wplata doszla. To jest styczniowa prawda[/B]? Panca ty wplacalas styczniowa? Nie scigam tylko pytam zeby sie nie pogubic. Dzieki cioteczki.[/QUOTE] Tak, styczniowa. Mroźne buziaki z Łodzi. -
A te zdjęcia ze str 9, 18, 19 się nie nadają? Chyba bardzo się nie zmienił. Ludzie, nie wygląd jagdterierka jest ważny - każdy jest piękny - ale charakter. A jaki jest, każdy wie i takiego trzeba go pokochać. Piękne zdjątka mogą tylko zaszkodzić. Zauroczyć i rozkochać w sobie to one potrafią, tylko potem trzeba wiedzieć, kogo się pokochało.
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
agusiu, jesteś nieoceniona, chyba powinnyśmy zacząć nosić cię na rękach! Trzymam kciuki. I ja wpłaciłam styczniową deklarację. -
[quote name='sylwiaso']Dziś dostałam pieniążki na badania bardzo Dziekuję!Kamyś maszeruje w kubraku i za to jestem mu bardzo wdzięczna.Karmę je ze smakiem,cholera,a tak bym mu odrobinkę polała,[B]bo tak ładnie pachnie[/B],ale nie mogę tego zrobić [B]bo mi ciotki łeb odetną[/B].A tak to fajny z niego facet!!Gdybym miała i czapę dla Kamysia też bym mu na głowę wcisnęła,żeby mu było cieplej!!![/QUOTE] Odetną, więc się strzeż i zatykaj nos, coby nieopisana cudowność tego aromatu (na samą myśl robi mi się niedobrze) nie popchnęła cię do czynu niegodnego . A z czapą daj sobie spokój - i bez niej dość pociesznie wygląda w tej piżamce (coś mi się widzi, że przez najbliższe tygodnie Kamyś domku nie znajdzie) . Nic nie mówię, i tak jest piękniejszy niż ja w czapce (każdy jest!). Śmiejcie się ciotki, ale prawda jest taka, że do tej pory nie wymyślono dla mnie nakrycia głowy, w którym czułabym się przynajmniej nieszkaradnie. Pozdrawiam. P.S. Całusy od wnuchy, która przez sen ogania się przed czułością Betki, która pała do smarkuli taką miłością, że jak na to patrzę, to zaczynam być przeciwna sterylkom.
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Gazetowe ogłoszenia są makabrycznie drogie. Teraz wszyscy z Allegro przerzucili się na tablicę. -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Wpłacam. Ciotki, może wykupimy jakiś pakiecik ogłoszeń?[/QUOTE] [quote name='agusiazet'][B]To może każdy, za własne[/B]:)[/QUOTE] Wiem, uczę się pilnie, ale ogłoszeń i bazarków jeszcze nie ogarniam. Ale wszystko przede mną! [quote name='Ra_dunia']Tak myślę, że nie ma co kombinować z Allegro, tylko ogłaszać na Tablicy i już. Sporo ludzi się tam przerzuciło i właśnie tam szuka psiaków. Agusiu - dzięki :) [B]jesteś nieoceniona[/B].[/QUOTE] Po trzykroć TAK!!!! Styczniowa wysłana. -
[quote name='sylwiaso']Cioteczki wpiszę informacje,że wczoraj byliśmy z Kamysiem u P.doktor i enzymy wątrobowe są już w normie,ale jeszcze nieznacznie podwyższony jest poziom glukozy i z tego powodu dostał jeszcze leki i mamy wszyscy nadzieję,że juz po tych lekach będzie wszystko dobrze!!!badania +leki koszt 93zł rachunki i badania wstawię na wątek[/QUOTE] [quote name='sylwiaso']Karma od cioci bakusiowej dojechała do hoteliku Royal canin hepatic(weterinary diet) nie ważyłam,ale pół worka karmy jest czyli 6-7kg Bardzo,bardzo Dziekujemy!!![/QUOTE] Z całego serca dziękujemy :loveu: Sylwiaszku, tylko żeby te "enzymy wątrobowe w normie" nie wywołały u ciebie nieprzepartej chęci okraszania hepatika tłuścioszkami. Royal canin hepatic omaszczony skórkami wieprzowymi byłby, doprawdy, czystą perwersją :eviltong: Kasia, jak ją znam, zaraz ci wyśle kaskę za badania+leki. Kasiu, wielkie dzięki! A teraz przyznam się do czegoś - dzisiaj pierwszy raz od 44 lat włożyłam w biały dzień czapkę na łeb, nie czekając, aż temperatura spadnie do -30. W końcu się poddałam i było mi z tym bardzo dobrze, bo wreszcie ciepło. W końcu narzeczonego już nie szukam i mogę bezkarnie straszyć ludzi swoim wyglądem. Uwielbiam być stara!
-
Nagi Chiński Grzywacz wychudzony, wyziębiony , dramat / lodzkie. Ma dom
agata51 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
[quote name='olgaj'][SIZE=5]czy ktoś moze zrobić cegiełke dla filipka i podesłac mi ja na maila? [/SIZE] [SIZE=5][/SIZE] [SIZE=5]Zrobimy cegiełkowe allegro, ponieważ bardzo źle stoimy finansowo.[/SIZE] [SIZE=5]Jesli to nie stanowiłoby problemu bardzo prosimy o taką pomoc.[/SIZE] [SIZE=5][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/QUOTE] Gadu, gadu, a tu kasy trzeba. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Collie']Witaj Depiś :( Dalej bez domku..[/QUOTE] Ano dalej... -
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
A ja tam wiem, że wyżeł po polowaniach pod kołderkę lubi się wślizgnąć i ciepełkiem rozkoszować. Wysłałam za styczeń.