Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='bakusiowa']Chce zamówić Baronowi ogłoszenia. Są nowe zdjęcia do wykorzystania. Mogę płacić za wyróżnienia. Może któraś zdolna cioteczka napisze zgrabny tekst. Bardzo proszę w imieniu psiaka.[/QUOTE] Napisałam do matinestki. Może się odezwie. Dobrze by było, żeby ktoś z Rzeszowa coś napisał.
  2. Argusie, zapraszam na nocny spacerek. Nie jest szczególnie zimno.
  3. [quote name='lilk_a']taka jelitówka to wredna jest , bo nawet nie ostrzega że zaatakuje Agatko ale już dobrze? jesz już coś ? pamiętam że się bałam później jeść bo nie wiedziałam czy to już koniec ;)[/QUOTE] Już się wykaraskałam. Mocno osłabiona, ale nie na tyle, żeby z Baronem na spacer nie móc wyjść.
  4. [quote name='madcat1981']Kcemy zdjontka:multi: W 1. poście jest nr telefonu i e-mail do Agaty51.Podawałam ten nr do ogłoszeń. Agatko, jeszcze nie doszło, mamy w skarpecie do dozbierania 115 zł, więc jakbyś chciała zapomnieć się w zakupowym szale, to tą końcówkę już dozbieramy:)Pozdrawiam:)[/QUOTE] W najbliższym czasie żadnych zakupowych szałów nie przewiduję, końcówkę doślę. Może nawet już jutro. [quote name='luka1'][URL]http://allegro.pl/kamien-szuka-domu-i2115553873.html[/URL][/QUOTE] Dziękujemy za allegro. Masz tam jakieś chody czy jak? W końcu cię namierzą. [quote name='brazowa1']każda Wasza fotka to miód na serce. Przepraszam,że ja tak ciągle o Czartku,ale teraz wiem,że gdy pies jest łagodny wobec ludzi,to zawsze,ale to zawsze ma szanse na dom. I Kamyk musi znalezc takich ludzi,jak Czartek,którzy dla niego postawili nawet sliczny kojec,żeby był jak nie oduczy sie go sikania po chacie.Czratek był od 2006 roku na Dogomanii,wszyscy,łącznie z nim zdązyliśmy sie postarzeć, i dopiero teraz znalazł... To i Kamyk znajdzie swoich ludzi.[/QUOTE] brązowa, jeśli o mnie chodzi, to o Czartku możesz na okrągło. No i przyda się szczypta optymizmu. Jakby ktoś chciał poznać Czartka, zapraszamy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/34695-Czartek-przylepiec.Od-2006-roku-na-Dogo.ZAADOPTOWANY-TRZYMAC-KCIUKI!/page78[/URL] [quote name='sylwiaso']Kamysiu nawet nie tak żle wyszliśmy na tej fotce!![/QUOTE] Nie tak źle?! Taki żar rozpasanej namiętności bucha spod twojej czapki i z lewego ucha Kamyka, że nie wiem, gdzie oczy podzać, a ty mówisz "nie tak źle"?!
  5. Bywaj, Flapusie.
  6. Argus, pamiętaj, trzymaj sie z dala od jelitówki.
  7. Przecież każdy chciałby mieć Beja w swoim domku!
  8. [quote name='olgaj']U Essi wszystko w najlepszym porządku, znalazła wreszcie dom, który będzie jej już do końca jej dni, uspokoiła sie nieco, ale pomysłowość pozostanie jej chyba do ostatnich chwil i mam wrażenie ze jest w tym coraz lepsza. :)[/QUOTE] olgaj, dziękuję.
  9. Bafku, zawsze będziesz z nami na grzyby chodził.
  10. Macho, to nie fair, tak się nie robi. Nie zakłada się wątku dla świętego spokoju, po czym się go odpuszcza - niech inni się martwią. Nawet martwić się nie mogą, bo nic nie wiedzą. Kobra jest w azylu 10 lat. No to może niech tam zostanie? A może jej już tam nie ma?
  11. I dobrze, Dygusie wciąż z nami.
  12. [quote name='Wiedźma']No nie mów, że Ciebie dopadła![/QUOTE] Ano dopadła, 4 dni trzymała, 4kg wyssała. Pierwszy raz w życiu coś podobnego mnie spotkało, nikomu nie życzę. I pomyśleć, że zgotowała mi to moja ukochana wnucha. Mój Tatuś miał rację - dzieci to zakała ludzkości. Zdecydowanie.
  13. Oj, zapomniały ciotki, jak to rozpalały i rozpijały Czartka! Strach było wejść na wątek - ja sama z pół roku nie śmiałam. Istny sabat czarownic pod szyldem obiadów czartkowych. Ja sobie, tradycyjnie, w wolnej chwili wątek Czartka od samiuśkiego początku poczytam i nie omieszkam przypomnieć co pikantniejszych szczegółów. Matko, kiedy to było....
  14. [quote name='sylwiaso']Jak ja lubię wchodzić na wątek Kamysiowy,taki tu spokój,kultura słowa i humor!!Gratulacje dziewczyny![/QUOTE] A może tu za spokojnie, może tu jakiejś burzy trzeba?! Bo z tej kultury i humoru domku ani chybi nie będzie. Oj, żebym nie wywołała jakiegoś wilka z lasu! [quote name='brazowa1']Gratulacje dziewczy[B]NO[/B]! to załuga Agatki.[/QUOTE] brązowa, co z tobą? Gdzie twój ostry pazur i cięty język? Starzejesz się, czy co? Kasiu, doczłapałam na pocztę i wysłałam lutową stówkę. Resztę doślę w przyszłym tygodniu, jak mi coś z zakupów zostanie.
  15. [quote name='brazowa1']Betbet,dzięki za banery,chwytaja za serce tak jak i te maluchy. ja to robie jeszcze prosciej,kopiuje banery np z podpisu Betbet,potem wchodze w "ustaw sygnaturę",wklejam,zatwierdz i mam podlinkowany baner.[/QUOTE] No popatrz, brązowa, ja to robię identycznie. Prawie - kopiuję baner z podpisu brązowej. Cudne te bidule! Poproszę o numer konta.
  16. Collie, Allegro usunięte. Jednak nowa ustawa obowiązuje.
  17. Baron, miałeś kiedyś jelitówkę? Nie? I tak trzymaj, wyżle.
  18. No widzisz, czapkę założyłam i od razu dopadła mnie jakaś cholera. Już jestem.
  19. [quote name='ALMA2']I co ufarbowałaś włosy na rudo?.:p[/QUOTE] Mój fryzjer mi wyperswadował. Zresztą, polubiłam już tę moją sól z pieprzem na głowie. A rudą byłam już tyle razy...
×
×
  • Create New...