-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[quote name='Marycha35']Pikolo kochana nie wcześniej niż na koniec lutego umawiać:) Wtedy Ewcia będzie free:) Auuuuć i Tinkę ciachamy!!! Z przekazania smyczki nici, Agata dała znać w sobo w nocy, ja dziś w necie jestem...;) Ale jakoś to musimy sprytnie zrobić jednak. Do 3 lutego ugotowana jestem![/QUOTE] Już tak mam, że tylko w nocy mogę. Smycz wciąż do wzięcia. Jutro/dzisiaj zadzwonię do Ewy. Może mieszka jakoś po drodze i da się podrzucić.
-
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
agata51 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Poczekam na fakturkę. Może coś wysupłam. -
Jeszcze jeden Bolek ma domek. Radość ogromna.
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ivetko, daruj Światkowi te zimowe sporty ekstremalne i weź go po prostu pod kołderkę. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avaloth']Depciu malutki.. a gdyby go do jakiś lokalnych gazet rzeszowskich wysłać? W Krakowie czasem wysyłamy weteranów i po niektórych ogłoszeniach był odzew. A on taki piękny..[/QUOTE] Jestem za. Co to kosztuje? -
[quote name='olgaj']Eska zamieszkała w nowym domu w niedzielę.[/QUOTE] Jejku, Essulku, tak się cieszę.
-
Bejku, może niezbyt ładnie pachniałeś, ale przynajmniej nie zarzygałeś mi samochodu. Dokąd cię zawieźć?
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depi, odwiedzają cię twoje fanki? Jakoś ich nie widzę. -
[quote name='pikola']Wiec tak lek.wet.Robert Szymanski moze wysterylizowac za 250zl. 300 to troche za duzo,pol musimy oddac.. Agato a u Twojego jaka by byla cena? Pomozcie podjac decyzje,bo musze na ster.skarbonce napisac adres kliniki.[/QUOTE] Wydaje mi się, że to rozsądna cena. Misia to jednak spory psiak. Moja wetka dostępna dopiero w poniedziałek.
-
Nagi Chiński Grzywacz wychudzony, wyziębiony , dramat / lodzkie. Ma dom
agata51 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
Podniosę chociaż. Jak się uporam ze stałymi, może podeślę grosik. Biedne, gołe maleństwo. -
Selenga, luka, ogromne dzięki. Widzisz, Kamyczku, ile aniołów nad tobą czuwa? Sylwia, żadnych rosołków, ja cię proszę. Wiem, że serce ci będzie pękać za każdym razem, kiedy podasz Kamykowi samo suche bez tych pyszności, ale musisz jakoś wytrzymać. Twarda kobita jesteś, dasz radę! A Kamyk jest takim żarłokiem, że nawet nie zauważy różnicy. Matko, przyszły mrozy, a ten głupek słomę z budy wygarnia!!! Ciotki, jest zimno, ale sucho. Wciąż ten kubraczek chodzi mi po głowie. Może mu zakładać tylko na czas pobytu w kojcu? Po podwórku niech goły lata. Żeby było jasne, nie jestem zwolenniczką kubraczków, przeciwnie - jak widzę psa w czymś takim, czuję się zażenowana, bo jakoś mi to godności psa uwłacza. Ale... Moje gładkowłose wyżły po spacerze w najostrzejszym mrozie i w najgłębszym śniegu wracały pod ciepłą kołderkę. Może Kamykowi tylko na noc taką piżamkę zakładać? I niech się w niej przytula do tej swojej metalowej miski? Ja na prawdę nie jestem przewrażliwiona i bucik dla psa kupuję tylko wtedy, jak sobie rozwali poduchę, ale wizja nocy w gołej budzie przy 21-stopniowym mrozie nieco mnie przeraża. Mam nadzieję, że to jest prognoza dla wschodniej Polski i w centrum nie będzie aż tak źle, ale jednak...
-
Nagi Chiński Grzywacz wychudzony, wyziębiony , dramat / lodzkie. Ma dom
agata51 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
I ja jestem - zszokowana i wściekła. Co mogę zrobić?