Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Argusie, zimno jak cholera... Dajesz radę? Ja z trudem.
  2. [quote name='brazowa1']szczeście w nieszczęściu,ze nie jest gładkowłosy[/QUOTE] E tam, zobacz, jaki on gładki na grzbiecie i bokach. Morda i grzywa tylko takie szorstkawe. Cudny jest!
  3. [quote name='Marycha35']Pikolo kochana nie wcześniej niż na koniec lutego umawiać:) Wtedy Ewcia będzie free:) Auuuuć i Tinkę ciachamy!!! Z przekazania smyczki nici, Agata dała znać w sobo w nocy, ja dziś w necie jestem...;) Ale jakoś to musimy sprytnie zrobić jednak. Do 3 lutego ugotowana jestem![/QUOTE] Już tak mam, że tylko w nocy mogę. Smycz wciąż do wzięcia. Jutro/dzisiaj zadzwonię do Ewy. Może mieszka jakoś po drodze i da się podrzucić.
  4. Jestem i ja. Poczekam na fakturkę. Może coś wysupłam.
  5. O matko jedyna, a skąd takie szykowne wdzianko? Niezwykle twarzowe! Kamysiowi też musi się podobać, skoro jeszcze nie w strzępach. Chłopaku, co ci w tej głowinie siedzi, że wyczyniasz z miską to, co wyczyniasz? I jak cię nie kochać?
  6. Jeszcze jeden Bolek ma domek. Radość ogromna.
  7. ivetko, daruj Światkowi te zimowe sporty ekstremalne i weź go po prostu pod kołderkę.
  8. [quote name='Avaloth']Depciu malutki.. a gdyby go do jakiś lokalnych gazet rzeszowskich wysłać? W Krakowie czasem wysyłamy weteranów i po niektórych ogłoszeniach był odzew. A on taki piękny..[/QUOTE] Jestem za. Co to kosztuje?
  9. Lara, allegro odpada, podobno jakaś tablica jest. Coś kosztuje?
  10. [quote name='olgaj']Eska zamieszkała w nowym domu w niedzielę.[/QUOTE] Jejku, Essulku, tak się cieszę.
  11. Bejku, może niezbyt ładnie pachniałeś, ale przynajmniej nie zarzygałeś mi samochodu. Dokąd cię zawieźć?
  12. Depi, odwiedzają cię twoje fanki? Jakoś ich nie widzę.
  13. Kamień z serca. Wiedźma, dziękuję. Nie mam nic do Kundelka. Wręcz przeciwnie. Tylko jak wyżła w schronie widzę, nawet najlepszym, to mi serce pęka.
  14. Zakładam, że jesteś. Na spacer nie zapraszam, ale miźnąć za uchem mogę.
  15. [quote name='pikola']Wiec tak lek.wet.Robert Szymanski moze wysterylizowac za 250zl. 300 to troche za duzo,pol musimy oddac.. Agato a u Twojego jaka by byla cena? Pomozcie podjac decyzje,bo musze na ster.skarbonce napisac adres kliniki.[/QUOTE] Wydaje mi się, że to rozsądna cena. Misia to jednak spory psiak. Moja wetka dostępna dopiero w poniedziałek.
  16. Cioteczki, pozwólmy jej odejść. Z łbem wtulonym w zuzine kolana. Nic lepszego nie wymyślimy.
  17. Podniosę chociaż. Jak się uporam ze stałymi, może podeślę grosik. Biedne, gołe maleństwo.
  18. Wysłałam wczoraj 60zł - za 08.2011-01.2012. Już będę pamiętać.
  19. Selenga, luka, ogromne dzięki. Widzisz, Kamyczku, ile aniołów nad tobą czuwa? Sylwia, żadnych rosołków, ja cię proszę. Wiem, że serce ci będzie pękać za każdym razem, kiedy podasz Kamykowi samo suche bez tych pyszności, ale musisz jakoś wytrzymać. Twarda kobita jesteś, dasz radę! A Kamyk jest takim żarłokiem, że nawet nie zauważy różnicy. Matko, przyszły mrozy, a ten głupek słomę z budy wygarnia!!! Ciotki, jest zimno, ale sucho. Wciąż ten kubraczek chodzi mi po głowie. Może mu zakładać tylko na czas pobytu w kojcu? Po podwórku niech goły lata. Żeby było jasne, nie jestem zwolenniczką kubraczków, przeciwnie - jak widzę psa w czymś takim, czuję się zażenowana, bo jakoś mi to godności psa uwłacza. Ale... Moje gładkowłose wyżły po spacerze w najostrzejszym mrozie i w najgłębszym śniegu wracały pod ciepłą kołderkę. Może Kamykowi tylko na noc taką piżamkę zakładać? I niech się w niej przytula do tej swojej metalowej miski? Ja na prawdę nie jestem przewrażliwiona i bucik dla psa kupuję tylko wtedy, jak sobie rozwali poduchę, ale wizja nocy w gołej budzie przy 21-stopniowym mrozie nieco mnie przeraża. Mam nadzieję, że to jest prognoza dla wschodniej Polski i w centrum nie będzie aż tak źle, ale jednak...
  20. I ja jestem - zszokowana i wściekła. Co mogę zrobić?
  21. A najgorsze jest to, że nic nie wiadomo. Może Barona już nie ma w Kundelku?
×
×
  • Create New...