Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23016
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Już Ci kiedyś tłumaczyłam, że właśnie dlatego wzięłam psa z dobrej hodowli, są kontakty do znawców/miłośników rasy.
  2. Pogadajcie z Molly. Znaczy z Moli@ Po którymś suplemencie znacząco poprawił się wzrok staruszka, nie pisała o tym na forum, bo jak gdyby bez uzasadnienia i zaraz dyskusje.
  3. Na jednej z moich imprez (sporo ludzi) mój ówczesny zatkał się w łazience na zdrowy kwadrans. We dwie z psiapsiółką sikałyśmy równocześnie, kiedy wreszcie udało się dopaść klozecik :DDD
  4. Cholera. Nie cierpię, kiedy komuś wiek i wszechwładny rozsądek każe z czegoś ulubionego rezygnować. Za chwilę może nas nie być wcale.
  5. A przestań, ja wzięłam szczeniaka, teraz mam młodziaka niecały rok, ponad 40kg suczka, napakowana pod korek, i jedyne co, to gdyby coś ze mną, to mało kto by sobie z nią poradził, pomiot szatana, u mnie pod butem Bierz ONka.
  6. Zmutował. Od ponad miesiąca trzyma mnie powikłanie w postaci czegoś w rodzaju zapalenia nerwu trójdzielnego, upiorny ból jak kopanie prądem (kilka punktów na głowie), boląca skóra, uczesać się nie można. No wrogowi życzę, owszem
  7. chodziło mi o THILLER, bez "r" właśnie.
  8. Mam pytanie. Czy ktoś wie, co to jest THILLER? Przepraszam, wkurza mnie to. Znaczy mnie mnóstwo rzeczy wkurza, niektóre bardziej.
  9. Sama jesteś śliczna. Psy, jak psy.
  10. Albo hormony. Perełka w cieczce mięso owszem, a suche nie bardzo, i trawę żre.
  11. Każdy może się rozchorować, młody też, i problem ten sam.
  12. Aska7 mówi, że są pieniążki, poprosiłam Cię o pomoc patrząc na post rozliczeniowy. Do wyjaśnienia.
  13. To jak już będziesz wiedziała co zrobić, to się wypowiedz, a nie dziękuj za deklaracje na pusto. Jaaga decyduje, moim zdaniem, a nie chodzi o życie, tylko o śmierć.
  14. To są koszty, ale ja bym się zdecydowała na operację. Otworzyć, zobaczyć, najwyżej nie wybudzać. Tylko dlatego, że pies czuje, że się go chce ratować, nie zabić. Chciałam tak zrobić ostatnio, nie zdążyłam.
  15. Bez jaj. Nie zostawiaj pod pyskiem. Perlitta nie rusza mi niczego kompletnie, a i tak kładę w miejscach niedostępnych, żeby się nie wkurzyć na psinę gdyby jednak.
×
×
  • Create New...