Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23016
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. A nasze polskie gniją w schronach. Przepraszam, ale nie przepraszam.
  2. Puknij się, kobieto, co ty do mnie mówisz. Pies psem, ale sobie nie życzę takich tekstów.
  3. Nie hurtowniom sprzedają, tylko gabinetom wet, z którymi współpracują. Próbowałam się dowiedzieć, czy współpracują z jakąś lecznicą w Krakowie. Wtedy, w takiej lecznicy, można byłoby kupić na receptę. Odpowiednią dawkę. Jeśli u tamtej wetki nadal nie będzie. Jaśniej nie umiem.
  4. Zadzwoniłam dziś do tej hurtowni. Pytałam, czy jakaś lecznica w Krakowie ma z nimi umowę, bo potrzebny lek jednorazowo. Podobno nie, co wydaje mi się mało prawdopodobne, no ale przez telefon. Natomiast rejestracja polega na tym, że wet wypełnia te rubryczki i przesyła skan dokumentów uprawniających i to wszystko. Jedyne co, to (czytałam regulamin i wszystko) koszt wysyłki 50zł poniżej zamówienia na 1000.
  5. Pewnie że tak.
  6. I zamiast zapłacić za dwa miesiące w granicach 400, zapłaci się około 700. Tylko dlatego, że wetce się nie chciało zarejestrować w hurtowni. No nie musi się chcieć. Ciekawe, czy dla własnego psa też by się nie chciało.
  7. Nie no jeśli kupione było 2x15, to jest na jeden zastrzyk powiedzmy 20. Czyli 348 za miesiąc. Czy wetka podała 15?
  8. No jak ktoś lubi wydawać na fizdrygały i się lansować, to wydaje, ale nie musi. Na porządne żarcie i leki gdyby co i te kleszcze i robaki dla dużego psa to jest majątek. Znaczy w moim pojęciu.
  9. Jaaga, a co z zastrzeżeniem w kwestii szczepienia parvo?
  10. Zwykłą receptę? I kupiłaś w hurtowni wet? Mnie się właśnie wydawało, że tak to biegnie.
  11. A czym grozi zawarcie umowy na jeden lek? Wet coś płaci za umowę, czy jak? Chyba powinni być zadowoleni, że dostali namiar na lepiej zaopatrzoną hurtownię. Wrrrr...
  12. Rozmawiałam (link poniżej), Librela jest niedostępna, ale mają informację, że może przyjedzie jutro. Trzeba zadzwonić jutro, nie wiadomo jakie dawki przyjadą. https://leki-weterynaryjne.pl/kontakt/
  13. Nie cierpię goldenów, ale trzymam kciuki za dobry dom. Szybko się znajdzie chyba
  14. No i właśnie gdyby było takie ograniczenie czasowe (miesiąc na przykład), to może by się ockli.
  15. Nie ma litości. Jak ktoś zachoruje, czy wyjedzie, i dziecko zostawia znajomym/rodzinie i co, zginie? No przepraszam, ale życie jest życie. Się bierze zwierzątko, to trzeba panować nad tematem.
  16. Lubię te listki. Wywalam lajki, bo się znów Joi czepnie.
  17. Dokładnie. A wiozłam kiedyś do siebie i nazad pewną Psiarę, po drodze co rusz jakiś luzem biegnący, albo przy szosie stojący pies i cała kłótnia była, żebym się zatrzymała, bo trzeba złapać i zabrać "gdzieś". Tłumaczyłam wkurzona, że to psy CZYJEŚ, że tak łażą samopas, koło mnie też kilka tak łazi, wiem czyje. Z tej jednej podróży ona by zgarnęła z dziesięć psów. Do schronu, bo gdzie. Stąd się biorą.
  18. Minimalne przekroczenie wagi nie kwalifikuje do dawki sięgającej 20kg więcej. 10 to jeszcze. Moim zdaniem.
×
×
  • Create New...